כמעט בוכה .................

deanet

New member
כמעט בוכה .................

איבדתי את הדיסק הראשון של המשחק !!!!!! מישהוא יכול אולי לעזור לי קצצת ????

DarlingAdam

New member
מצטער, אין לי מה להציע,

חוץ מחיבה וניחומים. אה, רגע, יש לי. החברה שלי טוענת שיש פורום תמיכה של YNET ואולי תוכלי למצוא שם מישהו שיעזור.

או להגיד איפה קונים את המשחק כי אני

מחפש אותו שנים שיחקתי בו רק פעם אחת ושימתי אותו יו אני זוכר את זה עוד שלא הכרתי את איגנט מה שמו שהחליף את מאלדר בעונה 8 דובק אם אני לא טועה אני גרוע בשמות והייתי יכול להדביק למישהו סלוטייפ על האף:)

DarlingAdam

New member
דוגט.

תראה איך קל לזכור: doggett is a dog mulder is a fox alex is a rat ...האמת, שיש עוד כאלה (סקאלי הסנאי, וכו') ואפילו כתבו פיקים איתם.

דובק זה בכלל יצרני סיגריות פששש

ללכת לישון בשלוש בלילה ולקום ב 8 לא עושה לי טוב על המוח די אין שמות זה בעיה אני יודע סקינר מאלדר סקאלי וליטל גריי מן:) פרק 3 בעעע:)

ליטל ו

New member
סורי, אין לי...

ואסור לי לשאול אם ניסית בקאזה, כי רק ילדים רעים משתמשים בתכנות מרושעות שכאלה. אבל רציתי להריע לסיג! :) (זהו עם האוף טופיק להיום)

milki123

New member
יש לי את המשחק

איפהשהו הקופסה נמצאת אצלי בבית :) יו....כמה זמן לא שיחקתי בזה

dylan

New member
אממממ.. היו שני משחקים (לפחות..)

יש את זה (שאני מניח שאליו אתה מתכוון) שיצא בארץ עם חוברת בעברית שמשחקים בו סוכן שאמור למצוא את מאלדר וסקאלי.. משחק ענק למרות השנים שהוא קיצר מחיי
.. ופעם (ממש מזמן) יצא לי לראות עוד משחק בטאוור רקורדס ללא כיתוב בעברית עליו שבו משחקים את מאלדר וסקאלי (או רק את סקאלי.. לא זוכר..). מישהו יודע עליו משהו ואם היו עוד משחקים?

deanet

New member
תודה לכולםםם !!

אחרי ניקיון (יותר נכון עשיית בלאגן וזריקת דברים בעצבייםםם ) נמצאה העבדה !!

למעלה