כמה שאלות

כמה שאלות

היי, אני דנה, בת 17, ומתה על טלנובלות
. כרגע אני לא רואה הרבה כמו שהייתי רואה פעם (4) ורציתי לשאול עליהן כמה שאלות: 1. כמה פרקים יש לאהבה תוססת? 2. כמה פרקים יש לקאצ'ורה? 2. מישהו יכול לספר לי מה יהיה ההמשך בקאצ'ורה ואהבה תוססת (או לתת לי לינק של איזה אתר ששם רשום?) וגם רציתי לדעת אם קתלינה וכרמלו יהיו ביחד בסוף? 3. במורדים- מתי סוניה ופרנקו יהיו יחד? 4. מישהו יודע איך אפשר לשלוח מכתבים לאנדריאה דל בוקה ונטליה אוריירו? תודה לכל מי שיענה

nir 406

New member
צשובה../images/Emo87.gif

1. 233 פרקים לאהבה תוססת 2. 150 לקאצ'ורה. 3. לא ידוע לי אתרים. וכן- קתה וכרמלו יחד בסוף. 3. לא העונה הזאת
4.מכתבים לא ידוע לי. זה הכל. עזרתי?

y o n i X

New member
נו באמת ניר../images/Emo59.gif

ממך ציפיתי שתפרסם את האתר שלי לאנדריאה דל בוקה www.delboca.cjb.net

nir 406

New member
../images/Emo3.gif../images/Emo87.gif דווקא נתנתי לך לפרסם בעצמך

ולענות לה כי אני לא יודע מה להגיד לה בעניין הזה
הבנת? סליחה

לגבי סוניה ופרנקו../images/Emo58.gif

תראי הם יהיו יחד בעונה השנייה אבל אני לא יודעת מתי בסביבות פרק 50 משהוא כזה כי אני התחלתי לעכוב כשהסדרה עברה לערוץ אמריקה(בארגנטינה) ושם הם כבר היו חברים לאחר כמה זמן הוא הציא לה נישואים והיא הסכימה

shasha14

New member
נ"ש---> ../images/Emo66.gif אני צועני

מישהו יכול לתת לי תמונה של אנחל אבל בבלונד? אהה וידעתם שהוא שיחק גם בזינגרה? בגלל זה הוא היה מוכר לי.... אהה ואולי גם תמונה אחת של חוסמי? יש לי את השמות שלהם אבל לא מצאתי תמונות טובות בכלל....

rozalinda22

New member
כנסי../images/Emo26.gif../images/Emo108.gif

לגלריה של אני צועני... הנה הקישור...

shasha14

New member
תודה פשוט נזכרתי שכבר נכנסתי

לגלרייה ושלא ראיתי שם תמונות שלהם....אבל עכשיו אני רואה אז תודה!!

nir 406

New member
הוא גם שיחק בכמוך וכמוני../images/Emo87.gif

הכוונה לאנחל הוא שיחק שם את סרחיו הבונבון שמרביץ לאישתו אבל משלים איתה אח"כ והוא היה כ"כ חמוד עם הילדה שלו
....

nir 406

New member
שימי ../images/Emo87.gif

חואן פלומינו בהחלט סקסי
אז שימי נתנתי רשות

למעלה