כנראה ההוא שם למעלה בוחן את כושר הסבלנות שלי

odr87

New member
כנראה ההוא שם למעלה בוחן את כושר הסבלנות שלי

אהלן, חברי הפורום היקרים, אני מכריז בזאת כי ההוא שיושב במרומים החליט לבחון את כושר הסבלנות שלי עד הקצה.. למי שלא יודע בחודש ספטמבר אשתקד, נפצעתי בשרירי המקרבים הפנימיים ברגל שמאל הפציעה הייתה מאוד חמורה עם שטף דם רציני צלעתי מספר ימים והתחלתי טיפול פיזיותרפי ארוך ומייגע שהסתיים עם תוצאות מעולות לאחר 5 חודשים!!! יש לציין כי המצב היה ממש אקוטי ועקשני במיוחד, ורק כמה עשרות טיפולי אולטרסאונד עם שילוב של עבודת בית רבה בכל הקשור למתיחות וחיזוק... עשתה את העבודה. והפלא ופלא לאחר כל סאגת המקרבים ושנפשי כמעט התפרקה ללא הריצות.. הגיעה כנראה סאגה חדשה!!! באחד מאימוני החזרה למרחקים הארוכים של פעם התחלתי להרגיש כאב של מתיחה בארבע ראשי איפה שהוא מתחבר לברך ברגל ימין החלטתי לנוח שבועיים קרח וולטרן מתיחות והכאב נעלם כלא היה. אך שלשום יצאתי לריצה קלילה יחסית כדי לכייל את ה- RS200SD שלי.. הריצה הייתה סבבה אך לקראת הסוף הרגשתי שוב מתיחות באיזור המדובר.. נחתי מתחתי וולטרן וקרח 10 דקות והאזור יחסית מאוד כואב במגע קל.. קבעתי תור לאורתופד כדי שייתן לי הפניה לפיזיוטרפיסט שכל כך התגעגע אלי כנראה, וההוא שם למלעה מסדר לנו דייט בקרוב.. לכן אני מאוד מבואס ביומיים האחרונים ומקווה להחלים במהרה כי באמצע אוגוסט אימוני מרתון טבריה מתחילים ואת זה אני לא מתכוון לפספס .. אוהד.

avnerm

New member
ואולי הוא רומז לך משהו

פציעות אימונים הם בדרך כלל בעיה של התאמה בין התשתית הגופנית למאמצים אשר אתה משית עליה אל תזלזל ברמזים העבים שהוא שולח נסה לבדוק למה זה קורה וזה מזכיר לי בדיחה קטנה בעיר אחד היה שיטפון גדול כוחות ההצלה החלו לפנות את כל האנשים והגיעו לרב ביקשו ממנו שיצטרף אליהם כדי שלא יטבע אמר הרב: אני מאמין בבורא ומחכה כי הוא ישלח לי תשועה החלו המים לעולות הגיעו כוחות הביטחון עם רכב הצלה וניסול לשכנע את הרב שיבוא אמר הרב: אני מאמין בבורא ומחכה כי הוא ישלח לי תשועה הגיעו המין עד גובה הראש הגיעו כבאים עם סירות וביקשו מהרבה שיצטרף אמר הרב: אני מאמין בבורא ומחכה כי הוא ישלח לי תשועה הגיעו המים עד הגג הגיע מסוק וביקש לקחת את הרב אמר הרב: אני מאמין בבורא ומחכה כי הוא ישלח לי תשועה לבסוף טבע הרב ונשמתו עלתה למעלה הגיע הרב וביקש לראות את הבורא וטען כי איך הוא לא הציל אותו. הוא המאמים הגדול ואף אחד לא הציל אותו ענה הבורא: שלחתי לך מצילים, שלחתי לך סירות, שלחתי גם מסוקים ואתה לא רוהצ, אז תטבע מקווה כי עזרתי או לפחות העלתי חיוך

למעלה