כמה שאלות

dudil

New member
כמה שאלות

יש לי: 1. האם העובר תלוי במזון שאני אוכלת, כלומר אם אני מתעכבת עם האוכל והשתיה, זה אומר שלא אין מזון? 2. לאחרונה תהיתי אם הירקות והפירות שאני סוחבת מדי שבוע, יכולים לגרום לי להפלה או רק לכאב גב רגעי? 3. שאלה אחרונה שעד היום לא הטרידה אותי, אך כיום לאחר שקראתי על כל המחלות המסוכנות לעובר, נהייתי "קצת" (בלשון המעטה) דאגנית, זבובים שנוגעים באוכל יכולים להעביר לי מחלות כגון מחלת טוקסופלזמיס (של החתולים)? האמת שכשאני קוראת את השאלות אני קצת צוחקת על עצמי, אבל זה המחיר להיות "אמא" לעובר שעוד לא נולד ואני כנראה קצת לחוצה, אני מקווה שבילדים באים זה יעבור לי. תודה לכל מי שיש לה סבלנות לקרוא ולענות

נועה 35

New member
קצת תשובות

1. העובר לא תלוי ישירות בך - הגוף שלך מספק לו מזון ללא קשר לשעות האכילה שלך. גם לאמהות מזות רעב נולדים תינוקות.... 2. הירקות והפירות שאת סוחבת לא אמורים לגרום לך להפלה. לכאבי גב כן. חשוב מאד לשמור על יציבה נכונה, במיוחד כשמרימים ומורידים משאות כבדים. 3. ככל הידוע לי, טוקסופלסמוזיס לא עובר על ידי זבובים..... ובכלל טוקסופלסמוזיס היא מחלה לא ממש נפוצה פה. ההיסטריה מהמחלה יובאה לכאן מארה"ב ומאירופה - שם היא נפוצה יותר. ועוד הערה: לחץ יכול לפגוע בעובר, ואחר כך בילד, יותר מהדברים האחרים שהזכרת פה... ממליצה לך להירגע וליהנות מהחוויה החדשה שלך!

liza26

New member
כמה תשובות ../images/Emo13.gif

1. בקשר לאוכל- אם את מתעכבת עם ארוחות (לא להגיע לרמה של תום ) - זה לא נורא - העובר לוקח מה שהוא צריך רק חשוב מאוד לשתות ! 2. אני לא יודעת אלו כמויות את סוחבת אבל כל הרמה של דברים כבדים מדי מאמצת את שרירי הבטן (חוץ מהגב) וזה לא ממש מומלץ אז תשתדלי לא להגזים -זה הזמן לעבור למשלוחים
3. בקשר להעברת מחלות- אישית אני לא מתקרבת לחתולים או לקופסאות שלהן
ומשתדלת להיות בסביבה נקייה וזה כולל גם לא לאכול בכל מיני מקומות בחוץ. המשך הריון תקין ושמח

dudil

New member
תודה

טוב שיש את הפורום הזה, אחרת הייתי משתגעת. תודה על התגובות, רק הרגע הגעתי הביתה וקראתי אותם ונרגעתי.

תוספת קטנה

לא מומלץ להגיע למצב של קרקורי קיבה כל הזמן כי אז הגוף מפריש אציטון (כמדומני שזה החומר) וזה לא טוב לעובר. לגבי הסחיבות - לא נורא, בטח שלא יגרום להפלה, תחשבי שבהריון הבא תחזיקי מדי פעם את הילד שתלדי עכשיו (
) על הידיים וכנראה שהוא ישקול כמה קילו טובים...

למעלה