כמה שאלות....

oblina

New member
כמה שאלות....

שלום, אני בת 20 ואני כבר שנה וחצי מקיימת יחסים כל פעם אחרי שאנחנו גומרים מתחיל להיות לי כאבים בנרתיק היה לי פטריה והיא עברה יכול להיות שזה בגלל שהזמן של הסקס ארוך... ויש הרבה חיכוך? או שאני לא מספיק רטובה? אנחנו משתמשים עם ג´ל זה יותר טוב... באותו הזמן לא שורף והחדירה קלה אבל אחר כך זה אותו דבר ועוד שאלה אני לא גומרת .... בכלל גם כשאני מאוננת...(ואני כל הזמן רוצה סקס) זה ישתנה באיזה שהוא שלב? ועוד שאלה קטנה... אמרו לי שאחרי ששוכבים בנות צריכות להשתין כי זה מנקה את הכל... זה נכון?
מראש

alfalf

New member
לגמו ר רבותי, לגמור

שלום אובלינה, לגבי פיפי - השופכה אצל נשים (החור ממנו יוצא השתן) קרוב לפתח הנרתיק. לכן יתכן כי יכנסו זיהומים שונים לשופכה. מכאן שאם עושים פיפי, הכל יוצא ובה לציון גואל. אבל - ממש אין צורך להכנס לפאניקה אם אין לך פיפי אחרי מין. הסיכוי שהאזור יזדהם הוא די נמוך (אלא אם חלילה תכניסי פנימה דברים מלוכלכים, ואני לא מדבר על בולבול). אל תשכחי שהטבע ברא אותנו כך, וסביר שהוא ידע מה הוא עשה. לגבי גמירות - היתי מנסה תחילה לגמור לבד, ורק אח"כ מחדירה. את צריכה לדעת שמרבית הנשים גומרות מגירוי של הדגדגן, ולא מהחדירה עצמה. גם כאשר כן מתבצעת חדירה, על מנת לגמור אפשר ורצוי לסייע ע"י יד תומכת באיזור האסטרטגי. מצ"ב קישור לאתר המתאר את הדגדגן ומיקומו. אחרי שתצליחי לגמור לבד, למדי את בן הזוג שלך מה את אוהבת. אם תחכי כדי שהזמן יעשה את שלו, לא תגמרי. בכלל לגיל אין ולא כלום עם האפשרות לגמור. דעי לך שבנות יכולות לגמור כבר מגיל צעיר מאד (כמובן מאוננות), ואני מתכוון מתחת לגיל 10. אז למה את מחכה, קדימה לעבודה. אני שוב ממליץ על ספר בו דובר בעבר - "לעצמך - מיניות האשה", מאת לוני גרפילד ברבך. ALF.

סקס כואב ?!?

כאב שמופיע לאחר קיום היחסים יכול לנבוע מהמון סיבות, החל מזה שיתכן ואינך מספיק מגורה לפני שבן הזוג חודר אליך, יחסי מין אינטנסיביים וארוכים, וגם התייבשות הנרתיק במהלך היחסים. לא ציינת בשאלתך - לכן עלייך לוודא שהג´ל שבו אתם משתמשים יהיה על בסיס מים כגון: KY-gel. בהצלחה בהמשך.

אלף כפרה...

היי אלף חייזר איכותי, מה העניינים חבר שלי? באמת אחלה שאתה כאן. מקווה שהסופ"ש שלך היה נעים כמו שלי. ואפרופו האפרופו זה עוד יגיע. אתה זוכר לגביי רביעי נכון? שלומלום.

alfalf

New member
תודה לכם

תודה רבה לכולכם, אני באמת סתם שמח לנסות לעזור, ואני מקווה שאני מצליח. בכייף!! ALF.

oblina

New member
הג´ל

תודה רבה לכם! הג´ל הוא על בסיס מים עם טעם!!! מומלץ

למעלה