כמה שאלות

meme79

New member
כמה שאלות

שלום אני אמא לתינוק כמעט בן שלושה שבועות ומניקה בפעם הראשונה, אשמח אם תוכלו לענות לי על כמה שאלות...
1. אני מנסה להניק כל פעם שד אחד וכשמשחרר כעבור לאחר אחרי הפסקה להחתלה. הבעיה היא שלפעמים גם אחרי שהוא עוזב את השד השני אחרי עשר דקות הוא רעב... ולפעמים כמה וכמה פעמים כאלו, האם כל פעם להחליף שד? מה זה אומר לגבי סוג החלב שהוא מקבל?
2. שד אחד אצלי הרבה פחות מרגיש מלא וגם בשאיבה אני רואה שהוא מניב פחות, האם יש מה לעשות עם זה, הציעו לי טיפות להגברת החלב, האם זה יעזור?
3. בימים האחרונים עד היום בבוקר ינק כל הזמן, האם בקפיצת גדילה השדיים מרגישים כל הזמן ריקים? התחלתי לדאוג אולי יצור החלב שלי אינו מספיק יותר....
4. אני רוצה להתחיל לשאוב סטוק לשם חזרה לעבודה ואפשרות להשאירו בבית בלעדי, כיצד הכי כדאי לעשות זאת? משני השדיים או רק מאחד? בשעות מסויימות? אשמח לעצות
תודה!

קפיצת גדילה

שלום לך
נישמע כמו קפיצת גדילה ואם נמצאת הרבה מאד על השד אז ישנו בהחלט מצב שלא תרגישי מלאות
אם צבע קאקי חרדל וכמות מינימום 4 ,זה בסדר

שתן מינימום 6 ואכי חשוב אם יש ספק מישקל
בימים חמים הם יונקים יותר ויותר קצר
הנקה מצד אחד ,יתכן ואת צריכה להחזיר לאותו צד מספר פעמים אם את רואה שמעוניינת זמן קצר כלכך אחרי הנקה זאת על מנת להגיע לחלב האחורי שיותר מעושר במולקולות שומן
לגבי להגביר את הצד החלש יותר-תמיד ישנו הבדל בין השדיים -השאלה על מה מדובר
להגביר -יותר גירוי לשד אם בהנקה או שאיבות
חזרה לעבודה -צריך לדעת מתי את חוזרת ואם ישנה אפשרות לשאוב בעבודה שזה כמובן רצוי אם את חוזרת לפני גיל 6 חודשים
אז בהצלחה

meme79

New member
שאלת המשך..

תודה על התשובות...
לגבי צבע הקקי- כבר כמה ימים שהוא בעיקר ירוק, הכמות מאז שנולד ועד היום הוא אב, ברמת 8-10 פעמים..
יש בעיה עם הצבע?
תודה

תשובה

שלום
לרב מראה שמקבל יותר את החלב הקידמי
אני מציעה שתחזירי לאותו שד מספר פעמים ,כך יאפשר לקבל את החלב האחורי.תיצפי אם אכן צבע הקאקי משתנה לחרדלי

למעלה