כמה דברים...

כמה דברים...

1. החתולה הבובה שלי עדיין לא המליטה אבל אני מניחה שזה הולך להיות היום... אולי מחר. והולך להיות סוער בימים הקרובים
אני מקווה שהיא תעבור את זה בשלום. כ"כ מקווה.
היא נראתה לי מקודם חלשלושה. זה כ"כ מעציב אותי, פשוט קשה לתאר. אני אוהבת אותה המונים. 2. יש חתול אחד אומללללללללל- אין לו עין אחת, הוא כבר המון זמן צולע, ומקודם ראיתי שהוא כבר בכלל לא דורך על רגל שמאל האחורית. אין לי מושג מה לעשות איתו. הוא גם מקלון בצורה מטורפת, ממש עצמות. והוא גם לא ממש אוכל. לא יודעת מה לעשות איתו, פשוט לא יודעת. הוא הדרדר בחודש האחרון נורא. 3. כתם, החתול הנסיך שלי, כבר שבועיים לפחות לא הגיע (הוא התחיל להשתגע כשהתחילה עונת הייחום). הפעם האחרונה שראיתי אותו הייתה לפני שבועעים בערך 2 בניינים ממני, וגם זה היה כשהוא עמד לו באמצע הכביש, עוש ניה מתחיל בקרב עם חתול אחר. אני מקווה שהוא בסדר, חולה עליו
4. הייתי היום באוניברסיטת ת"א ויש שם חתולים כ"כ מתוקים!!!!!!!! אוף זה היה ממש כיף ללטף אותם!! ואח"כ הם השתעשעו להם על הדשא
. אבל אף אחד ממי שראיתי לא היה מעוקר/מסורס... באסה אני מקווה שמישהו דואג להם שם!

ponda

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo108.gif

אני מקווה שתהיה לחתולה שלך המלטה קלה
,ואני בטוחה שהחתול שלך יחזור בקרוב הבייתה
ואולי באמת תיקחי את החתלתול הצולע לוטרינר
בקיצור אני מקווה שהכל יסתדר ותבשרי לנו בשורות טובות

bilbolim

New member
שיו זה באמת עצבים

שאת צריכה לקחת איזה 4 חתולים לוטרינר ואין לך את האמצעים. במיוחד שיש לך לחתולה על סף המלטה ויש סיכוי שעוד כמה חודשים יהיו לך עוד כמה חתולים לטפל בהם
אצלי נכנסו כבר 2 חתולות בהאכלה להיריון (ראיתי עדר זכרים רודף אחריהם) אני מקווה עוד חודש בערך לקחת אותן לעיקור ויש לי עוד חתולה שמה מתוקה ומעוקרת שהחלה לצלוע פתאום ופפריקה עם ה-3 רגליים צריכה לעבור עוד ניתוח יקר וקשה (לא ממש דחוף כרגע) לתיקון של הניתוח הקודם. אין לזה סוף אה?!

f e l i n e

New member
../images/Emo10.gifליבי ליבי עם החתול הצולע

לי יש אחת כזאת בדיוק בחצר: אין לה עין, והיא צלעה לאחרונה. הצליעה , תודה לאל, עברה לאחרונה- אבל העין נראית לי אבודה. היא ארוכת שיער ויפה כל כך! היא חדשה אצלינו. חתולת בית קלאסית שנאלצת לנדוד ברחובות, כנראה סבלה מדלקת שגרמה לה לאובדן עינה השמאלית.
הלוואי ויכולת לקחת את המקלון לוטרינר, הוא הרי חתול רחוב, והטיפול בו יהיה זול במיוחד. אבל, אני יודעת שזה לא תמיד אפשרי. אם את אוהבת את כתם- שמרי עליו היטב. חתול לא מסורס נוטה להעלם ולהפצע בקרבות..
מקווה שההמלטה של חתולתך האהובה תעבור בשלום, אל תדאגי יותר מדי, היא בבית, ובטוחה.
שוב, מומלץ לעקר אותה..|$U|

ברור שאני רוצה לעקר אותה!!!!!!!!!

רק שאין לי איך לתפוס אותה, זו הבעיה. ואני גם לא יודעת איך לתפוס. אני מקווה שראשון אוהבת חיות תוכל לעזור לי, כמו שענבל כתבה למטה. בקשר לכתם- דבר ראשון-שהוא יחזור כבר!! טבקשר לסירוס-לא יודעת.... הרבה יותר חשוב בעיני עיקור. והכסף לא ממש נוזל לי בין הידים שאני יכולה להרשות לעצמי גם את זה....

enbalush

New member
למה את לא נעזרת בעמותה?

דברי איתי ביומימוץ, אני אסביר לך מה לעשות.

לא בטוח שאני יכולה להגיע השבוע.

לאמא יש מומולדת ואני כנראה מפתיעים אותה בנסעיה לסופשבוע! טוב אני אשלח לך מסר בקשר לזה ובקשר לעניין השני

למעלה