כמה מאהבים /ות צריך?

כמה מאהבים /ות צריך?

אני מוצאת את עצמי דנה בנושא עם עצמי כבר יומיים שלמים. חושבת שאם היה לי מישהו נוסף חוץ מההוא שגמרנו את הקשר, הייתי מרגישה פחות נורא ואיום כמו שעכשיו. כמו שהיה למישהי כאן שני מאהבים, האם זה מפחית מעוצמה של כל אחד מהם או שזה לא אמור להיות תלוי אחד בשני?????? . אני שואלת כי אם יקרה לי מצב שבו יהיו לי שניים בבת אחת החהחהח עכשיו אין אפילו חצי (זה לא רמז)|זורו האם לכם יש נטיה רק לאחד/אחת או ששומרים בצד למקרי חירום..? יו זה יצא גרוע מצטערת

הקוסם33

New member
להערכתי

מספיק אחד טוב/ה עדיף ציפור אחד/ת ביד משניי...........ההמשך ידוע אבל זה רק משמועות ששמעתי אני לא כל כך מבין בזה

אני בקושי עם אחד מסתדרת....

אז בלשון רבים??? למי יש כוח/זמן/אנרגיות. יש עוד דברים בחיים חוץ מזה... מעדיפה לדעת שיש אחד שהוא שלי וגם אני שלו. להשקיע רק בו ולקבל חזרה. ולא נראה לי שזה מפחית את עצמת כאב הפרידה... גם זו חלק מהחוויה. רציתם ריגושים? פרפרים? זאת עסקת חבילה.

קודם דאגת? ../images/Emo13.gif

אבל לאור ההתפתחויות האחרונות עם רוקדת, אני שוקלת את תגובתי הקודמת שוב......

כן, אבל אפילו ברזל כבר החליט שאין

מה לעשות והפנטזיות יוגשמו
ואחרי מה שכתבת שאת לא בנויה ליותר ממאהב אחד אני יודע שיש פה אהבת אמת

הכל תלוי ביכולת שלך

מבחינה נפשית(לכמה את מסוגלת להעניק?) מבחינה טכנית(יכולת התמרון) מבחינת זמן(אין צורך לפרט) את יכולה להוסיף כמה מבחנות שבא לך

תלוי בסוג הקשר

אבל אם יש לך רחב והרבה אהבה לתת והרבה מרץ וגם קצת זמן אפשר להיות עם יותר מאחד וזה אפילו יכול להיות נעים כי כל אחד הוא שונה וכל אחד נותן טעם אחר כי כזכור אף אחד אינו מושלם וגם לא את או אני. אפשר לאהוב כמה אבל אסור להתאהב באף אחד מהם כי זה אפשר רק עם אחד וכל מה שנאמר כאן בלשון נקבה מתאים גם בלשון זכר וההיפך אני מעדיף אגב לשון נקבה כי היא רכה ונעימה יותר

יונית 1

New member
תלוי

היו תקופות שיצאתי במקביל עם שלוש ואפילו ארבע גברים, חלקם חשבו שהם היחידים וחלקם ידעו על השאר, אבל דבר אחד חשוב אני יכולה להגיד, כל אחד , בכל פגישה, קיבל את מלוא תשומת הלב שלי, ישנם כאלו שנקשרתי אליהם וחשבתי עליהם הרבה ומעבר לפגישות גם שוחחנו הרבה בטלפון ובמסנג'ר וישנם כאלו שפחות באופן טבעי. זה תלוי רק בך, איך את מתנהגת ומרגישה.

לא חושב שכדאי לך להחליט מראש

נניח שיש לך מאהב וטוב לך איתו. אבל פתאום את פוגשת מישהו נוסף ונרקם לו משהו חמודי... במקרה כזה לא הייתי פוסל מראש. אבל לתכנן מראש תכנית עסקית לניהול כוח אדם כדי שיהיה גיבוי, אני חושב שזו טעות. כל הכיף זה בספונטניות. נכון, יש לזה מחיר. כי פתאום את נשארת בלי... אני למשל, אני ללא אף אחת כיום... ופתאום בא לי וזה קצת מדכא... אבל אני מכונה יעילה כזו, ובטוח שלא אקפוץ עם אחת בלי קליק אמיתי רק כדי לספק חוסר... יש גבול, כן?? יש אחת שאני מכיר ששמתי עליה עין, והיא קצת רומזת... אבל היא לא נשואה, ואני פוחד לפגוע בה ולעשות מהלך... אוף... ברזל

הקוסם33

New member
בכל מקרה...

אני הולך לים אין לי זמן לחכות עד שתחליטי כמה מאהבים את רוצה אני אכנס מחר ניראה מה ניסגר איתך המשך ערב מהנה לכולם

y007007

New member
מניסיון עבר../images/Emo122.gif אחת אבל ברמה../images/Emo70.gif >

>אחת שאתם משדרים על אותו גל
והתאמת ציפיות זהה עד כמה שאפשר

עד שהצורך מסופק

אם הצורך הוא באהבה, בקרבה, אינטימיות ונשמה תאומה,מן הסתם אחד ימלא את החלל עד גדותיו.
אם בריגוש פיזי עסקינן...אולי גם עשרה לא ימלאו חצי מהצורך...
ברת חלוף

תשובה מדליקה....

אבל תגידי.... מה פתאום ברת חלוף. נדמה לי שאומרים בת-חלוף. כמו בת מצווה, כמו בת מזל, כמו בת זונה... כמו בת אלף... בכל מקרה ברוכה הבאה....

או כמו ברת מזל...../images/Emo8.gif

מישהי שיש לה אופציה לחלוף.... מה, אין מילה כזו??? אופסס... ברת חלוף

למעלה