כניסה ראשונה עם גרין קארד שנתקבל בארה״ב

jimmy131

New member
כניסה ראשונה עם גרין קארד שנתקבל בארה״ב

שלום,
לפני כחצי שנה קיבלנו גרין קארד מבוסס עבודה בארה״ב. אנחנו מתכננים לצאת פעם ראשונה לחו״ל מאז שקיבלנו את הכרטיס.
מה הפרוצדורה לכניסה ראשונה איתו לארה״ב? אני מתכוון, אני יודע שנכנסים בתור של התושבים, אבל האם צריך להביא מסמכים נוספים מלבד דרכון וכרטיס? האם הכניסה תהיה אוטומטית, או שבגלל שזו כניסה ראשונה נצטרך להתעכב אצל הפקיד לשעה שעתיים?

בנוסף, אני בתהליך של global entry (יש אישור, מחכה לראיון). לאשתי ולילד אין - איך זה הולך? כולנו הולכים בתור הרגיל בגלל שלהם אין? ואז אעבור אצל הפקיד? או שאני אצטרך ללכת למכונות והם לפקיד?

תודה

John the Savage

New member
לא צריך כלום מעבר לגרין קארד ודרכון

כל הסיפור עם "כניסה ראשונה" תופס רק לגבי אנשים שמקבלים ויזת הגירה מחוץ לארה"ב. ויזת הגירה היא לא גרין קארד בעצמה אלא מסמך שמאפשר לקבל גרין קארד בכניסה לארה"ב. מכיוון שיש לך כבר את הגרין קארד עצמו, אין צורך בשום תהליך נוסף בכניסה ראשונה.

עם גלובל אנטרי אין לי ניסיון.

jimmy131

New member
אחלהף תודה על ההבהרה. ד״א, אשמח אם למישהו יש נסיון עם GE

כלומר, נסיון עם כניסה כשלאחד הנוסעים יש global entry, ולשאר בני המשפחה אין

תודה

jimmy131

New member
תודה. אני משער שאני עדיין יכול לעבור איתם דרך הפקיד, לא?

מקווה שלא אצטרך להפרד וללכת לבד למכונות ולחכות להם

adi_2000

New member
באותו אתר שצירפתי בלינק הקודם:

&nbsp
As a Global Entry member, am I required to use the Global Entry kiosk when entering the United States?
&nbsp
No. Global Entry members can choose not to use the kiosk and can be processed by CBP officers.
&nbsp

ron1222

New member
לבעלי יש GE

כי הוא טס הרבה במסגרת עבודתו, אבל כשאנחנו טסים יחד, הוא פשוט עובר יחד איתי בהגירה הרגילה. (כולנו עם גרין כארד).

למעלה