כמה שאלות

kaktusa

New member
כמה שאלות

הכלבה שלי כבר בת 9 וקצת, אבל... חפיף. קודם כל הייתי רוצה לדעת אילו סוגים יש בה חוץ מפפיון... היא קטנה (לא יודעת בדיוק איזה גובה, משהו כמו 30 ס"מ), צבע זהוב, פחדנית וגם לא ידידותית במיוחד (ובעיקר כלפי ילדים), תופסת חולדות ודברים מעופפים, ערמומית... זהו בערך דבר שני- אני יודעת שקצת מאוחר- הכלבה שלי מבינה טוב מאוד מה שאומרים לה, אבל לא כל כך ממושמעת... יש פיתרון או שזה באמת מאוחר מדי? (כמו שאמרתי מקודם, היא כבר בת 9) מצורפת גם תמונה. יפהפיה נכון?
 

lilithmm

New member
תשובות../images/Emo20.gif

שלום קקטוסה וברוכה הבאה
הכלבה שלך יכולה להיות מעורבת עם כמה/הרבה גזעים. את עדיין יכולה ללמד אותה, אבל את צריכה לפרט מה מפריע לך שהיא עושה.
 

ברלה88

New member
מקסימה!

אבל התמונה צולמה די מרחוק ככה שקשה לראות מאיזה סוג היא... אולי מישהו אחר יצליח לזהות... ומה זאת אומרת לא ממושמעת? (עושה פיפי בבית או שהיא בסך הכל לא יושבת כשאומרים לה?)
 

Insmindor

New member
הכלבה שלי מאד מאד דומה

והיא גולדן רטריבר מעורבת עם קוקר ספניאל. ממש דומות!!!
 

dark spy

New member
כלבים מעורבים...

כלב יכול להיות מעורב באלפי כלבים (לא, לא מאורגיות
רק ששני כלבים מגעים שונים יצרו כלב מעורב שהיזדווג עם כלבה מעורבת מזנים אחרים והצאצאים היזדווגו עם זנים אחרים וכנראה שהכלב שלך מעורב בהמון (עשרות, אולי יותר) גורים, בלי הגזמה (נניח שכל שלוש שנים הייתה המלטה של אחד האבות שלו... תזכירו לי כמה שנים יש כלבים מגזעים שונים) אבל אפשר לראות רק את העיקריים... אלה שמהגנים שלהם יש הכי הרבה... כמו שאלסקוש שלי היא ריג'באק עם האסקי אבל מן הסתם יש בה עוד מליון ואחת (טוב, לא בדיוק) גזעים.. אבל זה לא משנה מאיזה גזע היא... היא יפה, היא טובה, את אוהבת אותה... זה מה שחשוב!
 

kaktusa

New member
כשאומרים לה לשבת היא יושבת, אבל...

היא גם "סימנה טריטוריה" על השטיח שוב ושוב, עד שאמא שלי גירשה אותה מהבית, ומאז היא מסתובבת בחצר או קשורה לאיזה משהו בבית. כשלא שמים לב, היא נכנסת הביתה ועולה על המיטות. היא רודפת אחרי אמא שלי לקניות וכו', עד שהיא קושרת אותה באמצע הדרך וחוזרת לקחת אותה אח"כ. כשאומרים לה "בואי הנה"- היא באה רק כשזה משתלם לה... וברור שהיא בטח מורכבת מהמון המון גזעים, תמיד כשהייתי קטנה חשבתי שהיא שועל... :)
 
למעלה