כמו הסחלב.....

כמו הסחלב.....

האציל בפרחים, הפרח המתוחכם ביותר עלי אדמות. דרגה אחת מעל כולם.אך יש לו עלי כותרת, כמו לכל השאר,כמו החרצית הפשוטה, הציפורן הזולה, והאזליה. כמותם, גם הסחלב זקוק לחום,הוא זקוק לחיבה, על-מנת לשרוד, לפרוח. תן לו מים, מינרלים, אפילו ויטמינים, ללא אהבה, הוא לא יגדל.

*יערית

New member
תרשי לי דגנית....

מכיוון שאני לא כ"כ יצירתית אני מביאה יצירות שלא שייכות לי ומתאימה לכל אחד את היצירה שלו.. אז דגניה... התחלה בסתיו סתיו חיי הוא ההתחלה של כל הנפלא סוף סוף נשמע קולה הצלול של התזמורת כל תו עדין המתנגן הופך להרמוניה ענוגה. דווקא עכשיו, בסתיו עם כל עלה שהופך לאדמדם משמעות כל יום הופכת לעמוקה יותר. היכולת לשמר ערכו של רגע האבחנות הקטנות שנוספו עם כל שלכת סתיו חיי הוא התחלתו של כל הנפלא. ממני.....

dganit31

New member
ואצלי..

חורף.. המון גשם ירד אצלי היום.. והיה קר..עדיין קר ונכון יש לי פוך.. אבל אין...אין את היתכרבלות הזו.. שעושה את החורף..חמים ונעים.

*יערית

New member
מכיון ..

שלא הראית סימני התאוששות... והכי קל שבעולם לומר יהייה טוב... אבל ההרגשה אכן קשה..החורף מגיע ואיתו הרצון לכוס קפה בבוקר בשניים.. היתכרבלות יחד תחת הפוך.... בכלל זה הזמן ליחד..ואת מוכנה לזה ..אז זה מה שמצאתי עבורך...: עוד יבואו ימים שטיח של תקווה לי פרשת חיוך נעים של, עוד יהיה פרפורי לב בי חרשת ואולי אי פעם, לי תהיה. עוד יבואו ימים של תום רגעי אושר קלים, חטופים אעטוף אותך בטוב עד תום עוד יגיעו הימים היפים. יש סיכוי!!!!!!!

פאר היצירה....

איננו דבר פשוט, ביחוד לא לאגנוסטי שכמוני. {האמת באמצע בין ספנספר וקאנט} יצירה ללא תמורה...מצד אחד קימת התופעה, מוחשית וניתנת לתפיסה. מצד שני יש את הבלתי ניתן לתפיסה, הכוח שמניע את הכל...אחר קורא לזה אמונה, או לחילופין אלוהים. אבל עבורי, אלוהים או לא,זה נשאר הבלתי ניתן לתפיסה, וכמו האהבה, אני יכול לחיות עם זה....גם בלי הצורך לקטלג או להבין את זה.

dganit31

New member
ואני לא מבינה..

למה אני לא מבינה? אני רק אני..לא מבינה ..

*יערית

New member
זה כבר הישג....

אתה חי עם עצמך בשלום והבנה

כמו הסחלב...

הדוחה במאכלים, הדייסה בעלת הטקסטורה המבחילה, כך גם הזרע הגברי. אוריאנה

חיב להודות....

לא יצא לי לטעום........לא את זה ולא את זה. היתי רוצה לומר שאנסה, אבל אני חושב שבמקרה הספציפי הזה, אמנע...

הרי אמרתי סחלב

כמו הזרע, גם הוא היה רוצה להבלע. ובכן, על גופייתי הקמוטה. אוריאנה

מרחק בטחון ממילותיך....

עדין נראה לי בריא יותר.......לפחות בשבילי. ואני לרוב נאמן לתחושותי.

למעלה