כמעט שבוע עבר. איפה רוה"מ?

נגשימי

New member
גם אני תוהה אין פניה לעם? הרי אנחנ

במלחמה..לא הוא ולא שר הבטחון

shno

New member
את רוה"מ הראו במסגרת

ישיבת הממשלה, ואת שר הבטחון במסיבת עיתונאים בחיפה. רוה"מ לא פנה ישירות את העם היושב בציון. דווקא פרשנים פוליטיים הסבירו שזה מכוון ושקול - וגם נתנו הסברים הגיוניים למה זה חכם שהוא לא ייצא בנאומים חוצבי להבות לעם היושב בציון, אבל אני לא זוכר אף אחד מההסברים האלה. ביננו - מה ישנה אם אולמרט יופיע או לא בטלויזיה, ויפנה או לא לאומה? העיקר שיעשו את העבודה כמו שצריך. אנחנו כבר נאמין לו שהוא בחיים ומתפקד.

אני טוען שהוא צריך לפנות לאומות

העולם... אנחנו נסתדר, זו המנטליות שלנו. אבל בעולם צריכים לראות את ראש הממשלה כדי שהוא יסביר להם את הסיבה לכל המצב.

למה? שרה בטחון הודיע הרגע ש

החיזבללה מאוד מופתע.. לא אנחנו אלא הם במופתעים. מוזר באמאשלי שיכולתי להשבע ההפך.. תות

שקדייה

New member
שרוה"מ ישלח לנו את ליאור אשכנזי

יותר עדיף..
(מבקשת לרשום לי נקודה על בקיאות בסידרת טלויזיה- מי פה מש"ק נקודות הקרדיט?)

אמיקה

New member
המממ... מי זה ליאור אשכנזי?

מאיזה סדרת טלוויזיה הגרלת אותו?

שקדייה

New member
הסדרה על רוה"מ..נו זה עם התחת השווה

דודה שרה... מי עוד נם לו מי?מי? מי? אני אומרת לך.. האופי המחורבן שלי שגורם לי להפסיד יותר מידי כסף כשאני נכנסת לקזינו, ויותר מידי כסף כשהמניות שלי מתחילות לצנוח. האופי המחורבן הזה הוא יתרון אדיר בלוחמה פסיכולוגית נגד עוללים מצווחים. "עם השקעתי כבר כל כך הרבה- לא משתלם לצאת עכשיו!!"

שקדייה

New member
סליחה הסדרה לא על רוה"מ

אלא על אשכנזי כמוסדניק חביב וסמי- קשוח

shno

New member
נו, הסדרה הזו של שני פרקים ורבע

שכתב יאיר לפיד, ושהיו יותר שעות פרומואים מאשר שעות סדרה. עם איילת זורר וכל מיני כאלה (נדמה לי קראו אותה "חדר מלחמה" או "חדר מצב" או משהו כזה שב"כניקי אחר)

אמיקה

New member
אה, אז יודעת גם מי זה ליאור אשכזי

ההוא החמוד, ששיחק בחתונה מאוחרת

chikashel

New member
ליאור אשכנזי זה הישבן מ"חתונה מאוחר

ת"... ואם זה לא יצלצל לך, אז מהר לבדוק את הטלפון!!!

אמיקה

New member
פחחחחחחחחחחחח

אז אתם לא באים? חבל אחות לכי תדעי אם אחרי יום ג' עוד יהיה כאן גן... טוב, מחר יום חדש (או שלא..., כלומר תלוי אם יפציצו אותנו בלילה חחחחחחחח)

למעלה