כנסו.. הודעה חשובה ביותר

Synthetic mE

New member
כנסו.. הודעה חשובה ביותר ../images/Emo70.gif

לאור כישלונו (הטראגי עד מאוד) של פורומינו הקט אנו פועלים נמרצות להחיאתו האבסולוטית. מעתה ואילך, שמו של הפורום ונושאו העיקרי ישונו, והוא יעסוק בציניות! כעת.. עליכם להצביע בסקר *החדש*, תחת איזה שם הייתם מעדיפים את הפורום במתכונתו החדשה? והאם למישהו יש השגות נגד הרעיון החדיש שלנו? תודה! גיתית וצוות הפורומים

Synthetic mE

New member
עודכן הסקר! לשנונים מביניכם

שיש להם הצעות אחרות לשם, נא לשרשר תודה!

לא רוצה להישמע יותר מידי פסימית,

אבל מה גורם לך לחשוב שפורום ציניות יצליח יותר..? אני לפחות לא מצליחה לחשוב על מה אפשר לכתוב בפורום ציניות.. זה יהיה די מתסכל לעשות פה רפורמה ולראות שעדיין כלום לא זז, לא? טוב, אני כן פסימית. תתבעו אותי.

איך אפשר להיות ציניים סתם ככה?

ציניות היא תגובה למצב קיים. לפי דעתי בכל מקרה. אפשר לבסס על זה פורום? ועוד דבר. איך זה שאת כותבת עכשיו כאן בפורום אבל נמצאת באוואי באייסיקיו? אני דורשת שתפגיני נוכחות ברשימה שלי. את תמיד באוואי!

המממ

New member
צריך לקרוא לפורום...

"החיים יפים ואנחנו אוהבים אותם" ואז יבואו לפה כל האנשים הנכונים. אה, אני מקווה שאתם זוכרים אותי, כתבתי פה מעט, כשהיה מה לכתוב. בכולופן, כמובן ששם כזה ימשוך את כל האנשים שרוצים להוכיח את ההפך... ואז יהיה לנו נורא כיף, או סתם נורא. לילה טו ושקט שיהיה לנו!

Synthetic mE

New member
לא בדיוק "סתם ככה"...

חשבנו להפוך את הפורום למקום מפגש לאנשים שנהנים מההומור הציני, ומאומנים שעושים בו שימוש נרחב מעבר ל"דריה" (שתהיה בליבנו לנצח לפיד בוער של גאווה סרקסטית
) כדוגמת דניס לירי ועוד.. אפשר לדון בהכל.. כל משתתף יהיה מוזמן לפתוח שירשור בנושא בו הוא חושק... ומשם.. השמיים הם הגבול...

חשבנו? את מפתחת פיצול אישיות או

שמדובר בקנוניה שאין לי חלק בה? :q בכל מקרה, אם את חושבת שזה יעבוד, אני סומכת עלייך.

that girl

New member
להלהלה... אין כותרת, כנסו בכל מקרה?

אני די חדשה בפורום, אבל אני חושבת שפורום ציניות יחזיק יפה. אולי עדיף לקרוא לו פורום סרקזם, זה יהיה פחות מרתיע? ומעבר לזה, דניס לירי הוא שליח של האל
(שאני לא מאמינה בו, אבל מילא...) בכל מקרה, נשמע סבבה. לי

eorion

New member
אני בעד פורום

צניות/סרקזם (דריה/פעם דריה/ פעם היה דריה/ בעבר הרחוק והעצוב היה דריה ובשל ויכוחים חסרי פשר השליט אבד את ראשו.)

המממ

New member
אולי "החיים על פי דריה"

לא על הסדרה, אלא על המורשת, המורשת! אז מה אם אף אחד לא יודע מי זאת דריה. כשמפרסמים את הפורום שיכתבו: "החיים ע"פ דריה, המקום שלכם לירות חצים מורעלים, לשנן שנינויות ולהתרועע בחברת אנשים ציניים וסרקסטיים כמותכם". ואם אפשר, שהמנהלת תחליף את השם שלה לדריה, תצבע את השיער לחום, תשים משקפיים עגולים, תלבש חצאית שחורה, סווטשרט ירוק ומתחתיו חולצה בצבע בז'- כתום. מה אתם אומרים? לילה טוב ושקט שיהיה לנו!

morania

New member
ממ... תקראו ../images/Emo105.gif

אני חדשה פה.. אז... אהה אולי לא כל כך מבינה או מכירה אבל פורום ציניות זה באמת נשמע נורא.... כזה... ממ איך להסביר - בעע ! כי ציני זה נורא נחמד אבל לא כזה נעשה בכל כך מכוון ובמוגזם ! כלומר... כשזה ומתאים זה בא וסבבה וכזה לא בא זה ... עצוב ! פשוט... כמו שאמרו כאן קודם באחת ההודעות "wannabe-ish.." אין כל רע בפורום דריה! ההצופים מתגלים כצינים מספיק.. :) אם אתם רוצים להרחיב את הפורום/את האנשים שבו וכו' מעבר לצופי דריה אז... =\ פשוט תטיילו לכם גם בפורומים אחרים.. אין ברירה! ודרך אגב החיים על פי דריה זה דווקא די נחמד
אבל שוב... לדעתי אנשי הפורום שלכם ישארו צופי דריה.... (*בלבד*)
אוי דרך אגב השם גם קצת מזכיר את הסידרה החיים ע"פ רוקו .. מכירים

למעלה