כמה פרטים על חישגוזים

emily17

New member
צודק...

עכשיו שמעתי חלק ממנו... זה באמת דיסק שהוקלט כניראה בזמן סט שהם נתנו, והוא נמכר בלונה. יש שם בסביבות 27 שירים, ושומעים אותם מדברים לפעמים, או כל מיני אפקטים של "חדש", או "לונההההה".... אז סליחה, התבלבלתי

Geez Ball

New member
ליטל ג'וני זה

ילד\נער בן 12.5 מירושלים, שהדג נחש, לפי מיטב הבנתי מתוכנית העייסק בחמישי האחרון, עובדים איתו על פרוייקט של שירים שלו, בתקווה שימלאו דיסק שיצא בשנה הקרובה. חוץ מזה, שהוא אמן שנוגע בלבם של הרבה מהפורום הזה כיוון שהוא מייצג את הגיל הממוצע פה. (אם נוציא את פלג כמובן ואת אדון די ג'י כינים כינים כינים)

SensaiToro

New member
האמת, ממה ששמעתי שלו

זה די בזבוז זמן... הוא לא כזה ע-נ-ק... ואם כבר להשקיע בפרוייקט של אלבום, אז אפשר למצוא משהו קצת יותר טוב... אני אישית מכיר לפחות שניים מאיזור ירושלים עם כשרון ענק קיצר, "מה? תפוח אדמה" זה לא משהו ששווה להשקיע בו... ואין לי מושג איך הגיע מצב שהשיר הזה הושמע בעייסק. אבל שיהיה

CyberP

New member
בטח הוא מתכוון

לאיתמר הערבי הזה...

SensaiToro

New member
גם.

ותסכים איתי שהרבה אבל ה-ר-ב-ה יותר שווה להשקיע בו מאשר בליטל פוני מה הקטע?1 יענו הם רוצים מישהו ממש ממש קטן אז לקחו אחד בן 12 אבל מי אוהב להאזין ל "מה? תפוח אדמה"...

Gil shaDy

New member
הוא ילד בן 12 מה אתה רוצה?!?!?!

אתה לא תצפה שיהיו לו ליריקס ברמה של קוואמי,אני אישית אפילו לא אצפה שהוא יכתוב את השירים שלו(וכל הכבוד לו אם כן)... כשאני שמעתי את זה אמרתי לעצמי חחח איזה ילד חמוד.אני לא חושב שלמישהו עברה תגובה אחרת כשהוא שמע את השיר בעסק,ואם כן אז סבבה אחי,משהו כזה... לי אישית זה נראה כמו גירסה ישראלית-ירושלמית לבאו וואו,לא יודע אם זה "שווה את ההשקעה" אבל זה משהו חדש,אני לא מוצא בזה יותר מגימיק לפי המילים אבל זה כבר עניין של היוצרים,בטח לא שלך!

Gil shaDy

New member
לדעתי?

לדעתי בשביל הגימיק... תשאל את אורי לך יש קירבה אליו לא לי...

Dj Caress

New member
למה לתת לו להופיע?

ג'וני הקטן הוא ילד חמוד שאוהב היפ-הופ ואוהב לשיר. השיר שלו, סביר להניח יהיה הפוגה מתבקשת בתוך הערב. ההפקה שלו נעשת בידי דודוש מהדג נחש והיא מאוד מקצועית. אין סיבה אמיתית שהוא לא יופיע. והוא גם בן-דוד של די ג'יי אלארם. ראסמי.

SensaiToro

New member
"והוא גם בן-דוד של די ג'יי אלארם"

אההה... אז למה לא אמרתם...

idk

New member
אין מה להוסיף...

בלי לפגוע (אולי קצת...) למה נותנים לו כרגע במה? שיכתוב וישתפר ויחזור...ואם בן דוד שלו זה אלארם אז הוא יכול להביא לו אנשים שיעזרו לו... הוא כולה ילד בן 12 וחצי קיבינימט... והשיר שלו באותה רמה של הגיל שלו... ודוגרי: יותר טוב להשקיע באנשים כמו איתמר (מיסטיק) וכולה כי הם בגיל המתאים עם הרמה המתאימה ועם הפםוטנציאל היותר גבוה שאם הוא יתממש עם עזרה מתאימה זה יהיה קרוב יותר וטוב יותר... אז קיבינימט: שישמיעו אנשים יותר נורמלים (בלי לפגוע) בעייסק במקום אנשים כאלה... שהרמה שלהם לא יכולה כרגע להיות יותר טובה אלא אם כן הם באמת כישרונות יוצאים מהכלל והם לא...לילד בן 12 וחצי איןמספיק אוצר מילים....

bugib

New member
תשמע

אני שמעתי את מי שדיברת עליו, ובלי להעליב, הוא לא יותר טוב מג'וני..

multi

New member
rest my case

יש הרבה ילדים חמודים שאוהבים היפ הופ ולשיר אבל רק כאלה שיש להם הפקה של דודוש והם בני דודים של אלארם מופיעים בחישגוזים כשהם רק בני 12 היי, אם יש קשרים אז למה לא לנצל אותם אבל הוא פשוט לא ברמה של זה עדיין

SensaiToro

New member
ממש לא.

אני לא מצפה מילד בן 12 לכתוב פילוסופיות. יפה מאוד שהוא רוצה, ויפה מאוד שהוא מתחיל בגיל כזה. יש סיכוי גדול שמי שיתחיל בגיל כזה יפתח רמה. אבל כל עוד הליריקה שלו ברמה כזאת, והביצוע לא כזה אדיר, למה לתת לו במה? שיישב בבית, יתאמן, ייתפתח, וכשיהיה בשל לגמרי לתת חומר איכותי, שיופיע בכיף למה לא...

למעלה