כמה שאלות!

ענבלפסו

New member
כמה שאלות!

שלום לכולם :) אני אשמח מאוד אם מישהו יוכל להסביר לי מה התהליכים שעוברים כדי להתקבל לעבודה בחו"ל בתור סלקטורים/בודקים בטחוניים..האם זה קשה, הדרישות מאוד גבוהות? הקורס מפרך? אני רק אציין שרמת האנגלית שלי גבוהה מאוד ויש לי המון ניסיון בשירות לקוחות וגם קצת באבטחה (אבטחה לייט אפשר לומר)..האם נופלים הרבה אנשים בדרך עד שמתקבלים? איך היחס לעובדים אחרי שכבר מתקבלים? (שמעתי שמועות לא ממש מחמיאות בקשר לאל על...) אני יודעת שיש לי המון שאלות אבל זה באמת מעניין אותי אז אני מאוד אודה אם מישהו יוכל לענות לי. תודה! ענבל.

ASAFSWIS

New member
אל תתיאשי :)

שולחים קורות חיים לאימייל שמופיע באתר של אל על בדרושים למטה אם נמצאת מתאימה יתקשרו אלייך ויתאמו פגישה למיון ראשון ששם עושים מבחן באנגלית בכתב ובע"פ וראיון אם אחד האחראים. אם עברת את עוברת לעשות מבחני מיון פסיכוטכניים +פסיכולוג אם עברת יש ראיון עם מנהל תחנה. אם עברת אז את תוזמני לקורס ושם תדעי כבר את כל הפרטים קורס שבועיים וחצי קל נחמד יש מבחנים כל יום וצעיר לעבור הם לא קשים זהו אם עברת את הכל את נשלחת לתחנה כמובן שממפים בקורס על התנהגות ואי התאמה אם יש עוד שאלות בקשה. יום טוב

ASAFSWIS

New member
אל תתיאשי 2

היחס לעובדים הוא טוב בכל התחנות עד כמה שידוע לי מהתחנה אצלי ותגבורים בתחנות אחרות אין יתרון לרקע של אבטחה את לא הולכת להיות מאבטחת אלא לעסוק בבטחון. זה שונה לשרות לקוחות אולי יש קצת יתרון אבל יש מדדים אחרים שמסתכלים עליהם גם שיהיהי בהצלחה

למעלה