כמה הודעות לכל המעוניינים...

כמה הודעות לכל המעוניינים...

1. עוד מעט (בשעות הערב) אני אכנס לצ´אט ואהיה זמין לשאלות או כל דבר אחר... 2. שכחתי (אם אני אזכר, אני אשרשר הודעה נוספת מאוחר יותר) 3. לא לשכוח להביא כסף בשיעור הבא, תחילת חודש...

unagy

New member
אני כאן שם עכשיו ואין שם אף אחד...../images/Emo10.gif

הא, נזכרתי! ../images/Emo42.gif

לכל המעוניין בציוד לחימה למינהו, יש לי הסכם עם החנות "דו קרב" בדיזנגוף סנטר ואפשר לקנות דרכי ציוד מאותה חנות במחיר מוזל משהו (כלומר, אני יכול לקנות משם דברים במחיר מוזל). ההבדל הוא לא ממש משמעותי. ז"א אם אתם צריכים ללכת, למדוד וכולי אז עדיף כבר שתלכו לבד. אבל סתם שתדעו.

היי בן אני מעוניין לקנות שם שק

איגרוף לאימונים, אז האם דרכך זה יהיה מוזל יותר? ודרך אגב כמה עולה כרית לאימונים? שלך, עידודו הלוחם

כן, דרכי זה יהיה מוזל יותר.

אבל אני לא יודע כמה ההפרש משמעותי (הוא לא כל כך משמעותי). ולגבי כרית אימונים, הכרית שאני קניתי עלתה לי בסביבות 160 ש"ח אם אינני טועה והיא היתה מהזולות ביותר. יש מבחר גדול יותר של כריות אימון (וגם מחירים, אני חושב) בבש-גל. אגב, איפה היא הבש-גל הזאת? מישהו יודע? הם עברו מקום, לא?

pif

New member
בערך.

צפונית לעזריאלי, הולכים מעט ומגיעים לגשר לכוון מזרח שחוצה את איילון , אם ההנחיות ברורות אז בסוף הגשר - החנות.

מישהו שכח כפפת איגרוף בודדת ../images/Emo6.gif

לתלמידי קבוצת יום שבת, מישהו שכח כפפת איגרוף בודדת (עידודו? אתה?). בכל אופן היא אצלי - וניתן לקבלה ממני תמורת כופר צנוע בסך 1,000,000 $.

למעלה