כנסו!!!!

• פותח הנושא dlml
  • פורסם בתאריך

dlml

New member
כנסו!!!!

היום (עוד חצי שעה ממש) הינקאייס מול סיאטל בפוקס ספורט, ועכשיו באי אס פי אן משדרים את המשחק שלהם מאתמול, ככה שזה יוצא 6 שעות יאנקייס סיאטל

Blood

New member
תוצאה סופית- ג'איינטס 1 קאבס 5

error של אדגרדו אלפונסו באינינג ה-10, כלא הצליח להשתלט על כדור פשוט (כשיש 2 אאוטס) גרמה לרצים בבסיסים אחד ושלוש... החובט הבא היה רודריגז שחבט הום ראן.. סוסה הוסיף עוד אחד.. וההמך ידוע.. שלושה ווקס לבארי בונדס, ורק AB אחד, כאשר הוא היה החובט הלפני האחרון במצב של 5-1. לילה טוב, עמיר "חסר חוט שדרה" פרץ התקפל - יש בי"ס

dlml

New member
אני לא...

לוצד בימי שישי, אז אני רואה את המשחק, שעד עכשיו לא מעניין..

dlml

New member
ראיתי הכל

היה משחק משעמם, עד שמוס איבד ריכוז לאינינג, וספג נקודה, אבל אז הינקאייס, ממש בלי להיתאמץ השיגו שני הומראנים (פוסאדה וסוריאנו), כדי לנצח בדיוק כמו שצריך, 2 1 ועוד תצוגה טובה של ריברה (אינינג, סיו כמובן, וסטריק) אבל שוב אני ידבר על מופלאות סוריאנו, הוא נראה שחקן די קטן, שרוב יעלותו היא המהירות, כמו יצירו ואקנשטיין, אבל שרואים אותו מתכונן לחבוט, הוא נראה כאילו הוא עומד להתפרץ, ואז שהוא מכה, הוא נראה כמו סיר לחץ שמתפרץ, ממש ככה! לדעתי הוא השחקן הכי יעיל בליגה, הוא משיג הרבה מאוד ראנס, אבל זה לא חוכמה, כי הוא גם מהיר ומגיע לבסיס השני, הוא גונב תחנה ביותר קלות מאחרים, וגם לא ממש חוכמה ליהיות על הבסיס שאחרי זה חובטים: גיטר (מה איתו?!), גיאמבי, וויליאמס, מאטשוי..... השנה יותר מתמיד, נראה שגורל הינקאייס יקבע רק ורק לפי יכולת הפיצ'רים, כי חובטים לא חסר להם, הם יעשו את העבודה, למרות שהשנה גיאמבי עוד לא התעורר, וג'יטר פצוע, יש להם את מאונדסי פוסאדה וונטורה בכושר מופלא!!! תחשבו מה יקרה שיוסיפו להם את גיאמבי וגי'טר... מבחינת הפיצ'רים, עד עכשיו הם עושים את העבודה כמו שצריך, נראה שמיוסינה הוא הסטרטר החזק של הינקאייס (6-0),פיצ'ר שאני ממש אוהב, נותן הרבה כדורים לסטריק זון, ומשיג הרבה סטריק אוט (אתמול 9, העונה 10 וחצי ל9 אינינגים). ריברה נראה חם שוב... אבל אני בספק גדול מאוד לגבי הבול פן של הינקאייס, שנה שעברה הוא היה ממש ממש טוב, עם וויבר, סטנטון, מנדוזה, קארסי (מה איתו?). השנה גם יש פיצ'רים טובים, אבל אני לא יודע ממש עד כמה הם טובים בלחצים. אולי שקונטרס ימצא את עצמו בקולמבוס טריפל אי, הוא יחזור לבול פאן של הינקאייס, ויראה את מה שמצפים ומשלמים (והרבה!!) כדי לראות ממנו

SlamminDino

New member
דווקא ההבדל בין בייסבול...

לענפיי ספורט אחרים כמו כדורגל למשל הוא שכשהתוצאה נמוכה, אין זה בהכרח אומר שהמשחק לא טוב. צריך להעריך את הפיצ'ינג וההגנה בשביל לאהוב את המשחק והמשחקים עם התוצאות הנמוכות הם משחקים שנקראים Good Baseball בדרך כלל. כמובן שמתי שצופים ברמות נמוכות יותר זה יכול להיות עקב חוסר יכולת של חובטים ומצד שני התוצאות הגבוהות גם יכולים להגיע בגלל הרבה טעויות בהגנה וטיפול לא הולם בכדור בשדה, לכן ההמלצה הייתה ונשארה לראות את המייג'ור ליג כמודלים לדוגמא ולא אף אחד אחר כמו שאפשר לראות בענפיי ספורט אחרים.. ( כדורסל אירופי לדוגמא שלא עוזר לאף אחד שבאמת רוצה להיות טוב!! על כדורגל ישראלי אין אפילו על מה לדבר ומלבד האלימות גם אין מה לראות ולשמוע על..)

dlml

New member
מה?!?!

כמה כתבתי פה, ורק דינו מגיב?!?! למי שקרא את זה, (אני מניח שרק בלוד פה...), שיכתוב,, קראתי...

למעלה