כמה שאלות בבקשה

כמה שאלות בבקשה

אני מתנדב בתנוע (ית‏"מ‏)‏ בירושלים..ראיתי שיש מדים כחולים כהים‏(שחור‏)תאמת שהלהבתי על זה..לפני שנה קיבלתי תמדים התכולים הרגילים..האם יש מצב שאוכל להחזירם ולקבל את הכהים?‏ ובכלל ראיתי שיצא מדים תכולים.סוג הבד יותר טוב ובנוסף על התג זיהוי יש את דגל המדינה..האם יש מצב שאת זה אני יוכל לפחות להחליף?‏ או מתנדב נשאר בישן..ועוד שאלה כל כמה זמן רשאי מתנדב להחליף מדים עקב בילוי או סיבה אחרת?‏ ועוד שני שאלות..אני נושא עלי אזיקים שקניתי באופן עצמאי..מה עוד אני רשאי לשאת עלי?והיכן ניתן לקנות אותם?‏ כשאני הולך להתנדב לא נותנים לי פנס..אלא סטיקלייט‏(האור הזרחן‏)האם כך זה?‏ ביקשתי גם תכונוס האדום ששמים על הפנס בלילה וטוענים שאין להם..תאמת אני ממש פגוע מהיחס..אני מתנדב 3 פעמים בשבוע ומביא אחלה עבודה..למי אוכל לפנות בירושלים..אני מתנדב באת‏"ן ציון בבנין כלל..בכדי שידגם אותי ויתן לי הרגשה טובה..כבר הרבה פעמים חשבתי לפרוש..הודה לכם עם תעזרו לי על השאלות.למרות שחפרתי מידי.ותישלחו אותי לאדם שאיתו אוכל לדבר..תודה רבה מראש לעונים ולעוזרים..

שלום רב

לעניין המדים. המתנדבים נשארים בשלב זה עם הבהיר-התכלת(כולל גירסתם החדשה)-אם יש לך מהמודל הישן סגור/ארוז- תנסה להחליף. מקסימום זה יצליח.כבר לא מייצרים למשטרה את הגזרה והבד הישנים,רק מה שנותר על המדפים. לנושאים אחרים הקשורים בתפעול המתנדבים ביחידה, במרחב ציון,יש ק' אק"מ מרחבי, רפ"ק אהרון אבישר. הוא הכתובת לנושאים שהעלית. טלפון במשרד: 02-6225575. אם טעיתי בטלפון הישיר,אני מתנצלת מראש-אלה הפרטים המופיעים על תפקידו במייל המשטרתי. בברכה יודית

קרבינוש

New member
משהו על המדים

ראיתי בפייסבוק איזה מחאה מטופשת שעשו בקשר למדים אל תתלהב מידי http://www.facebook.com/topic.php?uid=139020769461355&topic=257 לגבי האזיקים אני לא ממליץ להשתמש זה יכול ליצור בעיות עם השימוש שלהם אם אין מספיק פנסים מביאים סטיק לייט, ולמה אתה צריכך קונוס ? אתה נשמע קצת ממורמר אבל זה בגללך אל תתלהב מכל מיני שטויות ואביזרים מיותרים או לא, תנסה להתמקד בהתנדבות וזה העיקר. ת'אמת, גם אני הייתי פעם חדש והתלהבתי אבל לא ברמה כזאת

למעלה