כמה מגה קודים...

puckman

New member
כמה מגה קודים...

עקב שיעמום, והועבדה שINBALE לא שלוחת לי את המגה קודים לתרגום
החלטתי להמציא קצת מגה קודים משלי.... הם דיי פשוטים אז אל תכעסו עליי.. זה פשוט מה שעלה לי לראש.... (תשובות בתחתית ההודעה...) אז הנה: 1- הגעתם לחולה, מזיע חיוור ועם דופק מהיר, הוא מספר לכם שהדבר האחרון שהוא זוכר זה שהוא ראה שחור בעיניים. 2- אתם מגיעים לחולה, עם דופק ונשימה מהירים, הפרשות עם ריח של אצטון (נראה לי שזה הסגיר את המקרה..
) 3-אתם מגיעים לחולה שגר בקומה ה8 של בניין בלי מדרגות, הוא מספר לכם שהוא עלה לדירה שלו ואז בערך בקומה ה5 הוא התחיל להרגיש כאב בלסת בגב העליון (אקטואלי
) וביד שמאל... הוא גם מוסיף שאחרי 5 דקות בערך עבר לו הכאב.. 4- אתם מגיעים לחולה, המתקשה לנשום, הוא משתמש בשרירי עזר, הוא לחוץ, ויש לו צפצופים כמו לצפצפה... 5- הגעתם לחולה, ילד בכיתה יא´ שמתכונן לבגרות בספורט (כן יש כזה דבר
) הוא החליט לצאת לרוץ בשעה 1400 בשיא החום.. סימנים: חום גוף גבוה, עור אדום, הזעה,בלבול, דופק\נשימה מהירים. 6-בזמן שאתם מלווים טיול בבי´ס מגיעה אליכם אחת המורות ואומרת שיש לה כאב ראש, היא אמרה שהיא הקיאה לפני כמה דקות, ויש לה מילוי קפילארי איטי.... נ.ב.-היא לא "חכמה בשמש"....
7-אתם מגיעים לנפגע, מהתרשמות ראשונית אתם רואים, קשיי נשימה, ופצע מבעבע באיזור בית החזה.. 8-אתם מגיעים לנפגע, מהתרשמות ראשונית תם רואים, "פנסים" בעיניים, וגם אתם רואים נוזל בצבע אדום צהבהב יורד לו מאף. 9- ואחרון חביב, דיי קל
: אתם מגיעים לנפגע מהתרשמות ראשונית אתם רואים סימני התייבשות, בנוסף לזה הוא גם משפריץ דם כמו מזרקה
מה יש לו???????
תשובות: 1- עילפון. 2- היפרגליקמיה. 3-Angina pectoris. 4- אסטמה. 5- מכת חום. 6-התייבשות 7-חזה אוויר. 8- שבר בבסיס גולגולת. 9- הלם היפוולמי...

RoCKid

New member
אחלה רעיון!

ואחלה יוזמה. אבל יש כבר תשובות ככה שזה לא שווה. אבל תודה בכל אופן!

puckman

New member
אתם לא חייבים לרדת עד למטה..

הזהרתי שיהיו שם פתרונות... טוב לא חשוב...

אפרופו הלם היפוולמי

יום חמישי בצהריים הייתה תאות דרכים קשה ועל מי הטילו לנקות את הזוהמה? נכון על הצוות ערב.... קיצר אני קרצפתי את האמבולנס כמו שלא קירצפתי בחיים.... הוא השפריץ לכל כיוון אפשרי.... אני חושבת שחוץ מהתקרה הוא הגיע לכל מקום באמבולנס.... והריח.... חבל על הזמן... קיצר המגה קודם האלו יהיו ממש טובים לקראת שיעורי הבו"מ שיש לי בקרוב אז תודה

puckman

New member
את מתכוונת לזה שאת הולכת להתקיל

את התלמידים שלך במגה קודים האלה??

PJ01

New member
נהוג לתרגל בומים במהלך הקורסים

השונים או במקרה הזה ק.60.. זה פשוט חזרה טובה למבחן המעשי בסוף...

puckman

New member
אני יודע...

עשיתי קורס 60.... רק שאלתי אם היא הולכת להשתמש בזה על התלמידים שלה....

פחחח... שכחתי בכלל שהגבתי פה...

אני מניחה שכל מדריך מחכה לרגע הזה בו הוא יוכל לשגע את החניכים שלו.... אני יודעת שזה הרגע שאני מחכה אליו... אני אשתמש בזה בשיעור הבו"מ כי אני חייבת מגה קודים פשוטים בשבילהם....

למעלה