כמה דברים ושאלות לגיורא

כמה דברים ושאלות לגיורא

שלום רב גיורא ומזל טוב (שוב) לפתיחת הפורום ולערוץ המעולה שעלה לפני מספר חודשים . דבר ראשון רציתי לשאול מתי יהיה שוב בשידור חוזר "8 סיבות..." כי פספתי 2 פרקים , דבר שני ידוע לי שהיה כוונה לעלות ב-12:00 בלילה בערוץ רצועת "דוקו סקס" אם תכנים לסדרות ותוכניות שהיו בעבר בערוץ "יס פלוס" כמו פורנו וואלי ועוד , האם זה יקרה בקרוב או לא קיבלתם אישור לכך (למרות שדומה היה כאמור ביס+) מתי יעלה כאן רשמי הפורום ויצורך לאתר , חשוב שהרבה יקירו כי להרבה יש שאלות על הערוץ כמו שתוכל לראות בפורום YES : http://www.forumyes.com/ תודה מראש וחג שמח

תשובה מגיורא יהלום

אהלן אורן נכון לעכשיו לא תכננתי להעלות בשידור נוסף את הסדרה של ציפי ברנד. בשנה הראשונה לעליית הערוץ בוחנים אותנו בזכוכית מגדלת. הסדרה של ציפי זכתה לחשיפה רבה ואם אשדר אותה שוב בזמן הקרוב, מיד יהיה מי שיקפוץ ויטען שאני ממחזר (והאמת - בצדק). לכן בחצי השנה הקרובה אני לא מתכנן שידור נוסף. אחרי זמן זה - ברור שישקל שידור נוסף. ובקשר לדוקו-סקס - שמעת נכון ואכן, אחד מחודשי החורף יהיה חודש הסקס שלנו ובו מדי לילה יוקרן סרט בנושא מין ומיניות. מה שכן, אני בטוח ששמת לב שבינתיים אנחנו לא בדיוק נמנעים מלהתעסק בנושא הזה ואחת לשבוע (לפחות...) הצופים יכולים למצוא אצלנו סרט שכזה. גיורא

למעלה