כמה טוב לשמוע

שי12346

Well-known member
שהיא חיכתה לפגישה הזו
שהיא היתה זקוקה לשקט לאינתימיות
להפוגה הקצרה הזו מהקושי בבית
כמה זה עשה לה טוב
המגע השיחה
העלה חיוך על פניה
סומק בלחייה
ניצוץ בעיניה
זה עשה לי טוב
העניין הזה
האחד בשביל השניה
מה דעתכם ?

לא מתפשרת כלל

Well-known member
שהיא חיכתה לפגישה הזו
כמה זה עשה לה טוב
המגע השיחה
העלה חיוך על פניה
סומק בלחייה
ניצוץ בעיניה
זה עשה לי טוב
העניין הזה
האחד בשביל השניה
מה דעתכם ?
דעתי היא שברגע שהאושר המדומה הזה הופך להיות דרך חיים, אתה בבעיה. השקר משתלט עליך בכל פינה שנקרית בדרך. אתה סוג של הופך לחיות בישות כפולה וזה פוגש אותך לפעמים דווקא במקומות שאמת היא תנאי בסיסי לאיך שתופסים אותך קודם כל כבנאדם. אנשים לא טפשים, בטח מי שהיה שם

צא וחיה באושר אמיתי

שי12346

Well-known member
דעתי היא שברגע שהאושר המדומה הזה הופך להיות דרך חיים, אתה בבעיה. השקר משתלט עליך בכל פינה שנקרית בדרך. אתה סוג של הופך לחיות בישות כפולה וזה פוגש אותך לפעמים דווקא במקומות שאמת היא תנאי בסיסי לאיך שתופסים אותך קודם כל כבנאדם. אנשים לא טפשים, בטח מי שהיה שם

צא וחיה באושר אמיתי
זה לא פשוט
כל יום כמעט אני מתחבט בשאלה הזו
לחיות בשקר זו לא מציאות טובה
ולפעמים לפרק הכל עולה על הפרק
אין לי תשובה טובה לתת לך

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
זה לא פשוט
אין לי תשובה טובה לתת לך
כל גבר בסיטואציה הזו היה עונה כמעט אותה תשובה.
אני קוראת אותך המון ומרגישים לפי הכתיבה כמה טוב לכם ביחד.
מהצד ותמיד תזכור-יש קנאה סמויה,נשים/גברים ומה לעשות,חלק מהחיים ואפילו בפורום.
ערב נפלא.😉

שי12346

Well-known member
כל גבר בסיטואציה הזו היה עונה כמעט אותה תשובה.
אני קוראת אותך המון ומרגישים לפי הכתיבה כמה טוב לכם ביחד.
מהצד ותמיד תזכור-יש קנאה סמויה,נשים/גברים ומה לעשות
אני יודע מנסיוני האישי שגם נשים מתחבטות בשאלה הזו. יש נשים שעברו את התהליך עד הסוף והתגרשו, חלקן הפסיקו וחזרו לזוגיות רגילה לפחות זו היתה ההצהרה, וחלקן קיבלו את אורח החיים הזה כחלק מחייהן, בדיוק כמו גברים, אין הבדל.
המשותף? לאף אחד אין את המרשם הבדוק לאושר בזוגיות..

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
ללצאת אין אמת אחת
ועיקר הסיפא שלי הוא שיש אנשים שהשקר והחירטוטים הפכו אצלם לכזאת דרך חיים שגם כשאין צורך לשקר ולשחק משחקים הם בוחרים לעשות את זה מסיבה לא ברורה. רגע אחד אומרים משהו אחד ושניה אחרי הם אדם אחר. בורחת מאנשים כאלה כמו מאש

לא יודעת על איזה מליצי יושר את מדברת. אני דווקא יותר בכוון של מכל מלמדיי השכלתי. נסי ותהני
"מכל מלמדיי השכלתי",משפט יפה אבל לא ממש מתאים בנישואים/מאהבת ועוד וזאת משום "שמה שמתאים לך /לו לא מתאים לאחר.
שבת שלום.
אני יודע מנסיוני האישי שגם נשים מתחבטות בשאלה הזו. יש נשים שעברו את התהליך עד הסוף והתגרשו, חלקן הפסיקו וחזרו לזוגיות רגילה לפחות זו היתה ההצהרה, וחלקן קיבלו את אורח החיים הזה כחלק מחייהן, בדיוק כמו גברים, אין הבדל.
המשותף? לאף אחד אין את המרשם הבדוק לאושר בזוגיות..
אין מרשם לזוגיות מעבר לתקשורת ואמון אבל,מה שנכון לך לא נכון לאחר וכל זוג ומשפחה מקבלים החלטה כזו או אחרת,אף פעם זה לא קל ופשוט וכמו שכתב לך "יעיש התימני "אתה לא חייב דין וחשבון לאף אחד ובטח לא להצטדק או להסביר .
תמשיך להיות רומנטיקן ולכתוב עליה.🥰
שבוע טוב ושקט לכולם🩷

doriangray011

Well-known member
זה לא פשוט
אין לי תשובה טובה לתת לך
עיקר הבעיה שכאשר מגשימים את ה ״חלום״ עוברים מסגרת וחיים באושר ובדרך כלל בלי עושר עם הנבחרת שכה נכספתם זה לזו וזו לזה בעבר. פתאום המציאות חוזרת ומה שהיה יחזור ויהיה. כמובן שאז מתבקש לחזור לאשה א. כמאהבת. 😂😂

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
הרבה פעמים בני הזוג החוקיים מדכאים אותנו. בקשר לדברים מסויימים שאנו רוצים לעשות ולהתפתח. ודווקא בן/בת זוג מהצד מעודדים אותנו כן לעשות את הדברים.
אני שומעת את זה בעיקר מגברים. ולכן אם בבית כל הזמן מדכאים אותנו ,מורידים אותנו. לא מעודדים ומזלזלים אז כמובן נמצא פידבק חיובי במקומות אחרים.
אמת.

צא וחיה באושר אמיתי
האם אושר אמיתי בעינייך הוא לנהל מערכת יחסים פתוחה?(כך הבנתי לגבייך ).

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
שהיא חיכתה לפגישה הזו
כמה זה עשה לה טוב
המגע השיחה
העלה חיוך על פניה
סומק בלחייה
ניצוץ בעיניה
זה עשה לי טוב
העניין הזה
האחד בשביל השניה
מה דעתכם ?
לי עושה טוב שזה עושה לך טוב,אנשים יכולים לפרש דברים אחרים,אתה תעשה מה שנכון לך.

נערך לאחרונה ב:

יעיש התימני

Active member
זה לא פשוט
אין לי תשובה טובה לתת לך
אתה לא צריך לתת לה שום תשובה, לעצמך את חייב. אם לא עכשיו בוודאי מאו
שהיא חיכתה לפגישה הזו
כמה זה עשה לה טוב
המגע השיחה
העלה חיוך על פניה
סומק בלחייה
ניצוץ בעיניה
זה עשה לי טוב
העניין הזה
האחד בשביל השניה
מה דעתכם ?

אינטימיות היא מצרך נדיר מאוד.

Ellis Murphy

Well-known member
שהיא חיכתה לפגישה הזו
כמה זה עשה לה טוב
המגע השיחה
העלה חיוך על פניה
סומק בלחייה
ניצוץ בעיניה
זה עשה לי טוב
העניין הזה
האחד בשביל השניה
מה דעתכם ?
הכול עניין של מינון.

ברור שמאהבת שאיתה אתה לא אמור לחלוק את טלאות החיים תהיה תמיד יותר סקסית
אם זה לא יהפוך לסוג של "נישואים במקביל" כמובן

אבל אם אתה מתעקש אז לפחות תבחר אחת יתומה כדי שלא תהיה לך עוד חותנת...

לא מתפשרת כלל

Well-known member
זה לא פשוט
אין לי תשובה טובה לתת לך
אם זה מנקר בראש ברמה יומית
סימן שאתה לא חי עם זה סו קולד בשלום
אתה משלם מחיר כבד מנשוא ברמה האישית וזה עוד לפני שדיברתי על מי שסובב אותך, גם אם הוא לא יודע. לחיות חיים כפולים בסוג של לייף טיים מביא אותך לסוג של פיצול אישיות
אתה עשוי לפגוש אנשים "נקיים" אבל מי שנהיית ברוות השנים מעוות לך את המחשבה ואת ההתנהלות. אין כבוד וערך למי שמולך, בטח לא באופן שימנע ממך לחרטט/לעגל פינות אם זה ישרת אותך ומי הוא בכלל. מה זה כבר משנה עוד שקר פחות שקר. זה הופך להיות דרך חיים...
מבינה את הצד של הלפרק
אכן משקל רב מונח על הכף
ועדיין
אתה איתה אבל חי כמו אריה בכלוב בבפנוכו שלך. אז מה זה שווה?
זה מה שמגיע לך בעיני עצמך? פתיתים של אושר?
לפעמים צריך לקבל החלטות אמיצות בחיים. להסתכל לעצמך בלבן של העין ולהגיד אינאף איז אינאף

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אם זה מנקר בראש ברמה יומית
סימן שאתה לא חי עם זה סו קולד בשלום
אתה משלם מחיר כבד מנשוא ברמה האישית וזה עוד לפני שדיברתי על מי שסובב אותך, גם אם הוא לא יודע. לחיות חיים כפולים בסוג של לייף טיים מביא אותך לסוג של פיצול אישיות
אתה עשוי לפגוש אנשים "נקיים" אבל מי שנהיית ברוות השנים מעוות לך את המחשבה ואת ההתנהלות. אין כבוד וערך למי שמולך, בטח לא באופן שימנע ממך לחרטט/לעגל פינות אם זה ישרת אותך ומי הוא בכלל. מה זה כבר משנה עוד שקר פחות שקר. זה הופך להיות דרך חיים...
מבינה את הצד של הלפרק
אכן משקל רב מונח על הכף
ועדיין
אתה איתה אבל חי כמו אריה בכלוב בבפנוכו שלך. אז מה זה שווה?
זה מה שמגיע לך בעיני עצמך? פתיתים של אושר?
לפעמים צריך לקבל החלטות אמיצות בחיים. להסתכל לעצמך בלבן של העין ולהגיד אינאף איז אינאף
אולי זה משהו שאת היית מסוגלת,"לקבל החלטות אמיצות"ואולי עשית זאת אבל הרבה מונח על הפרק,הוא לא היחידי כאן שחי כך את חייו ולשם כך התכנסנו בפורום זה,לך לא היו רומנים כאלו ואחרים ?הרבה כאן חיים מאד דומה, טוב או לא אינדבדואלי,ויש הרבה על הפרק, ובגיל 50 ויותר כבר לא ממהרים לפרק בית.
אני כבר כאן מעל עשור והרבה כמוני.

נערך לאחרונה ב:

שי12346

Well-known member

צא וחיה באושר אמיתי
ממה שאני רואה מהרבה שיצאו
לא ראיתי כמעט אף פעם את האושר האמיתי בחוץ
ראיתי הרבה תסכול מרמור
לפעמים חזרה על טעויות כמו בזוגיות קודמת
וזה די מרתיע
הלוואי וזה היה פשוט

לא מתפשרת כלל

Well-known member
ממה שאני רואה מהרבה שיצאו
לא ראיתי כמעט אף פעם את האושר האמיתי בחוץ
ראיתי הרבה תסכול מרמור
לפעמים חזרה על טעויות כמו בזוגיות קודמת
וזה די מרתיע
הלוואי וזה היה פשוט
ללצאת אין אמת אחת
ועיקר הסיפא שלי הוא שיש אנשים שהשקר והחירטוטים הפכו אצלם לכזאת דרך חיים שגם כשאין צורך לשקר ולשחק משחקים הם בוחרים לעשות את זה מסיבה לא ברורה. רגע אחד אומרים משהו אחד ושניה אחרי הם אדם אחר. בורחת מאנשים כאלה כמו מאש

doriangray011

Well-known member
דיון מעניין. בעיקר בין שניים. שי ולמכ. שנוקטים בגישה שונה ולכל אחד ואחת האמת שלו שלה.
האשה האחרת היא כמעט תמיד יותר זוהרת. ניפגשים לשעות ספורות והן כולן מתוקות. לא מתלבטים בעיניני הבית ואין חיכוחים. כלומר יש אבל מענגים.
אפשר לחיות כך. במיוחד אם המצב בבית רע אבל לא נורא. על הגבול ותמיד יש עוד הרבה על הפרק-ילדים רכוש וכדומה. ולפעמים העבר המיתי עולה ומזכיר למה אנחנו עדיין ביחד.
שקרים לבנים כדרך חיים ומי מאיתנו לא חי כך.
למ״כ אשה שולטת. חיי הנישואין שלה פתוחים ואין לה צורך לשקר או לחיות בעולמות מקבילים. ובכל זאת. יש לך מאהב או שניים או שלושה בעברך ואולי גם כעת. מדוע? אם בבית הכל היה מושלם. לא היה צורך באחר. שקרים לבנים? אבל לעצמך.
תפיסות שונות ובסוף כולנו רוקדים בשתיים שלוש חתונות.

in bal1

Well-known member
הרבה פעמים בני הזוג החוקיים מדכאים אותנו. בקשר לדברים מסויימים שאנו רוצים לעשות ולהתפתח. ודווקא בן/בת זוג מהצד מעודדים אותנו כן לעשות את הדברים.
אני שומעת את זה בעיקר מגברים. ולכן אם בבית כל הזמן מדכאים אותנו ,מורידים אותנו. לא מעודדים ומזלזלים אז כמובן נמצא פידבק חיובי במקומות אחרים.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אמת.

שי12346

Well-known member
אני רואה כאן בפעם הראשונה שלמ״כ נמצאת ביחסים פתוחים. אני לא יודע אם הבחירה הזו טובה יותר לזוגיות הראשית( אם היא בכלל ראשית) יותר מאשר בן/ת זוג אסור/ה בסתר.
לדעתי זוגיות היא כניין מאתגר לאורך השנים ואין פתרון אחד לתחזוקה וליציבות שלו. כל אחד בוחר מה שנוח וטוב לו ומי אני שאשפוט?

למעלה