כניסה לפיקסה

פורום123

New member
כניסה לפיקסה

הי
אולי מישהו מבין בתוכנת פיקסה, לא השתמשתי בה מספר שנים כדי לשמור תמונות, כעת כדי להתחבר אני צריכה להשתמש בכתובת אימייל שלא קיימת יותר( חברתonetel). כלומר אני צריכה לשנות את הכניסה לפיקסה לאי מייל אחר שהוא כן פעיל, התמיכה שגוגל נותנת לא עזרה מכיוון שאין אפשרות לשנות את האי מייל שקשור לפיקסה. האם מישהו נתקל במקרה דומה או יש לו רעיון מה לנסות לעשות.

התמונות שלך נמצאות במייל שלא קיים יותר?

זאת הכוונה?

למה שתצטרכי להתחבר עם כתובת מייל שלא קיימת? את יכולה להתחבר עם כל כתובת שיש.

אם זה לא נותן לך מסיבה מסוימת, תנסי להסיר את התוכנה ולהתקין מחדש?

פורום123

New member
גישה לפיקסה

חשבון הפיסקה שלי הוא יחסית ישן אולי קרוב ל-8 שנים. אז התחברתי עם כתובת האי מייל שהיום לא קיימת יותר, וגם אי אפשר לשחזר אותו. לדעתי זאת היתה גירסה ישנה יותר של פיקסה. אין אפשרות להתחבר עם כתובת אי מייל עדכנית כי זה פשוט לא עובד.

אתה אומר לנסות פשוט להוריד את התוכנה הישנה ולראות מה קורה???

התמונות שלך בעצם נמצאות על התוכנה?

לכן יש בעיה להוריד את התוכנה?

אני עדיין לא מבין מה בדיוק הבעיה. מה הכוונה ב"אין אפשרות להתחבר עם כתובת אי מייל עדכנית כי זה פשוט לא עובד. "? מה לא עובד?

ומה תהיה הבעיה אם תמחקי את פיקסה מהמחשב ותתקיני מחדש? אובדן תמונות?

התוכנה מחוברת כרגע לכתובת שאינה קיימת? התוכנה מראה תמונות של כתובת שלא קיימת?

האם ניסית להוריד למחשב את התמונות שאת רוצה לשמור?

פורום123

New member
גישה לפיקסה

לא ברור לי אם התמונות נמצאות על התוכנה או באינטרנט. למעשה המחשב שממנו הייתי מתחברת לפיקסה כבר ״הלך לעולמו״ אבל כששידרגתי אותו האיש מחשבים הבטיח שהוא העביר את התמונות-
אז אולי זה אומר שהן נמצאות באינטרנט ולא בתוכנה......

במחשב מותקן לי כרגע פיקסה 3 ואין שם את מאות התמונות שאני מבדברת עליהן,, ברור שאם אני אוריד את זה זה אולי ימחוק כמה תמונות אבל לא את מה שאני מחפשת.

לשאלתך אם ניסיתי להוריד למחשב את התמונות- לא! הם לא קיימות הרי אני מחפשת אותן,,,,,

אולי פשוט שוה לי לנסות להתקין את הפיסקה הישנה בנוסף.

מקוה שעניתי אני בעצמי לא אשת מחשבים דגולה.....

אם הבנתי נכון...

את מחפשת תמונות שנמצאות בחשבון שלא קיים.

כרגע את לא רואה את התמונות, רק שאת יודעת שהם נמצאות בכתובת מייל מסוימת. אבל הכתובת מייל המסוימת הזאת לא קיימת.

אז אני חושב שהתמונות לא קיימות.

השאלה היא למה את מתכוונת כשאת אומרת שהחשבון אינו קיים? האם רק שכחת את הסיסמה, או שהוא נמחק לגמרי?

פורום123

New member
גישה לפיקסה

נכון מאוד!! החשבון אי מייל לא קיים כי הוא היה עם Onetel שהיא חברה שלא קיימת יותר. טוק טוק קנו אותם אבל הם לא יכלו לעזור לי עם זה.
אם זה נכון זה ממש אסון- המון תמונות של הילדים שם. הבעיה של פיקסה אין תמיכה טלפונית של אחד לאחד רק פורום דומה לזה.

צרה צרורה...

את מתכוונת בטח שהחשבון היה BlaBla@Onetel.com , נכון?

יש דרך לשחזר חשבון מחוק, ואפשר לנסות. אבל אם זה היה של חברה, והם מחקו את זה... אני לא יודע אם יש מה לעשות. אפשר לנסות שחזור חשבון.

פורום123

New member
גישה לפיקסה

אני שמחה לבשר שהצלחתי למצוא את התמונות. מה שעשיתי זה הורדתי פיקסה גירסה מאוד ישנה למחשב והיא מצאה את כל התמונות שחיפשתי. מעניין שגם אני וגם בעלי חיפשנו מספר פעמים בכל מיני דרייבים ולא מצאנו אותם.

העיקר- אני ממש מרוצה. תודה רבה על העזרה והתמיכה בפורום.

מעניין!

אבל יותר מזה, טוב שמצאת!!

למרות שאני משתמש הרבה הרבה בענן (ענן- אחסון קבצים באינטרנט) אני אף פעם לא סומך עליו, עדיין.

למעלה