כנראה אירוע נוסף של ה IPWA ב....

Israeli Hero

New member
נכון באמת יהיה ארוע נוסף

כמעט כל כוכבי מכת מדינה לשעבר יתאבקו שם. יש למה לחכות.

Napoliya

New member
סבבה קול

נלך להצביע עלה-ירוק ואז נמשיך ישירות לשם.. אפשר פרטים, אבל אני מתכוונת כל הפרטים, כי למעשה אין לי ממש מושג מה זה בדיוק או בערך הIPWA המכות אמיתיות? הם יהיו בדמויות של מכת מדינה? איפה? כמה כניסה? מה הולך ומי בא בלה בעעע בתודה שני

Israeli Hero

New member
המכות לא אמיתיות.

זה רסלינג בסגנון הWWE. המתאבקים משתמשים בשמות אחרים מבמכת מדינה בגלל זכויות יוצרים, אבל האוירה היא אותה אוירה וגם מצלמים את הארועים האלה לשידור בערוץ ההאבקות הבריטי. מי ששיחק במכת מדינה את אדם שוקן מחזיק כרגע בחגורת האליפות, ולדימיר המאבטח משחק שם, מר וייס, לוינגר המתנחל ואחרים.

tatan48

New member
זה לא קשור לזכויות יוצרים

הדמויות של מכת מדינה התאימו לתכנית סטריאוטיפית סאטירית ולא לipwa

Israeli Hero

New member
ביום ראשון הקרוב זה ישודר שם

הפרומואים כבר החלו לרוץ וההתלהבות בשיאה. הנה לינק למה שאנשים כתבו על ה IPWA בפורום ערוץ ההאבקות הבריטי:

תוספת חשובה לגבי האירוע!

מעתיק את דבריו של קומישיונר עודד סלע: במופע הקרוב של הIPWA "אנרכיה ביום הבחירות" אנו מתכוונים לתת לכם,האוהדים,את הזכות לממש את זכותכם הדמוקרטית ואת השליטה במופע שאנו נציג. בניגוד למקומות אחרים שאומרים שהם נותנים לקהל לבחור את הקרבות לאירוע ובדיעבד נתנו הרבה פחות מזה,אנו בIPWA החלטנו לתת לכם רשימה פתוחה לחלוטין. מתוך רשימת המתאבקים המוצעת כאן לפניכם אתם מוזמנים לחבר כשישה קרבות{אתם לא מוכרחים לשבץ את כל המתאבקים בקרבות} ולשלוח אלינו למייל [email protected] ,את ההצבעה ניתן לבצע החל מרגע הודעה זו ועד לתאריך ה22/03/2006 בחצות. לפניכם רשימת המתאבקים אשר מועמדים להשתתף באירוע הזה: אלוף הIPWA-הוואי אלן עומרי בללי גרי רויף ג'ואי טיילק ניו יורק רוזנפלד ייבגני ליידר יוסי השור שרון פאלטי ג'אמפינג לי עומרי אילן גילעד דליות טאף אסף התליין האדום כריס קורבין אייס הזועם-לשעבר הפסיכופת קומישינר הIPWA-עודד סלע{שזה אני,לאלו מכם שלא יודעים} אנו מבקשים כי כאשר אתם מצביעים,תצרפו שם ומספר טלפון,בין המשתתפים בהצבעה יוגרל דיסק של האירוע האחרון שלנו,הולי לאנד האבוק וחולצה של הIPWA. את תמונות המתאבקים ניתן לראות באתר הIPWA. תודה רבה ולכו להצביע!

שאלה.....

כמה זמן צפוי להימשך האירוע הפעם? משום שראיתי באתר והיהי רשום שהאירוע יתחיל בסביבות 17:00 אז זה אומר שהאירוע הפעם יהיה יותר ארוך (מפני שבדרך כלל מתחילים את האירוע ב 18:30 ככה)??? תודה על כל תשובה מראש

למעלה