כמה שאני דפוקה....

• פותח הנושא lula
  • פורסם בתאריך

lula

New member
כמה שאני דפוקה....

אחרי שאני והחבר גמרנו יצא לי לדבר על זה עם מישהו שעובד ממש לידי ששם עליי עין הרבה זמן בכל אופן הוא הזמין אותי לצאת וחשבתי לעצמי סבבה נצא נראה קצת אנשים (ממש לא חשבתי עליו בקטע של קשר) יצאנו היה בסדר (בא על נעלי ספורט - זוועה) ומאז הוא ממש קרציה כל הזמן מתקשר לעבודה לבית חושב שאני צריכה לדבר איתו כל שעה ואני בחורה ששונאת שנדבקים אליה - חיה ותן לחיות.... בכל אופן כל זה לא היה כזה גרוע אם הבחור לא היתה מתגלה כטיפש כמו נעל.... פשוט נעל אין לי מילה אחרת... היום פשוט ניפנפתי אותו בטענה שייתן לי קצת ספייס - שהוא מתעלק עליי יותר מדי, עד כה זה עזר הוא לא הטריד אותי יותר מדי אבל אני חייבת ממש להיפטר ממנו כזה טיפש בחיים שלי לא הכרתי, מזל שאוטוטו אני עוזבת את העבודה ואני לא צטרך לראות אותו כל בוקר - ממש סיוט.... זהו סתם רציתי לשחחר לחץ.... תודה לכם..

רק לא הבנתי

למה הכתרת את עצמך בתואר "דפוקה". צ'מעי, את צריכה לעבוד קצת יותר קשה בשביל לזכות בתואר הזה. אם כבר, אולי הבחור המתקרצץ יש לו זכות לטעון לתואר "דפוק". שאלת הבהרה למען הפורום: האם אמרת לו משהו חד משמעי בסיגנון "לא מתאים לי לצאת איתך, ולא מתאים לי שתתקשר אליי כל יום", והוא המשיך בשלו? אם לא אמרת לו, אז תוכלי לקבל כמה נקודות זכות בדרך לתואר הנכסף.

ליאן.

New member
תגידי לו ש..

גילו אצלך מחלת מין מדבקת.. זה יעלים אותו כמו בקסם.

למעלה