כריסטינה מדברת על קווין בTRL?

Kryptonite

New member
חחחח יפה שאת מכירה../images/Emo168.gif

אנשים שמכירים אותה
ואגב, בריטני הגיבה בראיון לציטוט של כריסטינה: "בריטני ניראתה לי כמו ילדה קטנה ואומללה שאבודה" (או משהו כזה) וקטלה אותה לחלוטין

ForeverBS

New member
לא זוכר באיזה עיתון זה היה

אבל המראיין סיפר לבריטני שכריסטינה ירדה עליה במגזין "בלנדר" ובריטני נכנסה לשוק ואמרה שקשה לה להאמין שהיא אמרה את הדברים האלה. ואז היא אמרה שכשהיא רואה את כריסטינה נהיה לה שחור בעיניים או משו כזה.

Outrageous girl

New member
טוב אבל זה אחרי ../images/Emo3.gif

שהיא חיממה אותה
אז בריטני כנראה החליטה לפתוח את הפה

ForeverBS

New member
כן,

נראה לי זה פעם ראשונה שבריטני פתחה את הפה שלה על מישהו. כנראה כריסטינה ממש עיצבנה אותה...

Kryptonite

New member
היא אמרה בריאיון למה../images/Emo168.gif

חוץ מזה שהיא הייתה ממש ביצ'ית בו, זה ענק.
אני מתרגם את הקטע וכבר מפרסם אותו

Kryptonite

New member
הנה הציטוט - ../images/Emo168.gif

זה ארוך, אבל שווה. תקראו: בגיליון דצמבר של המגאזין, כריסטינה דיברה על בריטני. זה התחיל מהתלוננות על איך שבריטני קיבלה את כל תשומת הלב מהנשיקה – שתי המוסקיטריות לשעבר התנשקו עם מדונה בטקס פרסי ה – VMA האחרון, אבל כל הטורים עדיין היו על בריטני. כריסטינה התעצבנה במיוחד על שהמצלמות של MTV עברו לצלם את התגובה העצבנית של ג'סטין במקום את הנשיקה שלה. "אני אפילו לא שמתי לב לזה," בריטני משיבה כשהערותיה של כריסטינה מוקראות לה. היא לובשת את פרצוף שירלי טמפל שלה ואומרת בפשטות "אני מצטערת". אבל אז הכתב מקריא לה את ההערה הבאה של כריסטינה; כשהיא פגשה בבריטני לאחרונה, היא אמרה, היא ניראתה לה "כמו ילדה קטנה ואבודה שצריך הדרכה". בריטני בשוק מהציטוט; עיניה מתרחבות. "זה מוזר," היא מתרגזת "כי לא ראיתי שנתיים, והיא באה אליי במועדון לפני כל מיני אנשים ומנסה לדחוף את הלשון שלה לתוך הגרון שלי! ואני כזה, 'מה העניינים איתך?'..." ספירס, עצבנית בבירור על הערתה של כריסטינה, ממשיכה: "אני אמרתי 'זה נחמד לראות אותך' והיא אמרה 'את לא אמיתית איתי.' אני כולי כזה 'טוב, כריסטינה. מה ההגדרה שלך ללהיות אמיתית? ללכת לבנות ולנשק אותן אחרי שלא ראית אותן במשך שנתיים?' אני ילדה אבודה? אני דווקא חושבת שזה דווקא הפוך" אפשר לראות שחצי מבריטני יודע שהיא לא הייתה צריכה לומר את זה, אבל הערותיה החוזרות של כריסטינה פוגעות בבירור. היא עוצרת ומתנצלת, ואז, לא יכולה לעצור את זה, היא יורה עוד פעם "כשמישהו חוצפן אליך כל כך הרבה פעמים, זה פשוט – יודעת מה כריסטינה? אני לא בקטע של הזבל המזוייף הזה יותר. אתה מפחידה ואני מרגישה ממש אפלה כשאני בסביבה שלך, אז אני צריכה להיות שם עכשיו."

Outrageous girl

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo2.gif איזה בן אדם אמיתי בריטני../images/Emo9.gif

היא בן אדם כול כך לא מזוייף
חבל שכריסטינה ממשיכה את הריב הדבילי הזה...

ForeverBS

New member
איך אני זוכר את זה!

תודה על התרגום.... האמת שמגיע לכריסטינה עוד איזה בעיטה בתחת מבריטני. לא איכפת לי ששתיהן יתכסחו

ForeverBS

New member
חח מה היא אמרה בקטע הזה?

משהו כמו "תנו לי שבועיים... ואני אוכל לקרוע את התחת של כל בחור שיעמוד מולי" משבו כזה
ועדי^^^ איך היא דומה בתמונה עם הכדורסל לג'סיקה סימפסון.

freesoul24

New member
כריסטינה תמיד תהיה סוג ב' אחריי

בריטני! לדעתי היא צריכה לרסן את עצמה! אני בכלל לא זוכרת שבריטני מתישהו ליכלכה על מישהו ובמיוחד לא על כריסטינה! היא פשוט נורא קנאית..וזאת האישיות שלה! זה לא שאסור לקנא, אבל ללכלך ולפגוע?!לדעתי זה פשוט תת רמה.. וזה שבריטני לא מחזירה לה למרות כל משהיא אומרת פעם אחר פעם לדעתי זה אצילי מצידה ..כל הכבוד לבריטני!

Im Not Dead

New member
:\

זה היה דווקא מזה חלש.. "אני מרגישה אפלה לידך, אז אני אהיה -שם- עכשיו" ?
נכון..

Kryptonite

New member
שמע../images/Emo168.gif

הכוונה באפלה זה מפחיד... כריסטינה הייתה בתקופת הדירטי שלה וזה -ידוע- עד כמה שהיא שתיינית רצינית. ואי אפשר לדעת מה קרה במועדונים האלה היא לא באה לשחק איתה במשחקים של ייבוש, היא קטלה כל מה שהיא אמרה והוכיחה בדיוק מי הילדה האבודה שם.

Im Not Dead

New member
החלק הראשון על המסיבה היה בסדר

אבל הציטוט של בריטני שהיא צריכה להיות שם עכשיו לא הכי משהו.
הציטוטים של כריסטינה יותר רעים

עדידי15

New member
וכשחושבים על זה../images/Emo204.gif../images/Emo100.gif

למה שהוא יהיה על שערי מגזינים ויוציא דיסק? *הוא מכוער,קווין לא*

למעלה