כשהיוזרית מאתגרת את חרוב. מיט שוס

ו שתי

New member
נסה אותם שוב

בחיי שהייתי מזמינה אתכם לברבקיו השנתי שלנו שתנסו, אבל נראה לי שהשנה, מפאת אילוצים אחרים הוא לא יתקיים.

ננה f

New member
למיטב ידיעתי קנקון משווקים עכשיו רק

למיגזר הציבורי/מסעדות ולא לבודדים.

anatc

New member
לכבוד הוא לי שאתה משתמש

בדירוג שלי...
5 תחתוניות זה מעולה
אני מחפשת את המקום ששווה 5 תחתוניות באגף דגים ופירות ים (האגף שלי, אני פחות בקטע של בשר)

ח ר ו ב

New member
לכבוד גם לי ,ותודה.מטעמים חושב אחרת

ונתן לי חתימה אדומה לביקורת . וזה על בוטות.... ענתי ,שנציג קצת בוטות אמיתית לשמה ....

ח ר ו ב

New member
מה עם קלואליס ?

הם עומדים בדירוג ... ויש מצב לקניה של החומר גלם ,ולעשות בבית ?

אורי בורי ביום טוב שלו../images/Emo3.gif

ו.... גם אפשר לנגב את הלחות בזקן שלו, נראה לי
עם זקן כמו שלו, אפילו 6 תחתוניות...

anatc

New member
די ../images/Emo9.gif את מביכה אותי ../images/Emo8.gif

נראה לי שיש כאן קוראים רגישים... (בינינו - אני לא מבינה מה בוטה בתחתונית ולמה חרוב היה צריך למחוק את זה קצת מזכיר את פרסום החוצות המצונזר בבני ברק
)

אני

רק תני לי להתפרע במילים. אבל מה? בטוב טעם
"מביכה אותי" - לא תיעלבי אם לא אאמין?

ותשובה לשאלתך

לא עקבתי אחר עניין הביקורת של חרוב ודרישות "מטעמים". אומנם, קיבלתי הרבה דעות נלהבות על האתר. ועל כך מגיע להם ח"ח. אולם אני לא אוהבת פוריטניות. אבל יכולה להבין שקהל אנשים הוא מגוון אינסופי של דעות, הרגלים, רמות הומור ודרישות לצנזורה.

Nרב

New member
מבחינתי למשל זאת לא פוריטניות,

סתם גועל לדמיין תחתונית בהקשר של אוכל (בלי להעליב את ענת, דעתי בלבד). אתן יודעות שתחתוניות לא ממש מתמלאות בנוזל כחול, נכון?

anatc

New member
ברור שלא כחול - שקוף לגמרי

אנחנו מדברים על תחתונית ולא על פד - למען הסר ספק (סליחה על הבוטות) זה לחלוטין בהקשר של הנאה פיזית מעוררת מאוכל, אוכל מגרה/חוויה חושנית-אירוטית ולא שום דבר "מגעיל" מעולם לא היתה כוונה כזאת!!! להיפך!!!

מישהו אמר פעם:

פורנוגרפיה עניין של גיאוגרפיה? ובכן, את ההומור הזה שלך, המשלת ה"אורגזמה" ממזון לזו המקורית, לא כולם מקבלים. מקובל עליי שכך

והנה לינק לנושא (חשוב) זה ../images/Emo13.gif

במאמר שבויקיפדיה, פסקה שנייה, דנים באמרתו הנ"ל של המחזאי.

למעלה