כמעט אבל לא

joojoo

New member
כמעט אבל לא

טוב, אז עכשיו סיימתי את "ראיון הקבלה" עם החבר'ה של תפוז לקראת הפיכתי למנהל בפורום. לצערי, הסיומת היתה צורמת ומשמעותה היא שאני לא אהיה מנהל. רק רציתי לחלוק אתכם את הבעיה. מסתבר שחברינו בתפוז מאמינים שהם יכולים לבוא בדרישות מסוימות למנהלי הפורומים - העושים זאת בהתנדבות, להזכירכם. הדרישה שהעלתה לי את הסעיף היתה שכל עוד אני מנהל פורום בתפוז, אסור לי לנהל פורום בשום מקום אחר. התגובה שלי היתה חדה וחותכת - מה זה עניינכם? ובכלל, עד שאתם לא מחליטים לשלם לי על זה כעבודה (ואז אני מוכן להכנס למשא ומתן כזה), אז איזה זכות יש לכם להעלות דרישה כזאת? ואיך, בדיוק, אתם מתכוונים לאכוף את זה? טוב, מפה זה הלך ישר לשירותים. אישית, אני חושב שזו חוצפה יוצאת מן הכלל של תפוז. מצד אחד הם נהנים מעבודה - סיזיפית לפעמים - של אנשים שמשקיעים הרבה זמן בחינם לנהל את הפורומים שלהם, תוך יצירת שווי שוק שמתבטא בהנפקה הקרבה של הפורטל. מצד שני, הם מעיזים לבוא בדרישות לאותם אנשים שאפילו אם הם היו מועסקים שלהם - בתשלום - היו יכולות להיות תקפות אך ורק למתחרים ישירים (נגיד, וואלה). אבל לא. אליבא דתפוז, אם אני מנהל (moderator להזכירכם, משהו די נפוץ בעולמנו מלא האתרים החברתיים ברשת) של פורום שלהם, הם חושבים שהם יכולים לדרוש ממני לא לנהל, נגיד, פורום סינגלס ב tribenet, או פורום מקצועי של ה IEEE, או כל דבר אחר. מה שנקרא, חוצפנים. דורית, סתם כעצה לי אלייך, תעזבי את הקשקוש הזה. זה לא היחס שאת צריכה לקבל. וברור לי שימחקו אותי. אז אני אכתוב שוב. אני לא עובר על שום חוק פה. זה סתם מרגיז אותי.

doronf65

New member
חבל מאוד

הפסדנו מנהל מצויין. אולי דווקא התקרית הזו תעשה שינוי. לדעתי צריך אנשים כמוך,בעמדות הללו. דווקא כשיצא לי להיות בעמדות שאני צריך לקבל אנשים לעבודה, בחרתי את אלו שנתנו לי קונטרה והתנגדות. אלו האתגר, ועהבודה איתם היא העבודה המפרה ביותר, ולא עם "יסמנים". אז אני לא אתפלא אם כן תבוא אליך הצעה. דורון

joojoo

New member
תודה

אבל בינינו, אני בספק. בכל מקרה, אני אשמח למלא את התפקיד, רק שלא יגידו לי מה לעשות כשאני לא בתפוז

zelig0n

New member
אני חושב ששברת שיא בזמן ניהול בפורום ...

אם זה נכנס לקטגוריה
(צריך לעבור שוב על החוקים)

Mrs G

New member
יש מאחורי זה הגיון מסויים.

בתור מנהל, יש לך גישה לפורום מנהלים ושם מן הסתם מסתובבים המוחות החשובים ביותר בתפוז, מדסקסים ומעלים רעיונות - רעיונות שלא בא להם שייושמו באתרים אחרים המהווים להם תחרות. מצד שני,הגיוני לא פחות - בהחלט ייתכן שבהנהלת הפורומים יושבים אנשים קטנים.

Dublinoa

New member
../images/Emo6.gif

סורי, אבל החלק הראשון של ההודעה שלך הפיל אותי לרצפה מצחוק
.

Dublinoa

New member
עזבי פורום מנהלים

תחשבי כמה פורומים יש בתפוז... ולכל פורום יש לפחות מנהל אחד אם לא יותר, ודרישת המינימום למנהל פורום היא גיל 16

joojoo

New member
../images/Emo3.gif

וכמו שאמרתי, זה blanket. הם לא אומרים: וואלה ו<לא יודע מי עוד יש בישראל>. הם אומרים "שום פורום". נו באמת. זה לא רק לא הגיוני, זה מצחיק.

evilihi

New member
התכוונת "GOING DOWN THE DRAIN"?

בפורומים של וואלה למשל, נותנים חיבור חינם לאינטרנט למנהלי הפורומים. נחמד. פה זה גם עבודת חינם וגם תנאים מגבילים?

מי ? מה? מתי? חיבור חינם לאינטרנט?

ממתי החוק הזה? אפילו יחס לא נותנים למנהלים שם . אינטרנט חינם . זה חדש?

evilihi

New member
טוב אני מעודכנת על מרץ 2005

חברה שלי סיפרה לי שזה מה שמקבל החבר שלה על ניהול אחד הפורומים...

Dublinoa

New member
מקסימום ימחק... אבל

גם בתפוז מנהלים מקבלים חיבור חינם לאינטרנט - אם הם בארץ. (אפשר להעביר את האופציה למשפחה בארץ כמדומטקה). ואם זה מנחם אותך ג'וג'ו - סיומת צורמת עם הנהלת התפוז (לא משנה אם הסיום קורה מהר או לאט) זה לא כ"כ נדיר....

evilihi

New member
הצבע E!!!

תאמת לפני שלושה חודשים עברנו לברק וזה מה זה מעפן - הקצב יותר איטי ממה שהיה וממה שאמור להיות (אני כבר ויתרתי) וההכי גרוע - לא נותן לי לשלוח מיילים ממייל הנטויזן שלי (הכל חוזר כספאם - ולא היתה לי הבעיה הזו עם הספקים הקודמים וגם לא בארה"ב בכל הביקורים שלי). אני אוותר

למעלה