כפרימיטיבציה ודת נפגשים...

anubis1

New member
הנקודה האחרונה פה

זה שלך אין שום זכות לקבוע מי זונה ומי לא במיטה ואיך לך את הזכות להכליל ולומר שכל מי שיוצאת לעבוד היא כך וכך אין לי מה לשוחח עם חרדיות כי רמת השיחה איתן ממש נמוכה מחוסר השכלה מובהק אני לא מוצא בהן שום עניין ובכלל אני העלתי את הנושא הזה בגלל שטענת שלא יצא לי לדבר עם נשים חרדיות ומה קיבינמט הקשר בין היופי של האישה לנושא שלנו??? אל תפזול לנושאים אחרים אנחנו פה לדון על כך שאמרת שהמי שעובדות והיא קצת מודרנית היא זונה במיטה ואם כבר אתה מעלה את הנושא הזה אז גם אצל החרדיות האישה מתאפרת שעות לפני כל אירוע כי זה טבע האישה ולנושא הילדים אני מרחם עליהם מסיבה מאוד פשוטה שאין להם אפילו מושג מה הדבר הזה שנקרא מחשב כי הם כל כך תקועים מאחורה וזה לא רק הם היו גם מספיק מבוגרים שהלהבו מהשטות הזו ובקשר למנהלת החשבונות שלנו... היא אומרת שהיא מאושרת מאוד מהחיים שלה והיות והיא לא שקרנית כמוך אז אפשר להאמין לה

___

בעזהי"ת "לדון על כך שאמרת שהמי שעובדות והיא קצת מודרנית היא זונה במיטה"... (גם קשור למה שפתחת בדברים, למרות שזה הציטוט מההמשך). הבאתי את אמרתה של ג'רי הול שאישה שרוצה להצליח בחיי הנישואין צריכה להיות אשפית במטבח ליידי בסלון וזונה במיטה. ואתה בתורך, מסתבר שבנית תילי תילים של פלפולים, בלי שהבנת את המשפט הראשון. היופי לא רק קשור לנושא אלא הוא חלק ממנו. האישה בעולם החילוני נמצאת בתחרות גדולה ומתישה על כל צעד ושעל שלה. האישה החילונית היא זאת שמתאפרת בוקר בוקר, לא לפני כל אירוע פעם בכמה שבועות. היא זאת שצריכה כל הזמן לעמוד בציפיות, לא זאת שמקבלים אותה כמות שהיא, ומצווים על האיש ראשית כל לכבדה יותר מגופו. ו... כינית אותי שקרן. כלומר, לאחר שתקפת אותי בפראות ובאלימות, ללא שום נסיון להבין נקודת והשקפת עולם אחרת, ומסתבר לאחר שבסבלנות הקדשתי לך זמן וניסיתי קצת לסבר את אזנך, אתה עדיין באותו קו חשוך ופנאטי שכל מי שחושב אחרת ממך דפוק. תמשיך לדבר עם המנהלת חשבונות שלך. אני סיימתי את השיחה איתך.

anubis1

New member
תמשיך להבין דברים איך שבא לך

את מה שאמרת לא תוכל להחזיר גי אף אחד פה לא ידע שזו אימרה של ג'רי הול ואתה גם לא הזכרת את זה בקשר ליופי האישה כשאני יוצא מהבית כנעט לכל מקום אני דואג לכך שאני לא אראה כמו בהמה או זרוק ולעבודה אני משקיע יותר כי אני מייצג משהו חשוב אז אין שום סיבה שבחורה תעשה אותו הדבר למרות שאצל נשים זו הקצנה אבל שוב זה הטבע שלהן אני לא כינתי אותך שקרן אני רק בא לומר לך שהאנשים שאתה טוען נגדם אומרים שאתה טועה לגביהם אבל אתה מפרש את הדברים איך שבא לך ואני ממש לא בקו מחשבה שכל אדם שחושב שונה ממני הוא דפוק אלא זה אתה שחושב כך אני לא מעודד הומואים ולסביות אבל לא שולל אותם מהחברה בניגוד אליך אני דוחה חרדים שלא חושבים בכוחות עצמם אבל יש לי מספיק חברים שהם בחורי ישיבות זה אתה שזרקת משפט דוחה ואחרי זה אומר... זו ג'רי אמרה אז מה אתה רוצה ממני לא עשיתי כלום

קרוקדיל

New member
אני לא יודע בן כמה אתה...

אבל אני משוכנע ב90% שהיה לי מחשב עוד לפני שידעת מה זה מסך... ואני לא רואה בזה תועלת גדולה מלבד זה שאחרי כמה שנים של משחקים והריסת מחשבים הצלחתי למצוא לי עבודה בתחום המחשבים...

anubis1

New member
מצטער בשבילך מאוד קרוק

שאתה חושב שמחשבים זה רק בשביל משחקים ובגיל שלי אני מפגר מאחוריך בשנה ומחשב כבר היה לי בגיל 9 עוד מתקופת "איינשטין" מעולם לא נמשכתי לתחום המחשבים אבל רכשתי בעצמי ידע בסיסי ויש לי צורך במחשבים בשביל העבודה שלי וגם בשביל הכיף שלי (סרטים מוזיקה ולא משחקים) ובפעם הבאה אל תזלזל באנשים

ואת הקשקושים

ואת הקשקושים שלך אתה כותב על חשבון העבודה אהה ואתה רוצה לתקן אחרים בוש והיכלם!!!

anubis1

New member
תגיד לי אתה שרוט???

אתה בכלל מכיר אותי או את צורת העבודה שלי? אתה יודע מה מותר לי בעבודה ומה אסור? אתה מכיר את טיב הקשר שלי עם המנהל? תעשה טובה לעצמך תחשוב לפני שאתה כותב הערות "מבריקות"

המנהל או הבוס

המנהל או הבוס ממי אתה מקבל את המשכורת ומנהלת החשבונות מה איתה גם היא כמוך ולא נראה לי שהמנהל והבוס יסכימו ששניים יתבטלו באמצע עבודה לא מספיק אתה אז גם אותה לבטל אהה כך מתנהגים?!

anubis1

New member
עשית מעצמך צחוק ואתה לא מפסיק...

אתה קובע שאני גורם לה להתבטל? הבחורה דיברה איתי וראתה את מה שקרה אז אמרה שהוא מדבר שטויות והלכה אז היא מתבטלת? ותעשה טובה אל תדבר שטויות כי אין לך מושג מה היא העבודה שלי אז עדיף לך לסתום

צדיקון

New member
אני מסכים איתך בחלק מהדברים

בן אדם לא צריך להיות כמו עיוור אלא לדעת מה הוא עושה כמו שיש כאלה שמחמירים ולא יודעים את הסיבה להחמרה לדעת מה הוא עושה מה הוא רוצה מעצמו הקדוש ברוך הוא דבר עצום ובקשר לאישתי לעתיד אני יבשל לה פסטות וגם חמין בשבת הכול :) משהו אמר שאי אפשר? תשמרו את התורה כמו שצריך כפי יכולתכם אף אחד לא אומר שאישה צריכה להיות במטבח ובקשר ללימוד תורה שאישה לא לומדת פעם שעמתי דבר יפה ילד שהוא קטן שמביאים לו צעצוע הוא ישר מפרק אותו מנסה לדעת מה יש בפנים לגלות ולהבין ילדה שהיא קטנה יביאו לה בובה היא תשמור עליה גם לנכדים שלה פשוט הגבר נכנס לעמוק הדברים ואישה לא מישהו אמר שאישה פחות חכמה? לא! אישה יכולה להיות בהרבה יותר חכמה מהגבר פשוט היא מסתכלת על העיקר על מה בתאחלס בגמרא ולימוד התורה הקדוש נכנסים לסוגיות ואחרי 3 דפים אומרים מה צריך לעשות האישה רוצה לדעת מה ישר צריך לעשות :) ברוך שעשני כרצונו ! מה רע בזה ההפך ברוך השם שעשה אותי כמו שהוא רוצה!! הקדוש ברוך הוא רצה אותך אישה

קרוקדיל

New member
הדברים שלך מלאים בורות ואפיקורסות

ולמען האמת אני לא חושב שאת ראויה גם לתגובה ענינית אבל למען אלה שקוראים את השטויות שלך וחושבים שיש בזה מן האמת אני יענה לך עליהם... התורה לא מתיחסת אל האישה כסוג ב' זאת את שמתיחסת אליה ככזאת בגלל חוסר הבנתך כשהבעל הולך ללמוד או לעבוד הוא ממלא בזה ייעוד מסויים שיש לו בחיים וכשהאישה תטפל בבית ובילדים או שתלך לעבוד היא תמלא את הייעוד המסוים שלה לא כתוב בשום מקום בתורה שאסור לאישה לעבוד הדברים שלך הם שטויות בעיקר בהתחשב בזה שאחוז הנשים העובדות בקרב הדתיים גדול בהרבה מאחוז החילוניות שעובדות אם האישה נהנית מזה שבעלה יושב ולומד ומוכנה תמורת זה לעבוד קשה יותר מי את שתשללי ממנה את ההנאה הזאת? אם היא חושבת שבזה היא ממלאת את ייעודה בחיים מי את שתגלי לה את ייעודה ה"אמיתי"? הברכה שעשני כרצונו היא לא ברכה שנאמרת בראש שפוף אלא בראש מורם ובגאווה כמו שהחיל הטירון לא מתביש בפני המפקד שלו בזה שהוא טירון, והאלוף לא מתבייש בפני הרמטכ"ל, כך גם האישה אין לה במה להתביש ואם היא מתבישת היא פספסה את כל הקטע של הברכה בקשר למחשבות שלך על ישו והדברים שאמר הייתי מעדיף שתשמרי אותם לעצמל ולא תבואי להטיף לנו בשם אותו אדם שבגללו נטבחו באכזריות מליוני יהודים במשך אלפים שנה ובקשר לשטויות האחרונות שמה שאלוהים רוצה שנחלוק עליו... זה נשמע לך הגיוני שהוא יצווה אותנו לעשות משהו אבל בעצם יחשוב לעצמו אני רוצה שהם יעשו משהו אחר... ואולי גם כשהוא אמר לנו "לא תרצח" הוא התכוון אל תרצח כשאתה עצבני... אבל כשאתה רגוע תרצח כמה שבא לך מי יכול להחליט באיזה נושא הוא רוצה שנחלוק עליו ובאיזה נושא לא? (אני מקווה שאת מבינה את האבסורד) אני הייתי מציע לך לא לדבר במה שת לא מבינה חכמים ישבו ויושבים על התורה במשך שנים ע"ג שנים ולא הגיעו למסקנות האלה אז איך את בלי לנסות ללמוד אפי' 3 שעות רצוף כבר מסיקה כאלה מסקנות מרחיקות לכת?

Yali 17

New member
קרוקודיל ? או חזיר נפוח ?

אם הייתה שם לב למה שכתבתי ולא הייתה רץ לכתוב תגובה מתוך פחד, הייתה שם לב לא קראתי נגד התורה, לא קראתי כנגד צוו התורה, קראתי נגד הפרימיטיביות והשובנזים שאונסים אותה ! אם אתה חושב שהיעד של האישה הוא לשבת בבית, לגדל את הילדים ולהיות משרתת את לא יותר טוב מאשר חזיר שובניסט. מה לעשות שאני אישה שאפתנית יותר ואני מאמינה שהמטרה שלי בחיים היא לא להיות עקרת בית, אישה קטנה, אני לא אומרת שלגבר אסור ללמוד תורה, אבל למה אישה לא יכולה ללמוד תורה ? למה אישה צריכה להגיד כל בוקר " שעשני כרצונו " כאילו היא סוג ב', כאילו היא יצור שבא לעולם מחוסר ברירה ???????? אני לא אמרתי שצריך להפר את חוקי התורה על ימין ועל שמאל, אבל אם הראש שלך היה נקי מפרימיטיביות אנדרטלית קדומה אולי הייתה מבין מה הוא אור התורה, ואתה יודע מה ? אמרת עוד שחכמים ישבו ויושבים על התורה במשך ע"ג שנים, ולא הגיעו למסקנות האלה ? אתה יודע למה ? כי הם גברים !!!!!! הם צרכים אישה אחת, שיתנו לה רק ע"ג שניות והיא הייתה פוטרת את הבעיה. קרוקודיל יקירי אתה אחד מהשובניסטים שמפחדים שהאישה תיהיה שווה לך, אולי מפני שהיא עלולה להיות מעליך ? במקום לפחד כל כך אני מציע לך ולכל שאר הבנים והבנות : בנות יקרות וגברים יקרים קחו טיפקס ומחקו מספר הסידור את המשפט " שעשני כרצונו " ותוסיפו באותיות גדולות ובגאווה : ברוך אתה ה' אלוקינו המסיר צרות רוח ופרימיטיביות מעמך ישראל. ברוך אתה ה' אלוקינו מלך העולם שעשני אישה. ברוך אתה ה' אלוקי מלך העולם שתעביר השובניזם במהרה מהארץ אמן כן יהיה רצון ! ^^

SONY AIWA

New member
טיפשונת

שאת רואה יצור ברחוב שאת לא יודעת אם הוא גבר או אישה מה המיוחד בזה מי את שתיקבעי לאלוקים איך לברוא את העולם סתם משמיצה קטנה ועלובה

לאט לך עם תארי הכבוד...

בעזי"ת גם כשבת השיחה שלך מטיחה בך עלבונות, אין זה אומר שצריך להחזיר לה באותו מטבע.

Yali 17

New member
sony aiwa

ממש כואב לי לראות איך אתה מפיץ שנאת חינם, ומנבל את פיך. וכן אני חושבת שאותו קוקסינל שלו אתה קורא יצור, יש זכות מלאה לפני אלוהים, ואלוהים אוהב אותו כמו כולם. זה הקטע, זה הרעיון של הדברים שכתבתי, דברים שלא טרחת להפנים, שאותו קוקסינל הוא קודם כל בנאדם, עם רגשות, אהבות, אכזבות, תקוות, חלומות, משאלות, משפחה, מטרות, ואם הוא בוחר לשנות את עצמו כדי להרגיש טוב יותר, כדי להפיץ אהבה, כדי להיות בשמחה. לא הוא החוטא כי אם אתה ! אתה ! וכל האחרים שחושבים כמוך ! כי בגלל שינאת השונה שנובעת מפחד פרימיטיבי הגלה אותנו ה' מארצנו, רק בגלל שלא למדנו לקבל את השונים ואת אחינו. אתה לא יותר טוב מאלה שאמרו " מוות ליהודים " !

הוא רק החרה והחזיק אחרייך.

בעזהי"ת במחילה, אבל זה לא שאת שומרת על לשון נקיה ומתאמצת לודא שמי שאת מדבר איתו לא יפגע. הקריאה שלך לשלום ולאהבה נעשית די באלימות. אין שום סיבה וחלילה מלהיגרר ולענות לך באותו מטבע, אבל אל תטיפי למי שלא עמד ביצרו והחזיר לך מאותו לקסיקון שגם את משתשמת בו. ומכל מקום, ולדברייך כאן: אכן, הבורא אוהב את כל בניו. מסביר הזוהר הקדוש שאלמלי היו ישראל יודעין עד כמה אוהבם אביהם שבשמים, היו מנהמים כאריות. אבל האהבה של הבורא לא מונעת ממנו לעשות מטבחים המוניים בברואיו. כמו זה שראינו זה עתה. לא מונעת ממנו לאפשר לאנשים להכניס לובסטרים חיים למים רותחים, והכל בשביל הבון א פטיט. כמסתבר שהוא אוהב את בניו, אבל לא מקבל אותם כמות שהם, לא משאיר את עצמו פאסיבי לחלוטין, לא לעד מעביר על פשע ולנצח נושא עוון, אלא לפעמים נכנס בחמת זעם ומכלה את ברואיו. וא"כ, השאלה הגדולה מה ציוויו של הא-לקים, היא היא שאלת המפתח. ואת, שמביאה את נקודת המבט האישית שלך, לפחות את בבירור לא נפגשת איתו ושאלת את פיו. אני לפחות מסתמך על פסוקים מפורשים ולא על משאלות לב. ואל תעשי מעצמך יותר מוסרית ממני.

SONY AIWA

New member
תשמעי גברת

איש שהולך כמו אישה וכן הפוך זה אומר שחסר להם משהו והם רוצים לעורר תשומת לב אבל שאיש יהפוך את עצמו לאישה וכן להיפך זה נגד טבע הבריאה ומי שלא נראה לו אז שיעוף לתאילנד הצו(נ)מי מחכה לו (וגם לך) שם (יכלתי לכתוב הרבה יותר חריף אבל אני לא רוצה להיחסם)...

קרוקדיל

New member
אולי אני חזיר...

אבל אצלך הבעיה היא בהבנת הנקרא! איפה ראית אותי כותב שהייעוד של האישה זה לשבת בבית ולשרת את בעלה? אם תקראי שוב את ההודעה שלי ולא תרוצי להגיב (את ההודעה שלך אגב קראתי כמה פעמים עד שהחלטתי אם את ראויה לתגובה) היית רואה שכתבתי שאם האישה חושבת שזה ייעודה את לא תהיי זאת שתגידי לה אחרת אם את מרגישה שהייעוד שלך בחיים להיות ביזנסמנית יערב לך ויבושם לך את לא קוראת לעבור על חוקי התורה... את רק קוראת להתווכח עם אלוהים ולעשות בסוף את מה שאנחנו רוצים... אם אנשי כנסת הגדולה קבעו לנו את הברכה הזאת בתפילה אנחנו לא נהיה אלה שנשנה אותה אולי אם היית חושבת קצת יותר מהראש ופחות מהבטן ומהעיתונות היית מבינה שליהדות יש מבט שונה על החיים שונה מכל מה שנראה לך שאת יודעת (ולא רק בנוגע לנשים) נ.ב. אני מקווה שלא תגיבי על ההודעה הזאת בשמות גנאי, נאצות וגידופים כהרגלך ואולי (למרות שזה נראה לי תקוות שווא) תחשבי פעמיים לפני שתגיבי

Yali 17

New member
תמשיך, תמשיך....

הבעיה היא פה לא בנשים שרוצות להיות עקרות בית, הבעיה היא שהחברה הדתית - חרדית כופה עליהן תפקיד זה, הם גדלות למצב שאין להם ברירה אחרת, לא חינכו אותם לאופציה, שיש להן את היכולת להיות משהו יותר גדול, לשאוף ליותר ! מי הם אנשי הכנסת הגדולה אני שואלת ? אלוהים ??? האם הכנסת הגדולה הייתה מורכבת מנשים ? לא ! למה לא ? כי הם חיו, וממשיכים לחיות בחרבה שובניסטית פרימטיבית. ואם קראת את הדברים שלי כמה פעמים ועוד לא הבנתי, שלא קראתי לצד כנגד התורה, אלא להבין שה' מנסה אותנו בחוקים שלו,ולא תמיד אנחנו צרכים למלא אותם, כי הם בעצם מבחן אישיות ואנושיות. אני אל קוראת להתווכח עם אלוהים, אלא לא לקבל הכל בצורה עיוורת, כי הוא לא רוצה בזה ! אתה מנסה להפגין "בגרות " בדבריך, אבל שלוח בהם ארס ולעג סציני, אני מציעה לך לקחת איזה חוג בישול, בשביל הטראפיה

SONY AIWA

New member
אז ככה

אלוקים לא חלילה משועמם שהוא נותן לנו חוקים שהוא לא רוצה שנקיים דבר שני אינני יודע מי עיוות לך את השכל יש הרבה נשים שעוד לפני החתונה לומדות עבודה ועובדות בכל מיני תחומים ואם למרות זאת הם רוצות בעל שישב וילמד אז מי את הקטנטנה שתחליטי זאת בשביל אותם נשים להיפך מי שלא רוצה בעל שישב וילמד אומרת את זה בשידוכים והיא מוצאת וחיה לה את חייה אז גברת משועממת לכי ללמוד בישול ואל תטרידי אותנו בהבלים שלך

למעלה