כמה לתת לחתונה

1טינטין

New member
כמה לתת לחתונה ../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

שבוע הבא חברה מאוד טוב של הבעלול ( למדו ביחד מהיסודי ) מתחתנת ואין לי מושג כמה כסף לתת לה. אני צריכה להתחשב בעובדה שלחתונה שלנו היא לא יכלה לבוא כי שני ההורים שלה היו מאושפזים אבל היא הודיעה על כך מראש וכשנפגשנו לראות איתה את התמונות והווידאו היא נתנה צ'יק של 500 ש"ח .

רחלילי

New member
זה די ברור

כאן זה אפילו ממש זועק. לפחות 500. לדעתי. לא צריך לקפוץ יותר מידי מעל הפופיק. אבל לא פחות מ500 אלא אם אתם במצב כלכלי קשה.

כתומית10

New member
אוף, החישובים האלה ....

נראה לי שאם אתם הולכים ביחד - ובהתחשב בנתונים שציינת - סביר לתת משהו כמו 700 ש"ח, לא ? אצלי החברים הטובים שבאו לבד נתנו בסביבות ה- 500 ואלו שבאו בזוג הביאו בין 600 ל- 1,000 ש"ח ... האמת ? קצת מאוס בעיני הקטע של החישובים האלה ... תני לבחור לשבור את הראש ... היא הרי "מהצד שלו", לא
????

רחלילי

New member
אפשר להלוות את החברים שלך

ברטרואקטיבי לחתונה שלנו? סתאאאאאאאם אני צוחקת אבל הם כנראה מאד מאד אוהבים אתכם או מאד מאד במצב לכלי טוב זה מאד לא רגיל כאלה סכומים!!!!! אצלנו סכומים אלה היו נדירים ביותר.

כתומית10

New member
האמת ? גם אני דיי הופתעתי

מהמתנות שקיבלנו .... נראה לי שככה זה כשמתחתנים בגיל מאוחר יחסית (ואני שוב טורחת להתבכיין על ארבעת החודשים שנותרו עד החלפת הקידומת ...)
החבר'ה כבר לא סטודנטים - אז המתנות בהתאם
או שזו פשוט הריבית שנצברה על הסכומים שאנחנו נתנו להם לפני שנים ....

שמיצית

New member
נוטה להסכים עם תוכי

למרות שעם כל הכבוד, אין פה חוקים.. נותנים כמה שרוצים וכמה שאפשר! אבל אם את רוצה להכנס לחישובים - אז 600... כי הבנתי מחברים שלי שאחרי כל מיני חתונות אמרו לי: "בחתונה שלך נחזיר לך עם ריבית", אז אולי זה מה שנהוג? :) לא מבינה בזה...

1טינטין

New member
כן...............

אפשר להלוות את החברים שלנו
חשבתי לתת בהתחלה סכום של 500 ש" אבל אז זה נראה לי מוזר כי זה מה שהם הביאו לנו למרות שהם לא הגיעו לחתונה . בכל מקרה לקחנו בחשבון שנאלץ להחזיר להם בערך את אותו הסכום ( אפילו שזה קצת לוחץ בחשבון בנק) ואני בהתלבטות אם הסכום צריך להיות קרוב ל 500 או לכיוון של ה 700 . וכתומית, קצת קשה לי לתת לבחור לשבור את הראש אפילו שזו חברה טובה שלו

למעלה