כרטיס הנחות לחברי הפורום!

כרטיס הנחות לחברי הפורום!

שלום לכל חברי הפורום, אנו שמחים לבשר על פרוייקט הנחות
לחברי הפורום! אירגנו לכם כרטיס הנחות שנותן לכם חברי הפורום הנחות במגוון בתי עסק בתחום אמנויות הלחימה והספורט. אנו קוראים לכם להשתמש בכרטיס כמה שיותר, ומקווים שתמצאו אותו אטרקטיבי לשימוש. אנו מצידנו נמשיך לנהל מו"מ עם חנויות נוספות על מנת להרחיב את היצע המוצרים, כמו גם להעלות את אחוזי ההנחה בחנויות הקיימות (חלק מהחנויות איתן הגענו להסדר הבטיחו לנו שאם יהיה ביקוש לשימוש בכרטיס, ההנחות אף יהיו יותר גדולות, אז קדימה רוצו להשתמש...). רשימת תודות:
אנו רוצים להודות לרועיברששת שבלי לדעת העלה את הרעיון
;
ל-zoti שהשקיע מזמנו היקר, עיצב לנו את הכרטיס ושלח אותו ארצה
;
ולחנויות שאיתן הגענו להסדר ההנחות
באותו עניין, אנו מעונינים לקבל מכם חוות דעת רצינית והצעות לשיפור. לצורך כך אנו מבקשים להכנס גם לסקר החדש ולענות על השאלה שם במלוא כובד הראש. אז קדימה: הכנסו למאמרים, תדפיסו את כרטיס החבר, תדפיסו את רשימת החנויות שבהסדר ההנחות, ורוצו לקנות! פורום אמנויות לחימה עם הפנים אליך! שלכם, אוהד, גוטמן ורן.

אמילי ב

New member
../images/Emo13.gifהמשיכו כך.

הפורום רק השתפר בזכותכם והפך מקום שנעים להכנס אליו

N a t a 1 1

New member
בש גל ספורט

אחלה, כל הכבוד לכם ותודה רבה למנהלי הפורום הייתי בבש-גל וקיבלתי מהם יחס מאוד אדיב יש שם מבחר אדיר של ציוד לאומנויות לחימה אני רכשתי שם כפפות טווינס ומגני רגליים בנוסף, יש להם שם דיסקים מעולים ללימוד אומנויות לחימה. לא עשו בעיות לגבי ההנחה, רק ביקשו שאציג את הכרטיס אז שוב תודה, ואני ממליץ לכם על החנות הזו

../images/Emo178.gif" כתבו עליו בעיתון...

הרבה דברים, והוא אפילו לא ידע שהוא כזה..." אני נוסע ל"סקוני" לרכוש נעלים, משם רץ ל"דו קרב" לרכוש שק וכפפות ול"בש גל" לקנות חליפה חדשה בסוף אקח איזה תוסף מזון מ"קסטל". להיות צרכן נבון: -לדעת לדרוש תמורה מלאה עבור כספיכם. -לדרוש שירות טוב. - לדעת להתלונן ולדרוש. -לפרגן לנותני השרות הטוב-בכתב ולספר לחברים. -להתבשל על קניות רציניות. -להיות חלק מכוח צרכני.

הקישור הסורר.

שירות דוב? מאת: גוטמן האפורו 02/06/05 | 15:12 הכל התחיל כשרציתי לרכוש מתנת יום הולדת מקורית לאימי. היא מהאנשים האלה שכבר יש להם הכל, ולכן נכנסתי לי שמח וטוב לב לחנות "מליס" בשינקין, מין חנות שטויות וכלי בית שכאלה. בחרתי טאג'ין (סיר חרס) יפה, ושילמתי עליו. אפילו ארזו לי אותו, ושמו בשקית. הכל היה טוב, עד שלמחרת, שמח וטוב לב, באתי לקחת את השקית, בדרך לאימי היקרה. מה הסתבר? שהשקית, פגומה, ושתי הידיות שלה נתלשו למול עיני ועיניה של בת זוגתי, וסיר החרס מצא עת עצמו על הריצפה, ונשבר. אין בעיה, חשבתי לי - בוודאי האנשים האדיבים יחליפו לי אותה, לא? הרי השקית שהם סיפקו לי היתה פגומה, וכתוצאה מכך נשבר המוצר (וליבה של אימי היקרה איתו) טעות. השירות במאליס, ברגע שנתת את כספכך, הוא אנטיפטי, מנוכר וחסר אחריות. לאחר שסירבתי לרכוש סיר חדש "בהנחה מיוחדת בלי שניקח אחריות על המקרה"., הודיעו לי ש"גם את ההנחה הם לוקחים" ושאני יכול לפנות לרשות להגנת הצרכן. אז החלטתי לקחת את העיצה שלהם, ובמקביל לפניה לרשות להגנת הצרכן, החלטתי לספר גם לכם קצת על איפה לא כדאי לקנות. מעצבן אותכם שמשתינים עליכם אחרי שלקחו לכם את הכסף? קודם כל, העבירו מייל זה לחבריכם. דבר שני, אתם מוזמנים להתקשר אליהם ולאמר את דעתם. תגידו שטל מהטאג'ין שלך אותכם, ותזרקו מילה על איך לא יפה להתייחס ככה ללקוחות. מלי'ס - 036205862 מקווה שחסכתי לכם עוגמת נפש עתידית טל Capital punishment turns the state into a murderer. But imprisonment turns the state into a gay dungeon-master...

דו קרב

New member
איך בכרטיס, הסימון הוא לנקבה

ואתה ממליץ ? אבל, גם אני ממליץ. אני ממליץ לכל מתאמן, לבדוק ולקנות היכן שכדאי לו. אני מנצל את ההודעה הזאת כדי לידע אותכם שכרטיס ההנחה תקף גם על מחירי מבצע שבאתר, גם למי שכרטיס האשראי שלו מקבל הנחה (מהסכם עם חב' האשראי) בקיצור, יש כפל מבצעים עם כרטיס הפורום. התאמנו בכיף, וקנו היכן שתחליטו.

khammel

New member
בש גל מתעלמים מהכרטיס

כל הכבוד על היוזמה הברוכה! אבל -- שמחה וטובת לב, הדפסתי את הכרטיס ונסעתי לבש-גל ביום ו האחרון. המוכר נתן לי הנחה "אוטומטית" בלי להגיד לי. כשהראיתי לו את הכרטיס אמר לי שכבר נתן לי הנחה, ובכל אופן, שהכרטיס תקף רק עם חתימת מאמן ובי"ס... זה היה קצת תמוה בעיני, אבל כבר קיבלתי הנחה... ככה שלא היה לי ממש קייס. אגב, מחירי האינטרנט של החנות זולים יותר או זהים למחירים לאחר הנחה בחנות, ככה שלכרטיס אין למעשה כל כיסוי בבש-גל. FYI

למעלה