כריש יתנצל

מצב
הנושא נעול.
כריש יתנצל

כריש יתנצל ואז נשכח לו את הפספוסים.אני חוזר על טיעוני המרכזי ותסכימו אתי שעד עתה צדקתי:הנתונים מחוץ לגרפי הם שליליים.עד שזה מתבטא במדדים,שבירת תמיכות,חציית ממוצעים והיפוכי ר.ס.י. צריך גם לדעת להסתכל בתנאי הסביבה.למה סתם להפסיד? כאשר אתה מטייל על הר שלג חלקלק,אתה מסתכל לכל צד כדי לראות אם נוצרים כדורי שלג קטנים שלאחר זמן יהפכו למפולות.אז עדיף להסתכל ולראות את האמת.בהצלחה

talles

New member
הסביבה הטכנית

כריש יתנצל ואז נשכח לו את הפספוסים.אני חוזר על טיעוני המרכזי ותסכימו אתי שעד עתה צדקתי:הנתונים מחוץ לגרפי הם שליליים.עד שזה מתבטא במדדים,שבירת תמיכות,חציית ממוצעים והיפוכי ר.ס.י. צריך גם לדעת להסתכל בתנאי הסביבה.למה סתם להפסיד? כאשר אתה מטייל על הר שלג חלקלק,אתה מסתכל לכל צד כדי לראות אם נוצרים כדורי שלג קטנים שלאחר זמן יהפכו למפולות.אז עדיף להסתכל ולראות את האמת.בהצלחה
הסביבה הטכנית בבחינה אוביקטיבית של תנאי השטח על-סמך הכלים הטכניים, הסביבה שלילית. ממוצעים נעים לטווח הקצר: שלילי המומנטום (ROC): שלילי מתנד מומנטום (RSI): שלילי מתנד מחזורים (OBV): שלילי ואלו מקצת המתנדים. אלא שבמצב הנוכחי, לא צריך את המתנדים השונים, כדי לספר לנו על השוק. כל מי שקצת רואה את השוק, מבין מה קורה: הן בתנועת המחירים, והן במצב המחזורים. השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך, מה אתה יכול להסיק מהמתנדים, שאינו משתקף בגרף הבורסה עצמו. לדוגמה: סטיה בין המתנד לבין הגרף, שמעיד על שינוי... וכן הלאה. ספר לנו מה שאנחנו לא יודעים, לא את המובן מאליו. בידידות, תאלס

talles

New member
אתה א.י. האגדי ? ;-)

אתה א.י. האגדי ? ;-) היה לנו לפני כמה חודשים בחור בשם א.י. גם הוא מירושלים, שהנחה את טקס האוסקר למנתחים הטכניים... לאון מחזיק בתואר האלוף האולימפי. האם חזרת אלינו? או פשוט יש יותר מאורי אחד בירושלים...;-)

הכריש

New member
תגיד כל הירושלמים סובלים מתסמונת?

תגיד כל הירושלמים סובלים מתסמונת? אדון נכבד ! ראשית הפכתי אותי לשפן אל זה שלא הסכמתי להצעתך למרות שהסכמתי ועכשיו אתה מבקש שאני אתנצל על מה ולמה ? וחוץ מזה תסביר לי איך זה שאין הרבה ירושלמים בשוק ההון ? וזה בצחוק כריש

מצב
הנושא נעול.
למעלה