כמה פרטים על חישגוזים

SensaiToro

New member
"הוא ילד בן 12 מה אתה רוצה?!?!?"

הסברתי לך מה אני רוצה... באמת שלא חשוב לי הגיל... אבל חשובה לי הרמה... למה אם הוא היה בן 20 לא הייתי אומר שהוא לא משהו? יעני, אם הוא לא היה קשור לדג נחש, אין מצב שהוא היה מושמע בעייסק לא? אבל עזוב... אני מקווה שהבנת מה אני רוצה... לא התכוונתי להתווכח... סתם נראה לי מוזר ששיר כזה מושמע בעייסק בין הרבה חומר איכותי יחסית

King_E

New member
הוא היה שם בן 16, מינימום 14 אם אני

לא טועה וחוץ מזה, הגיל זה לא מה שחשוב מצידי שיהיה ברחם אבל שיהיה טוב....

idk

New member
באתי גם להגיד את זה אבל...

..אמרתי כישרון יוצא מן הכלל...(בהודעה הקודמת...) ואל תשחכו שסוניק התחיל עוד לפני ונסע גם לג'מייקה והקליט בג'מייקנית גם... אז דוגרי מי יודע מה המילים שהוא אומר? אבל עדיין....הוא היה כישרון יוצא מן הכלל שהיה במקום מאוד מתאים באותו הזמן המתאים... יש לו מזל...

baby babylon

New member
*ישראלים עצבניים 1:1

הוא הקליט את השיר אוריגינל ראדטה בגיל 13.5 יש מצב שג'וני זה זה מרצועה "הדור הבא, פרק 3" בדיסק של סגול59?

K C

New member
12.5 זה הגיל הממוצע הפה? נראה

לי קצת מוגזם.

Silly A

New member
מיקסטייפ או לא מיקסטייפ...

אני אהיה בראסטא בכפר, ולדעתי עשיתי את הבחירה הנכונה. קודם כל, כי בחישגוזים יהיו אומנים שכבר שמענו, ונשמע... בחשמונאי יהיו אומני רגאיי חדשים שמעולם לא ידעתי שהם קיימים. את המיקסטייפ של אורי ואלארם אני יקנה בהזדמנות או יוריד אם לא תהיה לי הזדמנות לקנות אותו במאדמן\מסיבה אחרת שאני אהיה בה. ו... זה לא שאני עסקן או מנסה לשפר מכירות בראסטא בכפר, אני פשוט באמת חושב שזה מקום טוב יותר לבלות בו את ה14. (עכשיו כשהחלוצים לא מופיעים).

דוויק

New member
רגע! רגע! רגע!

גם הפרברים רפיוג'יז מופיעים עם שיר חדש לגמרי בעברית וגם שיר חדש לגמרי עם לוקאץ איש המערות!!! צפו לחישגזות ראוייה! דוויק

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

גם לוקאץ' וגם פרברים רפיוגיז' בשיר אחד ואני לא יהיה שם...איזה עולם חרא ומעוות

למעלה