כנסו בבקשה.

BUBAPRAIT

New member
גם יב"ז מועמדתאז להם יש גם שתיים...

ואם כבר נצביע לנינט אבל גם יעל שרוני מלכה!

MYHOT3

New member
דייי את והטלי שרון המכוערת הזאת !!!

רוצה אנחנו נציף לך את הפורום עם חתימות של יעל רן ונינט אין בעיה !!!!! מנהלים תחסמו אותה !

MYHOT3

New member
מה אכפת לך מה כינוי שלי !!!1

די עופו מפה נב"ע נובלים בע"מ !!!!!!! קישתא קישתא קישתא !!!!!

Simply an Angel

New member
אז תעוף לנו מהפורום גם!

ומה מפריע לך אם אני נכנסת? זכותי לכתוב ולהגיב פה כמו כל גולש אחר! רק בגלל שאני כותבת בפורום טב"ע אז אוטומטית אסור לי להיכנס לכאן? מזו הסלקציה הזו?! אפשר לחשוב ...

lalaly

New member
אולי לא

אולי נתאחד ונצביע ליעל? תראו זה לא ילך מי שרוצה שנינט תנצח יצביע לה ומי שרוצה שיעל תנצח יצביע לה.. גם אם נחליט להתאחד אני מאמינ שכל אחד יגיד לעצמו"שהם יתאחדו אני לא.." ככה שהרעיון טוב מצד אחד אבל הוא לי ילך...

אוקי יש לי משהו להגיב..../images/Emo19.gif

אני גאהבפורום טלנובלה בע"מ וראשית כל אני רוצה לומר שאני פשוט בהלם מההודעה הזאת..המריבות הטיפשיות האלה השטויות..כל אחד יבחר איך שבא לו ובכלל למה לרדת עלינו כאן? אנחנו לא יורדים עליכם בפורום שלכם...ואתם שולחים לנו אנשים כדי לקלל אותנו ואנחנו עדיין נשארים רגועים אבל דיי נמאס...אם תרשה לי לומר לך דבר אם אתה חושב שאנחנו לא יושנים בלילה במחשבה שאולי אתם תנצחו אותנו אז לא ולא...הצדק יעשה את שלו...וזה הכל אז תפסיקו המלחמות הטיפשיות האלה

דיי../images/Emo70.gifאם זה כל כך מפריע לך אל תלכי

מפה כבר
נשבר ממכם.. אנחנו נרשום מה שאנחנו רוצים ואתם תרשמו מה שאתם רוצים בפורום שלכםםםםםםםםםםםםםם אנחנו לא מאלצים אותך להשאר פה

yardenusit

New member
תראי אני לא בחרתי לא בנינט ולא

ביעל למרות שבאמת מאוד מגיע ליעל והיא שחקנית מעולה אבל בחרתי אווילן הגואל מפיק אפ שהיא גם שחקנית מעולה

למעלה