כנסו להייד פארק

sharon0374

New member
כנסו להייד פארק

טוב אז ככה - אני מעריצה את בון ג'ובי כבר 17 שנה... (מגיל 9 בערך..)היום אני בת 26... ואני שמחה לראות שיש עוד מעריצים של בון ג'ובי בארץ!! לפני שנה (בערך) נתקלתי בפורום של בון ג'ובי בהייד פארק ומאז אני מכורה אליו! וגם אליך שלי!! תפסתי אותך על חם פה!! וגם אתה אלון... :) חחחחח :) נכנסתי לכאן בשביל לראות איך הפורום הזה עובד, והאמת - הממשק שלו ממש מסובך! אולי בגלל שהתרגלתי להייד פארק - אבל בהייד פארק כל האשכולות מסודרים לפי "נעוצים" ואחריהם האשכולות האחרונים שכתבו בהם הכל מסודר אחד אחרי השני פה נראה לי ממש בלאגן... בכל מקרה אני חושבת שחבל שיש 2 פורומים כאלה בארץ ככה בחיים לא נדע כמה הרבה מעריצים אנחנו ... בנוסף, הפורום שלנו עובד כבר בערך 3 שנים והוא מלא באינפורמציה - אז לכל המעריצים החדשים כדאי להכנס לשם בשביל לעבור על כל האינפורמציה שיש שם לגבי הלהקה ובכלל... ואנחנו גם עושים מפגשים (המפגש הבא אמור להיות מפגש "מכירה" ששם כל המעריצים הוותיקים שיש להם הרבה חומר על בון ג'ובי למכור מוכרים למעריצים החדשים שקשה להם למצוא דברים בארץ...) ועוד דבר - יש עצומה שכבר הרבה זמן מנסים להחתים אנשים בארץ בשביל להביא את בון ג'ובי לארץ אם תכנסו להייד פארק יביאו לכם את הלינק (אני פשוט לא זוכרת איפה זה נמצא) אני בטוחה שאם תחתמו גם אתם אז יהיו לנו הרבה יותר חתימות.....:) אההה ודרך אגב גם אני אמורה לטוס השנה ל- 2 הופעות שלהם בלונדון.... בינתיים וומבלי מתפרק אבל בע"ה יהיה במקום אחר!! (אנחנו 3 אנשים שנוסעים ביחד...) יש בערך 10-15 איש מהפורום בהייד פארק שטסים השנה להופעות של בון ג'ובי והכל בזכות שעוזרים אחד לשני להשיג כרטיסים (תודה מירית ותודה ענקית לשלי חחחח) אז זהו בערך מה שהיה לי להגיד... אולי אני אכנס לפה עוד ואולי לא - מה שבטוח זה שאני בהייד פארק... :) אז נשתמע/נתראה שרון

shelly bongiovi

New member
יפיופהההההההההההה

מתה עלייך נשמה שלי... וכל מה ששרון אמרה זה נכון. באמת כדאי שגם אתם תחתמו על העצומה שלנו להבאת הלהקה הכי מדהימה בעולם לארץ. נשיקותתתתתת שלי

•silly•

New member
נ"ש- בלבל../images/Emo23.gif

יוו תתתחדשי
רק עכשיו ראיתי
השתלטות נעימה

inbal287

New member
סיוי../images/Emo99.gif, המוני תודה../images/Emo9.gif../images/Emo6.gif../images/Emo3.gif.

inbal287

New member
תודה../images/Emo140.gif

אבל אולי בבקשה אפשר להפסיק לנג'ס לנו עם הפורום בהייד? אנשים יודעים על הפורום, אנשים ראו את כל ההודעות שרשמתם פה, ואנשים גם יכולים לבדוק בקישורים ולמצוא אותו שם. ובכל זאת, יש אנשים שמעדיפים לכתוב בתפוז. תהני בהופעות, אם בא לך להראות לנו תמונות אח"כ או לכתוב חוויות זה יהיה מגניב לגמרי
ואת העצומה אני אוסיף לטאגליינס כדי שכולם יוכלו לחתום עליה.

למעלה