כמו שהבטחתי לכם .. תמונות מחיפה

danistar

New member
כמו שהבטחתי לכם .. תמונות מחיפה

חלקו ממרפסת הבית שלי וחלקן מטיילת לואי הסמוכה , תהנו

danistar

New member
ואחת אחרונה

מקווה שנהינתם .. הנה גם מה שכתבתי על חיפה ..

GiDo

New member
תמונות משגעות

במיוחד הגן הבאהי שגם הפך לוולפייפר הרשמי על המכתבה שלי. תודה רבה

יונית א

New member
התמונות יפות, תנסה פעם לצלם בערב

את הגנים הבהאים מכיוון חוף הכרמל...כשהם מוארים. לי זה נראה כמו קסם בכלל ממקום אחר. אבל את הסט הבא של התמונות החיפאיות, בבקשה לצאת מהמרפסת אל המושבה הגרמנית המשופצת למשל..... יש המון מקומות יפים שרק לאחרונה גיליתי אותם שם. אבל יופי של תמונות, כרגיל.

danistar

New member
יונית היי ../images/Emo140.gif

בלילה הנוף מהמרפסת שלי פשוט מדהים , אני אנסה לצלם בערב שזו נקודה חלשה שלי . המשובה הגרמנית מדהימה ובלילה שוקקת חיים .. אני נהנה לשבת שם במקום שנקרא "קפה טימין" . לדעתי המושבה היא מקום ברמה בין לאומית .. מקווה לצלם גם שם בעתיד. ואגב יונית כתבתי על זה בעבר ... יש לינק בהודעה הקודמת שלי צ´אווו דני

איזו מרפסת

היי סטאר .... יהיה לך וויכוח גדול עם האווירון למי המרפסת היפה בעולם ( וחושש שלא תזכה ) אבל בהחלט מקום אדיר מבחינת נוף ...... והתמונות יאמי יאמי . אגב באחת מהן תפסת אותי ( באופק מצד שמאל )

חדת קרן

New member
../images/Emo106.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo41.gif

כל הכבוד עיין רגישה עודדדדדד !!!

danistar

New member
ידידי .. אין כמו המרפסת שלי .. ../images/Emo6.gif

על איזה אווירון אתה מדבר .. סלח לי אני אחרי תרומת דם .. קצת מסטול מהאדום הזה שנלקח ממני ( אבל אל דאגה בסאן סירו הוא יחזור במלואו )

עגנון

New member
טבריה , טבריה לו היית חיפה

מהבלקון הגזוזטרא של המרפסת של דני. תמונות מקסימות - בטח יפה!

חיננית

New member
אין כמו חיפה כבר אמרו בשיר.../images/Emo13.gif

ואתה הוכחת את זה כאן כמה פעמים.בהחלט מהנה . נוף טוב +צלם טוב =הצלחה בטוחה ה.

danistar

New member
אך .. אומנם המקור הוא לו היית צפת

אבל ..תצא רגע לגזוסטרא של הבלקון , תראה מי פה אתה מתעלף ... תודה על כל הברכות והמחמאות ..
דני נ.ב מומלץ מאוד לנסות את המרפסת בלילה עם כוס יין לבן טוב ומוזיקה שקטה ברקע ..

aviron

New member
היי, שכנה !../images/Emo36.gif../images/Emo26.gif

בחייכם ! זה לא לויכוח !
המרפסת שבשדרות קיש יפה, אולי,( למעט ימי ערפל בלתי-נשים מבתי-הזיקוק), אבל כמו המרפסת בנהר הקוק? בחייתק!! אפילו המרפסת שלי בדרך-הים (ע"י "בן-יהודה") לא כל כך יפה... וחוץ-מזה את הקבוץ של גילאברדי מסתיר בניין קפולסקי שבנהריה...

קפולסקי

היי היי לאווירון .... אתה רואה מייד הגנתי על כבודה הבלתי ניתן לערעור של מרפסתך . מוזמן בכל עת לקפה ועוגה ( מבטיח שיהיה יותר טעים מקפולסקי )

למעלה