כמה פעמים ניתן להוולד מחדש?

Gירוסקופ

New member
כמה פעמים ניתן להוולד מחדש?

האם שאלה זו הינה בדיונית? האם שאלה זו כלל לא קיימת בתחום קיום הפונקציה האנושית? האם שאלה זו היא התגרות בסדרי בריאת העולם? האם שאלה זו היא לא כפירה ביסודות הדת? כל דת? האם זו בכלל שאלה? האם הוולדות מחודשת היא משהו שתלוי בנו? האם הוולדות היא הגדרה אישית של כל אחד מאיתנו? האם ניתן לשים אצבע ולומר - כאן נולדתי שוב ושוב ושוב? האם הוולדות מחדש היא תוצר של מוות ישן? האם יש כאן שאלה בכלל? נולדתי לראשונה, יצאתי מבטן אימי, ככל יצור מבריאות היונקים. אימי הורתי, נתנה לי חיים, מתוך רחמה נבנתי, אבי נתן בי חיים, מתוך זרעו נבראתי. נולדתי בשנית בינקותי, כאשר חיי ניצלו מארוע הקשור בבריאות הוריי נתנו לי את חיי שוב, ערנותם ומסירותם ואי הרמת ידיים מול הרופאים שוב נבראתי בזכותם. בשנית. נולדתי בשלישית בילדותי, שוב הורי נתנו לי חיים. מילד חולני וחלש גוף באתי לכאן, לשמש, לאור, למולדת נהפכתי לנער חזק ובריא, שוב הורי היו אחראים לבחירה זו. אוולד ברביעית, לאחר תמיכת הורי בי למימוש הגירושין בכספם, בעזרתם, יכולתי להרים משימה זו. לא בחירתם היתה, אלא שלי אבל אולי בתת מודע גם זו היתה בחירתם? מתי אוולד בחמישית? האם הם יהיו שם?

דווקא היום במשרד שמעתי סיפור

על אחד שהחליט להתגרש כי הכיר מישהי ששבתה את ליבו והוריו נתנו לו בראש מאז הוא לא מדבר איתם. דלתות מסתובבות ההורים הללו ואם הם לא, ראוי שתתחיל אתה

n o g a1

New member
בחמישית תוולד

ככול הנראה , ביום שתברא את עצמך ממה שיש בך ורק בך.

Gירוסקופ

New member
יכול להיות שאני אברא בחמישית

כדי לממש מטרה עלומה חשובה עבור האנושות? או לפחות, זאת הקרובה אלי. אולי אקבל על עצמי איזו משימה חשובה? אמצא את הייעוד שלשמו אברא?

טוב ששאלת...

בכל יום... בכל יום שאתה פוקח עיניים.. בכל יום שהלב פועם.. בכל יום שאתה מחייך.. בכל יום שאתה מרגיש... בכל יום שאתה נופל וקם.. בכל שניה שמשהו חדש קורה לו... מרגישה שנולדתי מחדש.... רק לפניי שבועיים... קיבלתי בחזרה אותי במלוא הדרי..:}}

קטי30

New member
מקסים מה שכתבת אהבתי../images/Emo23.gif

מאחלת לך עוד הרבה מהאור,האושר ואיך אפשר בלי האהבה בוקר נפלא

Gירוסקופ

New member
לדעתי, ברגע שאמרת כל יום, כל שניה

הפכת את העניין לשכיח, אפור, לא יחודי, לסתמי כי ברגע שפונים ל-כ-ו-ל-ם, כאילו שלא פנו לאף אחד. אני גורס שיש להיות ממוקד.

אממ..

מוכנה לגרוס לך כדיי שתרגיש את הלידה המחודשת...:}} מוכנה אפילו....לעשות את זה כשאני ממש לא מפוקסת...ובלי אפידורל....:}} אלו הם חיי... "שכיחים, אפרוריים, לא יחודיים, סתמיים...." מהולים בפרודת של אושר צרוף... נהנהת מהקיים ולא מפשפשת ...

../images/Emo4.gif בגילך נראה לי שזו הפעם האחרונה

(לפי מה שכתוב בכרטיס שלך...) וברצינות. אני נולדתי מחדש לפני קצת יותר משנתיים, כשמצאתי את עצמי לבד אחרי 19 שנות זוגיות. הבעיה היא לא בלידה, אלא במה שבא אח"כ... לדוגמא, חשבתי שאני יודעת כבר ללכת לבד, אבל מסתבר שלא

יערית

New member
על ניתוק שילייה וחבל הטבור שמעת?

זה בסדר שהורייך ימצאו שם לצידך מהיום שנולדת בכל פעם כשאתה זקוק להם, זה יותר מבסדר,זה נפלא מבחינתי... איפה אתה בדיוק מרגיש שאתה נברא או נולד בכל פעם מחדש? נסה אולי לנתק את השילייה ואת חבל הטבור,אולי לא תצטרך להרגיש כך, יישות בפני עצמה תמיד מחזקת אצלינו ברגים וביטחון עצמי.

ג'יינה......

אני תמיד בעד ההתנתקות...ניתוקים...ושיחרור ברגים...
אמה מה ...הכי חשוב זו הדרך.. אבל את? את תותינה ש'לי......ככה את מבקשת ממתושלח להתנתק מהסינר של אמא ואבא?????? ש'תגעת? הילד יתמוטט נפשית... .

קשקשנית

נולדים ומתים רק פעם אחת,וכל השאר זה מה שקורה בדרך...........................................

למעלה