כניסה להריון

ענתק

New member
כניסה להריון

מאז שהפסקתי את הגלולות קיבלתי מחזור ראשון ב3/5 מחזור שני 31/5 (אחרי בדיוק 28 יום )ומחזור שלישי ב 25/6 (רק 25 יום!) מה יהיה תאריך הביוץ שלי החודש עוד 13 ימים? מתי כדי לקיים יחסים במטרה להרות? תודה!!!

הביוץ מתרחש 14 יום לפני מועד הופעת

הוסת, כך שבעצם ניתן לחשב אותו רק בדיעבד
. אפשר פשוט לקיים יחסים יום כן יום לא בערך מהיום ה- 12 למחזור. הזרע שורד ברחם 72 שעות כך שהוא יכול "לחכות" לביצית.
מרב

מעיןבר

New member
תזמון הביוץ

הביוץ מתרחש בין היום ה- 12 עד ה- 16 לפני הווסת הבאה (בממוצע 14). נהוג לחשב את "חלון הפוריות" שבו סביר שהביוץ יהיה לפי המחזור הקצר ביותר - במקרה שלך 25 ימים, אז זה החל ביום ה- 9 (9=25-16) - כדאי ללכת על שיטת היום כן יום לא. שימי
- שימוש ממושך בגלולות עלול לגרום לשלב לוטאלי (השלב שאחרי הביוץ) קצר יחסית (אצלי זה התחיל ב- 7 ימים ועם הזמן, כשהגוף הסתדר התארך עד 12 ימים).

הי לכל האימהות לעתיד

גם אני הייתי פאסיבית, נהניתי לקרוא את מכתבי התמיכה שלכן והעידוד וידעתי שאם תהיה לי שאלה או בעיה תמיד יהיה לי את מי לשאול כי אתן מקבלות כל אחת בזרועות וירטואליות פתוחות רציתי לקבל ממך מעיין או מכל אחת מה זאת אומרת שלב לוטאלי במה זה מתבטא? ועוד שאלה לגבי הביוץ ת האם בתקופת הביוץ החום אמור לעלות או לרדת ? אני קצת מבולבלת

עמית@

New member
השלב הלוטאלי: מהביוץ עד המחזור

בדרך כלל 14 יום. החום עולה יום אחרי הביוץ- ביום הביוץ עצמו עשויה להיות ירידה מזערית בחום אבל זו שיטה לא כ"כ מדוייקת (בלשון המעטה..) ומזל טוב על האקטיביות

למען האמת יש לי שתי שאלות

מישהי יודעת מה זה תסמונת הקדם ווסתית (לא מספיק שזה מגיע זה גם חייב להודיע שבועיים מראש????)איך אפשר לטפל בזה? יכול להיות שהיו לי סימנים מוזרים כמו כאבי בטןובחילות הרבה לפני זמן המחזור? וזה לא יהיה אולי הריון????????

תיקון

בשורה האחרונה התכוונתי שאולי הלוואי וזה יהיה הריון ולא כפי שנשתמע!!! אני מאוד רוצה להרות ואני כל חודש משלה את עצמי מחדש בגלל אותם סימנים מקדימים

רומי 007

New member
לאמיתית שלום

כל אחת מגיבה אחרת לקראת המחזור ולכל אחת גם סימנים אחרים מקדימים להריון לכן אין תשובה חד משמעית. אם זה שבועיים לפני המחזור זה בדיוק הביוץ שלך ויכול להיות שאת מאוד רגישה ומרגישה אותו ולכן זה בדיוק הזמן לקיים יחסים ושיהיה בהצלחה. וכן - מה לעשות, אבל כאבי בטן ובחילות אפשר לחטוף גם מהמסעדה הסינית הדוחה בפינת אבן גבירול בתל אביב וכל זאת ללא קשר ממשי למחזור.

למעלה