כקונטרה לסקר הקודם

סול33

New member
לצערי לא אמרה דבר טוב

אם היא לא אמרה שנים. כנראה שגם לא תספיק להגיד.

הדבר הכי טוב? רגע רגע רגע ../images/Emo12.gif

הה נזכרתי
מאסטרו, מוסיקת רקע פורבוור...... ו...... תופים ו....... חצוצרות ו..... (חלאס) "תודה שהתחתנת עם הבן שלי"

מנופ

New member
אמרה כמה דברים

1. רזית יפה, את עושה דיאטה? 2. העוגה טעימה מאוד 3. הסתפרת? יפה (בנימה מזלזלת) ולא בגלל שהיא לא אוהבת אותי, אלא בגלל שהיא לא מסוגלת להחמיא למשהו אחר חוץ מהבת שלה ומעצמה. אז המחמאות הן סתם ככה, כי אי אפשר בלי להגיד כלום.

אורא

New member
שאני מפגרת ../images/Emo12.gif והיו גם דברים ותר גר

גרועים אבל זה הכי טוב........ וזה לחמותי האהובה

כן, אבל היו עדים רבים לשטויות שעשית

ולכן היא קראה לך "מפגרת".
(חוץ מיזה אני עדה לכך שהיא קוראת לך כך מתוך אהבה רבה וחיבה גדולה)

arem12

New member
חמותי אומרת

בואי תבקשי סליחה ואולי אני אסלח לך..... על מה???? רק אלוהים יודע....

עציון

New member
ענתוש, קדימה תבקשי סליחה אפילו

אם זו סליחה דמיונית ותבחני אותה איך היא תגיב. אולי, ישבר הקרח?

arem12

New member
עציון

עם כל השלג שיורד כאן חשבתי לבנות איגלו אצלה בחצר.... אז למה לשבור קרח????

עציון

New member
אם כבר, קראה מפגרת לבת שלה...

את רואה אני גם כותב וגם מדבר איתך....אז מי מפגר?

האמת?

אמרה ש- היא אוהבת אותי שכלה טובה זה יותר טוב מבת ועוד כאלה דברים רק שלפעמים יש לה "יציאות" מוזרות, טוב כנראה לכולנו יש כאלה. בסה"כ גם אני אוהבת אותה (בד"כ)...

amitmom

New member
../images/Emo6.gif אני עם ביג ליידי..לא זכור לי

שאי פעם נאמרה מילה טובה עלי או אלי. אפילו הבת שלי היא טובה/יפה/חמודה כמו אבא שלה. אני רק המיכל שבתוכו גודלים הילדים של הבן היקיר לה.

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif עם כול ההשמצות של חמותי עלי

וכול השנאה שלה אלי , היא כן טענה תמיד "היא בחורה יפה מאוד .... חכמה מאוד .... ועובדת קשה וחרוצה ....ממש לא עצלנית ,.. . " - ממש מילים שלה !!!!!!! רק מה " ... היא לא מספיק טובה למשפחה ..." ,לא לבן היקר שלה לא מספיק טובה , אלא למשפחה .

jif

New member
באמת טוב שנזכרתי../images/Emo3.gif

האמת, אין לי בעיות איתה רוב הזמן, אבל מה שהיא אומרת לי הרבה זה שהלוואי על כולם סבלנות וסובלנות כמו שיש לי. זו בהחלט מחמאה בשבילי

העין ה 3

New member
פנינה, אחלה רעיון!!!

האמת שחמותי אוהבת אותי. פעם אחת היא ישבה לידי בסלון, פתאום חיבקה אותי, ואמרה: איך אני אוהבת אותך, איזה אושר הבאת למשפחה שלנו (הכוונה לתינוק. כזכור - בעלי היה נשוי 14 שנה בלי ילדים, והוא הבן הבכור). ובאותה הזדמנות היא גם הוסיפה חיבוק!!!
מותר להוסיף כאן עוד משפט לסקר הקודם? יום אחד חמותי הלכה עם בעלי ברחוב 3-4 מטר מאחורי ושמעתי אותה אומרת לו: לאשתך גדל קצת התחת!!! שלא תטעו, הייתי מספר חודשים לאחר לידה.

למעלה