כרטיס סים בארה"ב

כרטיס סים בארה"ב

היי,
אנחנו נוסעים לכמה סטייטס ורציתי לדעת איך הכי זול לגלוש באינטרנט מהנייד.
האם אני יכולה לקנות סים אחד ולהשמש בו בכל הסטייטס? או שבניו יורק יש הגדרות מסוימות שלא יהיו כמו בושינגטון לדוג'?
ואיפה הכי זול ונח לקנות את הסים? (הנסיעה היא לחודש, איזה נפח לדעתכם אני צריכה לקנות? בהתחשב בעובדה שאני אצטרך הרבה וייז).

moco10

New member
תבדקי בחנויות של t-mobile וATT וגם בbest buy

לכל החברות הגדולות יש כיסוי נרחב בכל ארה"ב, למרות שבארה"ב יכולה תמיד להיות בעייה באזורים נידחים מכל יישוב. בניו יורק ודי.סי. אין שום בעייה כזו.
מה לקנות גם תלוי במכשיר שבידך - האם הוא תומך בLTE.
בדרך כלל בפרפייד הנפח בלתי מוגבל אך יכולות להיות מגבלות מהירות. לשימושים קלים (אימייל, גלישה, וויז) זה לא משנה. זה רלוונטי לשימושים של סטרימינג כמו ווידאו וסקייפ.

למשל, לי יש S3 שלא תומך בLTE. אני קונה מt-mobile ומוגבל במהירות ל3G. אין כל בעייה עם וויז. לסקייפ אני מחכה שיהיה WIFI כמו במלון.

מה זה LTE?

ואיך אני יועדת אם המכשיר שלי תומך?
כשאתה אומר שהנפח בלתי מוגבל, אז על מה בעצם אני משלמת כשאני קונה את הסים?

תודה על התשובה :)

moco10

New member
LTE זו עוד טכנולוגיה לתקשורת סלולרית, בסדרה (האינסופית?)

של שיפורים בנושא, שהיא יותר מהירה מהקודמות ועד כמה שאני יודע, היא הכי מתקדמת (מהירה) מאלה שנמצאות כבר בשימוש רחב.
בארה"ב רוב הרשתות הגדולות כבר תומכות בזה, בישראל עדיין לא, למרות שכל הזמן מדברים על זה.
אם המכשיר תומך צריך לברר אצל מי שיודע - אני מניח שהמידע זמין ברשת.
זה לא רק עיניין של דגם ראשי. למשל דגמי האייפון 5 הראשונים שנמכרו בארץ לא תמכו בLTE, אבל אלה שנמכרים היום כבר כן תומכים. זה מתבטא במספר המודל המדוייק של המכשיר.

את משלמת לרוב על ימי שימוש.
למשל בt-mobile יש תוכנית של 2 דולר ליום (אך גם יש תשלום חד פעמי של 15 דולר , אם אני לא טועה, על קניית הסים).
עקרונית אפשר גם לחייב לפי נפח אך אני לא חושב שזה קיים בפועל בפרפייד.
אם תכנסי לאתרים של חברות הסלולר תוכלי לקרוא פרטים על התוכנים פרפייד המוצעות.

אני קניתי סים בארץ מראש

יש כמה חברות שמוכרות סים pre-paid
זה בעצם כרטיס של lycamobile שפועל על אחת הרשתות המקומיות (נראה לי שעל T mobile)

חבילה ל 3 שבועות עלתה לי 101 דולר, והיא כללה הכל:

שיחות בלי הגבלה לארץ ובארה"ב, לניידים ולנייחים
גלישה חופשית (נראה לי ש 5 ג'יגה, אבל אני לא סגורה על זה, וכנראה שגם אחרי זה הגלישה לא מפסיקה)
sms חופשי
בנוסף, עשיתי הפניית שיחות (בחינם דרך ההגדרות של האייפון) למספר הישראלי שנתנו לי, אז כולם יכלו להתקשר אליי למספר הרגיל שלי בלי עלות נוספת..

בהתחלה חשבתי לקנות בארה"ב, אבל כשהגעתי לשם שמחתי שקניתי מראש, כי ב JFK לא נתקלתי בעמדה לטלפונים/למכירת סים
וככה היה לי שם נייד מרגע הנחיתה.
קליטה בנ"י אין ממילא בכל מקום
אבל המכשיר שימש אותי נאמנה גם בוושינגטון ובבוסטון וגם בנסיעות בין לבין

בקיצור - ממש מומלץ.

מאוד מאוד יקר

סים של lycamobile בהולנד עלה לנו 10 יורו עם שיחות לא מוגבלות (עלות של 1 סנט לדקה לארץ. חינם בשיחות מקומיות) + 10 יורו נוספים לגלישה.
&nbsp
ואגב - אין קליטה בני״י ??

iris mom of two

New member
אין קליטה בניו יורק?

בניו יורק יש קליטה בכל מקום. חוץ מאולי מעליות ומרתפים, וכמובן הסבווי.
&nbsp
באזורים המרוחקים יותר, ומדובר לא על אזורים שוממים, פשוט לא ערוניים, לטי מובייל אין קליטה בגרוש. לATT יש יותר טוב וורייזון שולטים.

דווקא בסאבווי היו מלא תחנות עם wifi

ראיתי גם שילוט שהם מרשתים את התחנות וזה הפליא אותי מאוד (לטובה כמובן
)
אבל כן, דיברתי גם עם מקומיים שסיפרו לי על בעיות קליטה.
אולי זה בגלל ה T mobile?

בכל מקרה - את צודקת, זה היה יקר רצח,
אבל התאים לי לקנות משהו מוכן מהארץ ולא להתחיל להתברבר עם סים שם.

(וגם-שיקללתי את זה במחיר הכללי של הנסיעה. מה זה עוד 100$? )

למעלה