כמה שאלות פחות מענינות על בניית אתרים לאחרים

היי חברים,
אני מתחילה לבנות אתרים בתשלום בנתיים בקטנה ועדיין עלו לי כמה שאלות:
1.איך מתמחרים אתר לפני שממש בנינו אותו? מתי מגעים להסכמה מול הלקוח שסיימנו את האתר ואנחנו עוסקים בתחזוקה שלו?
מה עושים עם סוגיית ה"בעצם זה לא מה שרציתי" " אני לא צריך אתר" וכל מיני כאלה. בגדול-איך מיצרים ודאות במוצר שתכלס אפשר לשפר/לשנות עד אינסוף?
2. אחסון אתרים ורכישת דומיינים- אתם עושים את זה-הלקוח אחראי לזה? עד כמה נכנסים להסבר מול הלקוח.
3.פריצות לאתרים, מחיקת תכנים-איך מתנהלים מול זה?

בגדול מלא שאלות בירוקרטיות שכאלה.
בכלל אשמח לשמוע מנסיונכם!

webitnow1

New member
שלום וברכה .
1. תמחור אתר בדרך כלל עובד לפי כמות פיצ'רים באתר ומספר עמודים שהלקוח מבקש
בנוסף כדי להימנע מ "זה לא מה שרציתי" מומלץ לעצב את האתר בפוטושופ לפני הבנייה עצמה ולאשר את העיצוב מול הלקוח ורק אז להתחיל בבנייה
ככה מונעים אי הבנות .
כדי להגיע להסכמה מול הלקוח שסיימנו עם האתר אנו בעצם בסיום הבנייה נותנים ללקוח עד 7 ימים לכתוב מסמך תיקונים על כל האתר שבסופו הוא יאשר
שאלו התיקונים הסופיים ולאחר מכן נתקן ובזה הסתיימה העבודה .
2. אפשר לרכוש אחסון בשביל על הלקוח ולבקש ממנו תשלום עליו או לקנות אחסון גדול ולאחסן את כל האתרים של הלקוחות שם
3.אם זה אתר בקוד נקי ישנם אתרים שנותנים מענה לכלים חזקים , הבניה בקוד צריכה להיות יסודית , במידה וזה וורדפרס ישנם תוספים שיכולים לעזור .
בנוסף אפשר להמשיך לקרוא כאן עוד מידע בנושא : כמה עולה לבנות אתר

מקווים שעזרנו בשמחה צוות webitnow כ- פיתוח אתרים ואפליקציות

טוב, נכנסתי לכאן, כדי לענות לכם-ולהודות לכם. השאלה כבר אינה רלבנטית פשוט כי בשלב הזה כבר ידוע לי כיצד זה עובד , אבל אני בטוחה שזה יכול לעזור לאחרים.
אבל תודה לכם על כך שלקחתם את הזמן לענות כראוי-זה לא מובן מאליו בעיקר בתחום הזה:)

טוב, נכנסתי לכאן, כדי לענות לכם-ולהודות לכם. השאלה כבר אינה רלבנטית פשוט כי בשלב הזה כבר ידוע לי כיצד זה עובד , אבל אני בטוחה שזה יכול לעזור לאחרים.
אבל תודה לכם על כך שלקחתם את הזמן לענות כראוי-זה לא מובן מאליו בעיקר בתחום הזה:)
תמיד טוב לחלוק מידע אין לדעת מי זקוק לו. בהצלחה רבה.
צפייה ישירה

למעלה