כניסה כמשתמש אורח.

כניסה כמשתמש אורח.

1. ניסיתי במהלך הערב להתחבר לצ'אט כאורח, לאחר שהכנסתי שם זמני, שם משתמש וסיסמא, קיבלתי הודעה על המסך שהחיבור בוצע בהצלחה ולאחר שניות ספורות הודעה נוספת האומרת "נותקת מהשירות" בלי לציין סיבה לניתוק. האים ידוע לכם משהו על כך ? יש לציין שכמשתמש רגיל נכנסתי - לשם ניסוי - לחדרים שונים ולא הייתה בעיה. 2. איך נכנסים לצ'אט TV בקומונה, שהצ'אט אינו מופיע ברשימת הפורומים שבתפריט. אחה"צ הצלחתי להכנס אך לא הצלחתי להכנס לצ'אטים ששמם לא מופיע בתפריט הצ'אטים. בתודה מראש

סיגלית31

New member
../images/Emo20.gif

1.צלם מסך בבקשה, לא אמורה להיות בעיה כאשר אתה נכנס בניק אורח (אם אתה נכנס בניק רשום אינך חסום). 2.היכנס בדף הראשי של תפוז לקומונות, בחר את הקומונה שלך לפי שם או ע"י חיפוש, בקומונה, מצד ימין בתפריט של הקומונה יש אפשרות להיכנס לצ'אט TV , שם אתה מופנה ישירות לחדר המשוייך לקומונה הספציפית שבחרת. בהצלחה

כנראה שאתמול הייתה בעיה

במהלך כל הערב נסיתי שוב ושוב עד שנואשתי. עכשיו נסיתי וכבר נסיון ראשון עלה יפה, תודה לך בכל אופן. בנוגע לאמור בסעיף 2 לתגובתך, ידוע לי איך אני נכנס לצ'אט TV של הקומונה מתוך תפריט הקומונה, השאלה היא איך נכנסים כאורח לאותו צ'אט TV, ישנם מקרים שמעדיפיפ לא להזדהות ומעונינים בכינוי זמני. בקומונות שאני משתתף בהן בצ'אט, ראיתי שנכנסו מדי פעם אורחים עם כוכבית. ניסיתי דרך מסך הראשי של הצ'אט המתקדם ולא הצלחתי ואילו בכניסה לצ'אט של הקומונה אין אפשרות כזאת.

למעלה