כמה השארות שלי אולי ספויילר

donson 25

New member
כמה השארות שלי אולי ספויילר

זה ברור שתום וסער אחים מתחילת הסדרה הם קוראים אחד לשני "אחי שומע" "אחי מה קורה" וכאלה אבל בצורה מוגזמת כבר כאילו רוצים לרמוז וסער אמר מלא פעמים שהמעשה של תום היה ענק כשהוא נתן לו דם "ממש כמו משפחה" ויש להם בטעות סוג דם זהה בקיצור אפשר להבין כבר שסער ותום אחים העובדה שאלי אלמדון כל הזמן מנסה לשמור על סער ועל הבריאות שלו מוכיחה שהוא אבא של סער שדואג העובדה שיש לו תמונה של סער תום ואוסקר מלפני 20 שנה בערך כבר רומזת לכך ואולי לא לא יודע ככה נראה לי או ששמואל שקד קשור איכשהו לכל הסיפור הזה ויש לו גם חלק ברצח של ההורים של תום אני מאמין שההורים של תום שנרצחו הם לא באמת ההורים הביולוגים שלו אלה כמו הורים מאמצים כנאה ההורים שלו לא יכלו להביא אז הם אימצו את תום וגידלו אותו כאילו שהוא היה שלהם יכול להיות שהם אימצו את תום כשהיה קטן ובסוף יתברר שמי שיהיו בסוף ההורים של סער אז גם הם יהיו ההורים הביולוגים של תום ורק לי נראה שהרמן בסוף יתגלה כבחור עם הקעקוע של הנחש בעורף?! הוא נראה ממש מלחיץ בפרקים האחרונים עם יפית כמו איזה פושע גם עם הצורה שהוא משקר את יפית ולהורים שלו

GossipKid

New member
וואי ממש מסכים...

ואולי לאלי יש קעקוע? אני גם חושב שסער ותום אחים. אבל לדעתי, זהה יותר מסובך... אימא של תום היא האימא של שניהם שניהלה רומן, תום הוא לא הבן של הבן של אוסקר, כי היא ניהלה רומן עם מ' שהוא אבא של סער... בקיצור, נדמה לי שגם תום וגם סער הם הילדים שלה מאותו מ'. ככה שזה לא סתם הורים מאמצים, זה לא מסתדר לי טוב. הרמן באמת מוזר והרמיזות צודק ממש לא במקום שמים לב כבר.

GossipKid

New member
לא.כתב מכתב וניהל רומן עם אימא של תום

והלגה נתנה לו את המכתבים.

shaked2010

New member
אתה צודק אבל רק דבר אחת

כמעט כל בן שאני מכירה מסביבי או בטלוויזיה אומר "אחי" זה לא ממש קשור כל חבר גם עם הוא לא חבר טוב השני קורא לו אחי..

למעלה