|כןמתנדבים/מתנדבות להיכנס

א5י7ן

New member
|כןמתנדבים/מתנדבות להיכנס

תדעו בתחנת "בירה" היא התחנה הכי מתופחת (שאני לא מזלזל באף תחנה אחרת) אבל תחנת "בירה" הייתי בה שנתיים וחצי ותאמינו לי מי שכבר היה בתחנה וראה את המבנה/האנשים יגיד שאני צודק היחס שם למתנדבים זה לא יחס של "אתה מתנדב אז מה שאנחנו אורמים תעשה" זה ממש לא ככה אצלנו(במונח העבר) עובדים ביחד ובזכות ההתנדבות שלי לכיבוי התפתחתי ואני רוצה להודות למספר אנשים : יקי המקסים(אתה בנאדם שלמדתי ממנו הרבה ומעריך אותו) המפקד לשעבר(יפה רחמים)היחס שלך אלי היה דבר נפלא אפילו שהוא היה חבר טוב של סבא שלי בצבא הוא התיחס אלי כמו אל נכד וממש דאג לי אריק אתה בנאדם שמאוד עוזר ותמיד תומך ומראה שבאמת אכפת לו מכולם, אורן בהתחלה שהייתי חדש הייתה מאוד טוב אלי ודאגתה לי מאוד אבל שנהייתה אחראי מתנדבים לא שמתה לב לכול מה שקורה אתה לא מודה לזה בכלל יש דברים שאתה עושה בלי להיות מודה לזה בכלל וזה ממש לא טוב (לא שאני הכי צדיק) אבל ניפגעתי ממה שהיה וזה לא היה צריך להיות ככה ממש לא!!! מושיקו ההתחלה הייתה טובה עם הזמן היחס שלך לא היה במקום ואני יודע בדיוק מה הרגשתה:כוח,שליטה, וזה ישפעה עלייך לרעה אבל תודה על העזרה שלך כשהייתי חדש בתחנה אין על תחנת "בירה" והמשמרת הכי טובה היא של עמנואל שם למדו אותי וחזרו לי בדברים קשים תודה מכל הלב והערכה: אלירן כהן טובה קטנה מתחנת "בירה" תמסירו את מה שכתבתי לכולם(רק למי שרשמתי) תודה (-: "אין עשן בלי אש" "אין אהבה בלי מכבי אש" זה סתם המצאתי געגועים לכיבוי וזה בדוק!!!

א5י7ן

New member
חייב להוסיף

שגם שאר הכבאים עזרו ותמכו ואין ויכוח על זה בכלל וכול המתנדבים מגובשים בהצלחה לכולם במהשך

למעלה