כמה?

כלום, וטוב שכך.

anais18

New member
יש לי 1

אני כבר לא לובשת אותו (לבשתי אותו ממש מעט), לא מבינה איך קניתי את זה
בכל אופן אם מישהי רוצה לקנות (הוא במצב מעולה, סתם שוכב בארון ואני מתה להיפטר ממנו) - שתיצור איתי קשר במסרים

hagar010

New member
1 ראשון ואחרון לא קונה יותר בעעע

אין על קרוקר הלי קופר סתם מתרחבים ומגעילים

יש לי 1 יותר מדי

הלכתי איתו פעמיים בלחץ. נמוך מדי, המוני מדי. 4 דיזלים, שתי חצאיות ג'ינס (מ-Buletts בשינקין).

5

5 לי קופר והם אחלה חברה.. רק שהם מתחילים לחוש איזה דיזל ואני לא מתכוונת לקנות מהם גם אם אני יאהב את הדגם.. פרנציפ מקווה שיש עוד כמוני חחחח

victoria777

New member
המחירים שלהם תמיד היו גבוהים

ועכשיו הכל מתייקר.לפי דעתי גם דיזל חושבים את עצמם.זה בסה"כ ג'ינס..

נכון הם תפסו תחת

פעם מכרו ב250 עכשיו 400, 100 ש"ח הפרש מקרוקר. אמנם יש דגמים יפיפ אבל האיכות חרא.חוץ מזה זה משעשע שהדגמים הבריטיים לגמרי שונים מהישראלים : הנה הציצו והשכילו; במבט ראשון העולמי נראה איכסה כי הוא מוזר קצת, אבל אם בוחנים את הגיזרות, מגלים שחלקן אולי גבוהות יותר, אבל מחמיאות יותר לגוף. וקלטו את הדוגמנית הישראלית עם הטוסיק שאין לה בחוץ ועם איזה עקבים והשנייה עומדת לה בגרביים.

victoria777

New member
ההבדל נובע מכך

שהדגמים הישראליים מעוצבים ע"י מעצבים ישראלים.למעשה ללי קופר יש זכיינים בישראל. הגזרות בארץ באמת נמוכות מידי.למרות שיש גם דגמים יותר גבוהים אבל משום מה רוב הבנות בארץ בוחרות את הסופר נמוכים.

XMankoX

New member
2

ולכל מי שהתרעמה למה הג'ינסים שם עולים 400 ופעם עלו 250 אז תלכו עכשיו לחנות יש 3 דגמים בערך מהעונה החדשה שעולים עכשיו 250 שקל.. והמוכרת אמרה לי שעוד מעט מורידים את המחירים גם על הדגמים האחרים

למעלה