כמה תמונות של מריה!

• פותח הנושא GEL
  • פורסם בתאריך

GEL

New member
.........

למישהו יש מושג איך אני משיג את הדיסק הזה?אם העטיפה המיוחדת הזאת (ולא את העטיפה המצויירת השניה שיש לשיר הזה )

eranmc

New member
ענק תודה

אם תרצה להוסיף גלריות תמונות גדולות פשוט תשלח לי ואני אוסיף. ואני מקווה שאתה נהנה פה

eranmc

New member
זה לא ישתלם לך לקנות את זה

זה רימקיס אחד צולע עם עטיפה בלי תמונה מקורית חדשה של מראיה ב 150 שקל מחו"ל בלבד. תשאל את יגאל MCFANTIC יש לו את זה. לדעתי ביזבוז כסף כי יש את השיר ב GH .

Freak4SHandM

New member
איזה מגנייייייייייייב

Butterfly remix מאיפה זה?!?! אני *חייבת* את זה עכשיו. כזה מגניב!!! לפי דעתי זה כן שווה לך. אפילו שיש בזה רמיקס אחד זה עדיין דבר קשה להשגה וזה מגניב. אתה יכול לנסות ב amazon.com או בcdnow.com מממ יש עוד אחד אבל שכחתי אץ השם.

GEL

New member
Butterfly remix

זה דיסק פרומו נדיר שיצא רק במקסיקו והוא כולל 8 מיקסים שונים לשיר היפה הזה!!! לצערי הסיכוים להשיג אותו קלושים כי הוא נדיר מאוד מאוד-אפילו אני כבר התייאשתי

Freak4SHandM

New member
:(

כמה חבל... אבל אני חושבת שאני יודעת מי יכול להשיג לי אותו. הוא כבר השיג לי את heartbreaker promo והוא מצא vision of love ועוד סינגלים ופרומויים נדירים.

eranmc

New member
הכל אפשרי

אם אתם מכירים את האתר מראיהסנטרל.אורג אז המנהלת מכרה את רוב חפציה ב 1500$ והיה לה המון! המון מעריצים ירדו ממראיה ודוגמה זאתי שאמרה שהיא שונאת את מראיה ואוהבת את מרלין, אלכסנדרה, הייתה מעריצה גדולה והיא שלחה לי אלבום עם אולי 500 כתבות ותמונות.

Freak4SHandM

New member
כן..

רק שתדע. אני עדיין מעריצה את מריה, אבל גם את שאקריה. אין מה לעשות, אני אוהבת את שתיהן.

eranmc

New member
מותר ביותר

ב 1999 אהבתי את גני´פר לופז יותר ממראיה... למרות שאני עמריץ מ 1994. אבל עיני נפקחו...

bfmc

New member
יש אותו בחנות הגדולה:

www.eil.com הם הביאו עכשיו מלאי חדש........... לך וקנה!

GEL

New member
אז זהו שלא מצאתי את זה

באתר -זה בכלל לא מופיע שם......תודה בכל אופן

eranmc

New member
הנה ידידי

http://cdnow.com/cgi-bin/mserver/SID=346681079/pagename=/RP/CDN/FIND/album.html/artistid=CAREY*MARIAH/itemid=1496790 1. Remix Version 2. Album Version 3. O Holy Night (Live) 4. Joy To The World (Remix) זה עולה 89 שקל או 17.99$...

GEL

New member
תודה על העזרה אבל

התכוונתי לסינגל פרומו של"פרפר" זה אם ה-8 מיקסים כמו התמונה שצירפתי

Freak4SHandM

New member
היה ממש מגניב!

זו בטח הייתה המדורב הכי טובה שאי פעם הלכתי אליה. היו שם בערך 40 אנשים (שהיכרתי מהם 6) אבל הם היו ממש נחמדים. הם היו מבית ספר אחר מכיתה ח´ (סתם שתדע הם היו מבית ספר עירוני ג´, ואני מעירוני ה´). איך היתה המדורה שלך?

למעלה