כמה שאלות

כמה שאלות

המשטח של הריקוד יכול להתקפל? ובאיזה גודל המשטח הזה (אם מישהו/מישהי). תודה רבה למי שעונה לי.

kush kush

New member
תשובה......./images/Emo26.gif

המשטח בסביבות המטר על מטר. הדק יכול להתקפל בקלילות, לעומת המקצועיים שזו טירחה להוציא את הספוגים כל פעם. אבל זה מה שנוח בו, שאת מאכסנת אותו בקלילות, בין אם זה להחליק מתחת למיטה או להעמיד מאחורי הארון. אני בטוחה שתמצאי פיתרון. בהצלחה

מנצלת את השירשור עד סופו../images/Emo6.gif

מישהו או מישהי אולי יודעים אם דוכני הדגמה והמכירה של IDDR יגיע לאחד מהקניונים בירושלים? תודה למי שעונה לי

kush kush

New member
אכן כן../images/Emo70.gif בחופש חנוכה../images/Emo26.gif

יתמזל מזלך
כנסי לעידכונים באתר שם כתוב שעות מיקום וימים.

Tamar from IDDR

New member
דוכן הפעלה ומכירה במלחא-ירושלים

יתקיים בימים ראשון-שני 12-13/12 בקניון מלחא, ירושלים. כולם מוזמנים להגיע לרקוד, מכירת משטחי ריקוד תתאפשר במקום.

תגובה

תהייה מכירה רק של משטחי ריקוד או גם של המשחק עצמו (למחשב)? (כי אני רוצה גם לקנות משטח וגם את המשחק למחשב, והאופציה היחידה שיש לי זה שהם יגיעו לירושלים.). אגב יש לי הערה:למה המשחק שמזמינים אותו עולה בהפרש של איזה 100 שקל מהמחיר הרגיל?!??! עד כדי כך המשלוח עולה הרבה כסף?

Dorin555

New member
../images/Emo8.gif

אפשר לקנות את המשטח עם תוכנת המשחק למחשב (סטאפמנייה)

kush kush

New member
המשטח USB בא עם הדיסק למחשב...

ומשלוח עולה 40 שקל ולא יותר.

אז...

איך זה ששמעתי מהורי שזה 300 ומשהו שקל בגלל שזה במשלוח? הרי המשחק למחשב והמשטח הכי פשוט שיש עולה ביחד 220 ולהורי אמרו שיחד עם משלוח זה 315 משהו כזה. ואגב מדובר באותה חברה של המשחק, אז אין לי מושג מי טועה ומי צודק. מישהו/מישהי יכולים להסביר לי, כי באמת שאני לא מבינה
ועוד שאלה נוספת (חח כמה שאלות יש לי
): תוך כמה זמן מגיע המשלוח? תודה רבה למי שעונה לי

Houou

New member
לא...

המשחק freeware, כלומר חינם וניתן להורידו חינם מהאינטרנט. גם השירים הם freeware. לפי מה שהבנתי המשחק בא כתוספת למשטח ולא להפך.

kush kush

New member
לא, רק בדיסק יש את הגרסאות ה-

עדכניות ביותר שתורגמו לעברית. לעומת האינטרנט שאתה מוריד את זה באנגלית...

לא ממש הבנתי... אבל

תתקן אותי אם אני טועה. אני יכולה להוריד את המשחק מהאינטרנט בגירסה האנגלית, ולקנות רק את המשטח?

ומאיפה אפשר להוריד את המשחק?

חחח ועוד שאלה קטנה (מה לעשות אני רוצה לדעת הכל
) איזה משטח (בין המשטחים שיש) אפשרבטוח לקפל את המשטח?

kush kush

New member
תשובות..../images/Emo26.gif

א. את לא קונה את הדיסק עם המשטח אלא מקבלת אותו. ב. את המשחק באנגלית את יכולה להוריד מ- www.stepmania.com ג. רק את הדק, במקצועים את צריכה להוציא את הספוג מהריצ'ר'ץ. אבל חבל לך כי תתחרטי מהר מאוד שרק בגלל קיפול זנחת את המקצועים, תקראי לגביי מה שכתבתי לגביי איכסון ואז תשקלי את זה שוב.

אבל איך אפשר לקפל את המשטח אם

המשטח מחובר ליציאה של הUSB? הרי אני לא כל פעם שארצה לשחק במחשק אני אחבר מחדש את המשטח לUSB. איך זה הולך בדיוק?

kush kush

New member
בטח שכן

את מחברת ומנתקת זה בדיוק שניה, את מצפה להשאיר את המשטח מחובר 24\7? לא נשמע רעיון טוב.

Tamar from IDDR

New member
את יכולה להשאיר את המשטח

מחובר למחשב ופשוט להניח אותו בצד (מדובר על המשטחים המקצועיים) - הכאבל מספיק ארוך. תמר

למעלה