כמעט היה לי חלום צלול, שייט!

LucidGuest

New member
כמעט היה לי חלום צלול, שייט! ../images/Emo7.gif

אני לא מאמין!
היום בבוקר כמעט היה לי חלום צלול! ופיספסתי. היו לי בבוקר כמה חלומות ממש נחמדים, בחלום האחרון הייתי יחד עם עוד שני ידידים בתוך איזה מיבנה נטוש/בבנייה, ישבנו באיזה חדר דיי גדול (גודל של סלון) שבתוכו היו כל מיניי קרשים, בלוקים וגָ'נק, ישבנו על כיסאות עץ ואיזו מיטת עץ שהיו שם, ותוך כדי שאני יושב, כשהכל מסביבי לגמרי צלול (גם המחשבה היתה מאד צלולה) התחלתי לחשוב לעצמי אם יכול להיות שזה חלום, הסתכלתי מסביבי וראיתי שהכל מאד אמיתי, אפילו האבק על החפצים השונים! הבטתי למעלה וראיתי שיש בתיקרה של החדר כמה חורים וחריצים שרואים דרכם את השמיים וכמה חפצים שהיו מונחים שם על הגג, הזזתי את נקודת המבט לכמה זוויות (הסתכלתי מכמה כיוונים) וראיתי שכל מה שאני רואה דרך החורים זז בדיוק בהתאם לנקודת המבט שלי, ואמרתי לעצמי (ואני זוכר זאת ממש בבירור!) "איזה באסה שזה לא חלום! זה היה יכול להיות כזה מגניב אם זה כן היה חלום!!!"
אני לא מאמין, איזה פיספוס... במקום להשקיע ולשאול את עצמי איך הגעתי לשם והאם זה בכלל הגיוני שאני אהייה שם, החלטתי שזה לא חלום והמשכתי הלאה... זה כל כך מעצבן...
Lucid

dreamsbalerin

New member
../images/Emo26.gifלוסיד../images/Emo36.gif

אתה כ"כ אובססיבי! (יותר מכולם בפורום הזה..למיטב ידיעתי). לפעמים נראה לי שלחלום כל הזמן חלומות צלולים זה פשוט לעבוד על המוח (רק המחשבה על זה עושה לי כאב ראש) לא מספיק שאנחנו מעבידים אותו כל היום גם כשאנחנו ישנים אנחנו צריכים להיות "ערניים"? (לפי מה שהבנתי חלום צלול זה לא בדיוק שינה רגילה, כלומר: עמוקה). עוד משהו, לפעמים יותר מעניין לחלום חלומות בלי לשלוט עליהם כי אז זה באמת התת מודע שלך ולא מה שאתה רוצה-שזה כבר הופך למודע.. ואז מה זה משתלם לך זה סתם כיף ואין לזה שום מטרה. ואל תגיד שכיף זה מטרה כי זה לא

LucidGuest

New member
דיי תפסיק לבעס אותי....

אתה מדבר כאילו כל החלומות שלי צלולים ואני לא נותן למוח שלי לנוח... נו באמת תהייה רציני... אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה היה לי חלום צלול כמו שצריך, ועכשיו סוף סוף היתה לי כזאת הזדמנות מצויינת והיתה רמת צלילות כל כך גבוהה ופיספסתי את זה... כיף זאת דווקא מטרה חשובה מאד של חלום צלול למרות שזו ממש לא הסיבה העיקרית שבגללה אני מנסה להגיע לזה... אתה אומר שזה לא מישתלם כי זה רק כיף בלי מטרה, בו נראה אותך אומר את זה לאלו שמשלמים הון תועפות רק כדי לעלות על רכבת הרים בדיסנילנד או בדיסני-וורלד, תגיד להם "אבל זה רק כיף בלי שום מטרה! לא חבל לכם על הכסף??
" זו גישה פטאטית...
Lucid

rowshi2

New member
ת'שמע, גם נכון

אבל לפספס הזדמנות כל כך "נגישה", פשוטה להבחנה. זה פשוט מתסכל ברמות... הקטע אצלי, שאני מתוסכל כל הזמן....

למעלה