כמה שאלות בנושא

dory141

New member
כמה שאלות בנושא

1. מה אתם מעשנים?
2. באיזה מינון וממתי?
3. היו לכם בני זוג שעישנו?
4. מה יגרום לכם להפסיק, בין אם עם מדובר בעישון תכוף או חברתי?

dory141

New member
תשובות שלי

1. סיגרים, לרוב פשוטים מסוג ווילג'ר או טוסקנלו. עם סיגריות יש לי ניסיון חד פעמי מלפני שנים, לא הלך.
2. פעם או פעמיים בשנה, מגיל 30, או אם לדייק מיום ההולדת ה-30.
3. לא, אבל יצאתי עם מעשנת לשעבר, באמצע שנות ה-20 שלי. אני מעדיף בת זוג לא מעשנת (אין לי כרגע), אבל מעשנת חברתית כמוני, כמה פעמים בשנה או חודש, זה בסדר ובטח אם היא גם מחובבות הסיגרים (עוד לא פגשתי אחת כזאת ואם תהיה מישהי כזאת, אשמח. כמובן שיש עוד קריטריונים.).
4. אם מישהי תגיד לי שהכל בסדר איתי אבל שהיא לא רוצה יותר לראות אותי עם סיגר, או להריח אותו ממני, אחליט שזהו ואפסיק להכניס טבק לגוף שלי. אני לא כזה מכור, כאמור. אני בדר"כ גם לא מצליח לסיים את הכל.

ady18

Well-known member
עונה

לא מעשנת סיגרוץ
פעם ניסתי נרגילה
מעדיפה בן זוג לא מעשן לא כזה יפריע זורמת

dory141

New member
זה היה ניסיון חד פעמי, כאילו?

אני אפילו לא חלמתי לנסות, אחרי ששמעתי לאילו נזקים זה גורם. אני לא מתגאה או מתבייש בסיגרים שעישנתי ואין לי מושג אם אגע בהם בעתיד(אני תמיד קונה בודדים, אין לי כוונה לקנות קופסאות מטעמי בריאות וכסף). בכל מקרה, בואו נסכים שלכל אחד יש את החטאים שלו, משוקולד עד מנת יתר של קפאין או אלכוהול מסוג שהוא. אם כבר גולשים למשהו כזה, לשמור על מידה ולא להתפרע.

ady18

Well-known member
פחות התחברתי ככה לקטע שגם הייתי צעירה . לא קטע רציני. למזלי.

dory141

New member
מסכים איתך שעדיף לא לעשן בכלל

לא מזמן הגעתי לאימון מתיחות ומתוך השקית עם הציוד נשמט לי סיגר עטוף שקניתי. המדריכה שמכירה אותי כמה שנים הייתה בשוק ושאלה אותי מול כולם אם אני מעשן. הסברתי בחצי צחוק שרק כשיש ירח מלא...

למעלה