כרטיס מגנטי

malikl

New member
כרטיס מגנטי

שלום! אני מעוניין לבנות פרוייקט גמר משולב בכרטיס מגנטי, אז למי שיש פיסת מידע איך אני משתמש בזה ואיך בונים את זה, שיודיע לי, אימייל [email protected] אייסיקיו 330742578 תודה ליאור

EmbeddedGuy

New member
כיוון כללי...

מעולם לא בניתי פרויקט המשולב בכרטיס מגנטי אז אני יכול רק להציע לך כיוון כללי מתוך מה שאני מכיר בנושא, ייתכן שזה יאפשר לך להתחיל לתכנן ולממש את מה שאתה רוצה... ובכן, ככל שאני יודע אתה אמור להשתמש בפרויקט מסוג זה במודול מוכן המשמש לקריאת כרטיסים מגנטיים (זה לא משהו שאפשר לבנות לבד). כדי להחליט באיזה מודול להשתמש, חפש במנוע-חיפוש את המילים "magnetic card reader", לאחר שתמצא משהו שמתאים לך מבחינת תכונותיו, חפש היכן תוכל לרכוש אותו בארץ ולאחר שהוא יהיה בידך תוכל לשלב אותו בפרויקט. אני חושב שבגדול המודולים של הכרטיסים המגנטיים מתחלקים ל-2: כאלו שיודעים רק לקרוא כרטיסים והם יותר זולים יחסית וכאלו שיודעים גם לקורא וגם לכתוב (והם יקרים יותר מן הסתם). תצטרך לבנות את הפרויקט שלך עם מיקרו-מעבד כלשהו כי תצטרך דרך נוחה לעבד את הנתונים המגיעים מהכרטיס, אם אני לא טועה המודול של הקריאה מעביר את הנתונים שהוא קורא מהכרטיס כרצף של סיביות בתקשורת טורית, אני ממליץ לך לאתר מודול כזה, להשיג את הדפי-נתונים שלו מהאינטרנט וללמוד איך בדיוק זה עובד עוד לפני שתתחיל לעבוד על הפרויקט... נדמה לי (ואת זה צריך לבדוק) שיש אפשרות לשים יותר מערוץ נתונים אחד על כרטיס מגנטי, כלומר למרות שיש פס מגנטי אחד, אני חושב שניתן לשים עליו בין 1 ל-3 ערוצים של מידע, כלומר בהעברה בודדת של הכרטיס בתוך מודול הקריאה מתקבל מידע של עד 3 ערוצים, למשל בערוץ אחד שמור השם והמשפחה, בערוץ השני שמורה כתובת ובערוץ השלישי שמור מספר טלפון.. כמו שאמרתי, תשיג דפי נתונים של התקן כזה, קרא אותם ותבין אותם, זה ייתן לך מושג הרבה יותר טוב כיצד אתה יכול לממש פרויקט אשר יודע לקרוא כרטיסים מגנטיים.

למעלה