כמה עולה NVIDIA כיום

מ. ח. פ.

Member
מה זה משנה כמה עולה נבידיה? נבידיה זאת השקעה מזעזעת ברמות בלתי רגילות, ובנבידיה, יותר מאשר במניות גרועות אחרות, פשוט אסור לגעת.

בוא נדבר על מה שחשוב. מה עם הצעתי אליך שתשקיע 100,000 שקל בגאונותי הפיננסית ואני אחזיר לך בתוך כמה שנים בין כמה מאות מיליונים לכמה מיליארדים?

פי 10 מארס

Well-known member
מה זה משנה כמה עולה נבידיה? נבידיה זאת השקעה מזעזעת ברמות בלתי רגילות, ובנבידיה, יותר מאשר במניות גרועות אחרות, פשוט אסור לגעת.

בוא נדבר על מה שחשוב. מה עם הצעתי אליך שתשקיע 100,000 שקל בגאונותי הפיננסית ואני אחזיר לך בתוך כמה שנים בין כמה מאות מיליונים לכמה מיליארדים?
אני אגיד לך , עוד כמה שנים אני כבר לא יהיה כאן בגלל הבריאות. מגדל ישאר לילדים , מיליון שקל היום שווה לי יותר מעשרה מיליארד בעוד עשרים שנה.

מ. ח. פ.

Member
אני אגיד לך , עוד כמה שנים אני כבר לא יהיה כאן בגלל הבריאות. מגדל ישאר לילדים , מיליון שקל היום שווה לי יותר מעשרה מיליארד בעוד עשרים שנה.
אני מצטער לשמוע. לא אמהר כל-כך לקחת את כספו של אדם חולה. כעת מטרתי העיקרית היא אחרת. תן לי לעזור לך.

עליך למכור את כל המניות שלך ואת כל אחזקותיך מכיוון שבמהלך הימים והשבועות הקרובים עומד להתחיל שפל גדול שני שאם לא תמכור את הכול תכף ומיד, יבוא וימחק 70 אחוז או אפילו 80 או 90 אחוז מכל התיק שלך.

תמהר. תמכור הכול. תציל את עצמך. תציל את כספך. תציל את הירושה שתוריש לילדים שלך.

נערך לאחרונה ב:

מ. ח. פ.

Member
הנה זה קרה 🤣🤣🤣🤣🤣
טוב, נו, הרי כל-כך רציתם את זה. לא יכולתי לאכזב את המעריצים. אני מניח שעכשיו נחכה לראות אם הדו-שיח שלי ושל "בורסה 2008" יביא לקץ העולם כפי מה שהכרנו אותו, כך לפי השערותיכם, המעריצים.

בורסה 2008

Well-known member
אתה מתבלבל. בורסה 2008 זה אני. אני ציפיתי לגדולות משיח בינך לבין פי 10 מארס. שתי אגדות פורום חיות.

למעלה